Гороскоп на травень 2016 Ваги знаходяться в прекрасному настрої

У травні Фортуна носить на руках практично всіх представників знаку. Хороша фізична форма і відмінний настрій стануть справжньою підмогою в цей час всім Вагам. Однак, при цьому зірки кажуть, що на допомогу ззовні Терезам не доводиться сподіватися. Навпаки, спостерігається деяке напруження у відносинах між Вагами та їх заступниками або високими чиновниками. Тому всі результати, які будуть досягнуті Вагами в травні, будуть виключно їх заслугою, а вже в працьовитості і старанності Терезам не відмовиш.

Робота

Єдиною перешкодою на шляху до досягнення поставленої мети для Ваг може стати їх невпевненість в собі і небажання виділятися з колективу. Ці якості, які, на жаль, притаманні більшості представників знаку, часто віддаляють Ваг від бажаного і постійно служать їм погану службу. Ваги — розумні, інтелігентні, сором’язливі і вкрай відповідальні, завжди будуть відставати на крок за рахунок своєї невпевненості, сумнівів у власних здібностях і схильності нападів песимізму. Особливо це стосується Ваг, народжених під впливом Венери (24 вересня-2 жовтня). Тому девіз травня для Ваг в їх професійній діяльності – «Сміливо і креативно!»

На фінансовому терені Ваг у травні все благополучно. У другій декаді можливі хоч і невеликі, але несподівані грошові доходи – премія, цінний подарунок або бонуси.

Для Ваг травень – час гармонії. Гарячка і суєта попереднього періоду вивела багатьох Ваг із стану душевної рівноваги, і ось нарешті настав час відпочити. Це не означає, що вам потрібно відпустку. Просто припиніть звалювати на себе багато обов’язків на роботі, займайтеся виконанням виключно своїх службових обов’язків, тим більше що це дозволить вам побачити, хто є хто в вашому робочому колективі і зрозуміти, наскільки багато колеги звикли зловживати вашим добрим до них ставленням. І, якщо ви будете виконувати тільки свої обов’язки в трудовому колективі, то й вільний час з’явиться само по собі.

Гороскоп на травень 2016 Ваги знаходяться в прекрасному настрої

Гармонія з собою і оточуючими настане у житті Ваг ближче до середини місяця. Це стосується всіх сфер життя Терезів. Представники знаку прекрасно себе почувають, чудово виглядають і їх фінансової стабільності нічого не загрожує. Положення в бізнесі, завдяки сумлінній і копіткій праці, буде стабільним. Навіть найбільш нестійкі й ризиковані схеми працюють, і компаньйони Ваг не підкачають. На досить близькій горизонті знаходиться і перспектива розширення сфер впливу в бізнесі або його перехід його в зовсім іншу площину. Розширення бізнесу, швидше за все,зажадає додаткових фінансових вливань, і нехай це не зможе зупинити представників знаку Терези. При відсутності таких активів можна звернутися до кредитування у фінансових організаціях, великих краще. Грошові кошти на розвиток бізнесу, отримані в травні, будуть повністю окуповуються і будуть повернені позичкодавця найближчим часом. Вам із задоволенням нададуть допомогу і ваші друзі. Ця допомога буде лише зайвим способом довести вам свою прихильність, симпатію і хороше розташування. Всі знають вашу порядність, про яку в колі вашого безпосереднього спілкування ходять легенди. І в цей раз у вас вийде вчасно і без труднощів повернути борг.

Любов

Єдине, що може затьмарити життя Ваг в кінці травня – проблеми з дітьми. Ці проблеми не торкнуться їх здоров’я. Швидше за все, Терезам доведеться займатися коригуванням деяких витрат власного процесу виховання – недбалого ставлення дитини до грошей, небажання виконувати елементарні домашні обов’язки, недотримання деяких правил гігієни.

Гороскоп на травень 2016 Ваги знаходяться в прекрасному настрої

У відносинах зі своєю половинкою у Терезів час тихого і спокійного щастя. Цей період буде сприятливим для додання вашим почуттям свіжості. Приділяйте максимально можливе час свого партнера, даруєте подарунки, робіть компліменти. Не бійтеся бути незрозумілими і неприйнятими, ваша половинка давно вже чекає сплеску почуттів та емоцій.

Травень дуже сприятливий для того, щоб робити і приймати пропозиції руки і серця. Всі весілля, рішення про які прийнято в травні, просто приречені на довгі і щасливі роки, проведені подружжям разом.

Величезні шанси і у самотніх Ваг. Напевно в їх близькому оточенні вже є деякі симпатії, які отримають продовження у цьому році. Єдине, що може перешкодити Ваг цього – сором’язливість і зайва скромність. Не бійтеся бути більш ініціативними, це стосується як чоловіків-Терезів, так і прекрасної половини представників цього знака.

Здоров’я

Здоров’я Терезам не доставить якогось особливого занепокоєння. Але, якщо вже з’явилися перші симптоми захворювання, то краще поспішити звернутися за лікарською допомогою.Хвороба для Ваг зараз — недозволена розкіш, у Терезів у травні багато справ і завдань, які необхідно вирішити саме зараз, тому хворіти їм абсолютно невчасно і недозволено. Здоров’ю Ваг у травні загрожує перехід захворювань у хронічну форму. Терези дуже недбало ставляться до свого здоров’я, і результат не сповільнить позначитися. Цього зможуть уникнути тільки Ваги, які відвідають лікаря і почнуть лікування турбуючого захворювання.

Гороскоп на травень 2016 Ваги знаходяться в прекрасному настрої

Терезам, які нехтують сигналами свого організму у вигляді симптоматики захворювань, доведеться дуже каятися про це вже ближче до кінця року. Зверніть увагу на роботу ШКТ, ретельно контролюйте стілець, уникайте вживання їжі безпосередньо перед сном і переїдання. Представникам знаку Терези дуже важко переносити обмеження, пов’язані з дієтами, фізичними вправами. Вони розцінюють це не що інше, як насильство над власною персоною. Але без цього не можлива гарна фізична форма, тому розсудливі Ваги, які змогли перевершити над власною лінню і бажанням їсти смачно і багато, перебувають у прекрасній фізичній формі. У травні Ваг рекомендується почати регулярно здійснювати піші прогулянки або пробіжки перед сном. Дуже велика ймовірність, що ці заняття ввійдуть у звичку і стануть регулярними.


Резюме:
На роботу виконуйте тільки свої обов’язки, не взваливайте на себе чужі.
Травень 2016 року — найкращий час для пропозицій руки і серця, а також для прийняття рішення про швидке одруження.
Гороскоп для Терезів на червень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: