Гороскоп на жовтень 2015 року Овен

Настав найкращий час для того, щоб приділити увагу близьким та рідним людям. Цей період вимагає обережності та обачності у всьому. Будьте граничних акуратні. Хоча пік активності вже повинен бути пройти, однак зірки говорять про те, що розслаблятися рано. Стало цікаво чого очікувати овнам в рік кози в жовтні 2015, читайте цю статтю і дізнавайтеся подробиці

Любовний гороскоп

Гороскоп на жовтень 2015 року Овен

Представники знаку овен, які знаходяться в пошуку другої половини, доб’ються-таки поставлених цілей. Головне вірити в себе і свої сили. Будь-які події, що відбуваються на особистому фронті у цей період, сприймайте прихильно, згадуючи старе прислів’я: «Все, що не робиться, все на краще». Пам’ятайте, що щастя вже поруч. До речі це відмінний час для того, щоб укласти сімейні узи.

КАР’ЄРА І ФІНАНСИ

Гороскоп на жовтень 2015 року Овен

Почекати з великими змінами, для цього ще буде час. Варто проявити уважність, приступаючи до нових проектів, так як невиправданий ризик вам зараз зовсім ні до чого. Будьте обачні у відносинах з колегами і партнерами – постарайтеся прораховувати їх майбутні дії. В іншому випадку ви ризикуєте нарватися на неприємності. Тим, хто цілком задоволений цим положенням речей, належить отримати добрі вісті. Це може бути підвищення або таку пропозицію, від якої ви просто не зможете відмовитися.

ЗДОРОВ’Я

Гороскоп на жовтень 2015 року Овен

З’явиться прекрасна можливість відпочити – не здумайте її втратити. Це дасть вам можливість привести в порядок не тільки ваш фізичний стан, але і душевний. Віддайте перевагу повільні прогулянки на свіжому повітрі. Словом не потрібно робити зайвих рухів. При цьому пам’ятайте, що зараз краще побути в оточенні найближчих людей або ж взагалі віддатися мріям в самоті. Галасливі компанії не найкращий вибір.

РОДИНА

Гороскоп на жовтень 2015 року Овен

Відвідайте своїх батьків і не придумуйте собі тисячу відмовок, щоб відкласти цю справу на потім. Пам’ятайте про те, що ваші рідні та близькі люди повинні бути завжди в пріоритеті. Особливо це стосується баранів-кар’єристів. Піде на користь спільне проведення часу – будь це гуртки, прогулянки або горезвісне збирання пазлів.

VN:F [1.9.22_1171]