Гороскоп на жовтень 2015 року: Рак

Для того щоб цей місяць склався вдало, вам потрібно проявити всі свої найкращі якості. Домогтися успіху за чужий рахунок точно не вийде, як би вам того не хотілося. Однак не варто впадати у відчай! Читаємо і дізнаємося чого очікувати ракам в рік кози в жовтні 2015: зібраність, мобільність і оперативність — ось що вам зараз допоможе.

Гороскоп на жовтень 2015 року: Рак

Любов і відносини

Сексуальність і привабливість – ось головні характеристики категорії представників цього знака. Завдяки цьому вони зможуть досягти таких висот, про які багато хто і не мріяли. Незважаючи на зовнішню скоромность і податливість, раки повільно, але вірно досягають своїх цілей. Дуже ймовірно, що самотні люди зустрінуть свою другу половину і все складеться благополучно.

Кар’єра і фінанси

Стабільність у цьому місяці вам точно не загрожує. Єдине виключення – ваше матеріальне благополуччя залишиться на колишньому рівні. Правда, в кінці жовтня можливо приємна несподіванка в ідеї істотної суми. Приготуйтеся до великих змін, можливо не дуже приємним. Тим, кому належить займатися паперовими справами, слід запастися терпінням – суєти і тяганини не уникнути. Будьте пильні щодо начальства, існує ймовірність невдоволення з їх боку. При всьому цьому важливо не втратити самовладання і віри у власні сили. Тверезо оцінюйте свої можливості і йдіть до поставленої мети – в кінцевому підсумку успіх неминучий.

Здоров’я

У жовтні ракам варто дотримуватися здорового способу життя у всіх її аспектах. Особливо це стосується вживання алкоголю – щоб уникнути неприємних наслідків цей фактор повинен бути виключений. Слід приділити окрему увагу спини і хребта, будьте обережні – по можливості не піднімайте нічого важкого. Пильність і уважність потрібно проявляти в усьому, в тому числі і перебуваючи за кермом.

Родина

Для того щоб уникнути непотрібних сварок і образ будьте зайняті самі і забезпечте дозвілля вашим близьким. Спробуйте внести розмаїтість у ваше життя, в тому числі і сексуальне. Дуже сприятливий час для серйозних робіт по будинку – можете сміливо розпочинати ремонт. Спільне заняття корисним справою забезпечить спокій в родині. В іншому випадку вам не уникнути невтішних відгуків на свою адресу з боку найближчих людей. Деяким ракам особливо пощастить, так як у їхній родині очікується поповнення.

VN:F [1.9.22_1171]