Гороскоп на жовтень 2015 року Лев

Фортуна явно прихильний цього царської знаку зодіаку. Це той самий час, коли ви можете досягти всього, чого тільки забажаєте. Причому все буде приходити легко, як би само собою. Ваше завдання – зловити удачу за хвіст. Втім, вона сама опиниться у ваших руках, а тепер дізнаємося докладніше чого очікувати левам у рік кози в жовтні 2015.

Любовний гороскоп

Гороскоп на жовтень 2015 року Лев

Любовні переживання і пристрасті почекають. Стриманість і гідність – леви не звикли зраджувати своїм принципам. Тому домогтися вашого розташування буде не так вже просто. А ось ви, якщо захочете, зможете привернути увагу кожного, хто вам сподобається. Однак до вінця справа навряд чи дійде. Втім, вам це зараз і не потрібно. Будьте уважні і пам’ятайте, що не варто бути надто недовірливим.

КАР’ЄРА І ФІНАНСИ

Гороскоп на жовтень 2015 року Лев

Ваша цілеспрямованість і енергійність не залишаться непоміченими. Однак зараз не найкращий момент для змін і кар’єрного зростання. Просто спостерігайте і спробуйте поглянути на звичні справи по-новому. Не турбуйтеся про матеріальні засоби – їх буде цілком достатньо. В кінці місяця цілком можлива несподівана, але дуже приємна надбавка.

ЗДОРОВ’Я

Гороскоп на жовтень 2015 року Лев

Здоровий спосіб життя, регулярна фізична активність, прогулянки на свіжому повітрі, раціональне харчування – це головні складові вашого режиму. Побалуйте себе походами в салони краси і сауну – душа теж повинна відпочивати. Уникайте переохолодження. І пам’ятайте, що іноді буває дуже корисно просто відпочити.

РОДИНА

Гороскоп на жовтень 2015 року Лев

Сімейним левам доведеться пройти через ряд труднощів, які виявляться здоланними. Ваш партнер зараз схильний до проявів ревнощів, що не може не позначитися на сімейному благополуччі. Проявіть природну мудрість, і ви знайдете правильний вихід зі сформованої ситуації. Має сенс звернути свої зусилля в потрібне русло.

VN:F [1.9.22_1171]