Гороскоп на жовтень 2015 року Близнюки

2015 рік складається дуже вдало для представників цього знаку зодіаку і якщо перша половина була повною подій і приємних сюрпризів, то період осінь-зима буде більш спокійним – настав час відпочинку. Дізнаємося докладніше, чого очікувати близнюкам в рік кози в жовтні 2015.

Любовний гороскоп

Гороскоп на жовтень 2015 року Близнюки

Якщо початок року обіцяло вам нові знайомства, то зараз настав саме час для їх зміцнення і насолоди суспільством другої половини. До речі, жовтень – чудова пора для укладення шлюбу і медового місяця. Важливий момент – не будьте егоїстичні, враховуйте бажання вашого партнера і буде вам щастя! Це стосується і тих близнюків, які вже давно і міцно складаються в любовних відносинах. Бережіть один одного!

КАР’ЄРА І ФІНАНСИ

Гороскоп на жовтень 2015 року Близнюки

Пам’ятаєте стару приказку «По роботі й нагорода» — це якраз ваш випадок. Будьте обережні при інвестуванні великих сум, а от з кредитами краще почекати – зараз для цього невідповідний момент. Доречний лише виправданий ризик, не варто кидатися у вир з головою. Гороскоп попереджає – в жовтні удача може обійти вас стороною. Найкраще, що ви можете зробити в цей період – акуратно виконувати свої звичні обов’язки та не виявляти ініціативи там, де її від вас не чекають.

ЗДОРОВ’Я

Гороскоп на жовтень 2015 року Близнюки

В цей рік вам варто приділити більше уваги станом свого здоров’я. Зрозумійте, що своєчасна профілактика самий вдалий спосіб уникнути проблем у майбутньому. Можуть нагадати про себе хронічні захворювання. Уникайте травмонебезпечних ситуацій. Комплекс необхідних вітамінів, здорова фізична активність і грамотний підхід до свого раціону – це те, що допоможе вам зберегти своє здоров’я на належному рівні.

РОДИНА

Гороскоп на жовтень 2015 року Близнюки

Ті близнюки, які вже перебувають у шлюбі, повинні уважніше ставитися до своїх половин. Може бути, ви вже давно не виходили нікуди разом? Слід більше часу приділяти дітям – вони зараз дійсно потребують. Проявляйте більше терпимості до своїх батьків і рідних, так як необережно кинуте слово може серйозно поранити їх. Дотримання цих нехитрих рекомендацій дозволить врегулювати погоду в домі.

VN:F [1.9.22_1171]