Гороскоп на травень 2016 Телець повинен уважно ставиться до робочих завдань

Травень для Тельця – місяць високої активності і результативності. Тільки Тельцям, народженим під впливом Місяця (2-11 травня) перша декада місяця загрожує деякими простоями і затримками. Але ці затримки пізніше і зіграють на руку і виявляться корисними і раціональними, тому і хвилюватися зараз не варто, краще ще раз все зважити і обдумати, а при необхідності і внести деякі корективи.

Робота

Тельцям-службовцям необхідно бути більш уважними зі своїм керівництвом і ставитися до поставленого завдання з усією відповідальністю. Травень буде багатий на помилки і недоліки, це повною мірою стосується тих, чия робота пов’язана з цифрами і паперами (бухгалтери, фінансисти, діловоди), використовуйте попередження зірок про це в своїх цілях.

Гороскоп на травень 2016 Телець повинен уважно ставиться до робочих завдань

На початку місяця між Тельцем і його колегами або партнерами по бізнесу можуть виникати деякі суперечності і зірки радять Тільцям в цих розбіжностях прийняти сторону опонента, час розставить все по своїх місцях і переконає згодом Тільця в його неправоті. Інакше у Тельців занадто високий ризик залишитися без партнерів і однодумців, а саме зараз це може завдати вашій спільній справі удар, оговтатися від якого буде вкрай важко з фінансової точки зору, не кажучи вже про подальший розвиток бізнесу.

Іншого ж оточення зірки радять не дуже довіряти, у вашому колі спілкування зараз дуже багато людей, які видають себе не за тих, ким є насправді. У багатьох з них слово і діло відрізняються як небо і земля. Така ситуація дуже засмутить Тільця у другій половині місяця, але вже до літа не залишить від себе й сліду.

Грошовий гороскоп представників знаку Телець не відрізняється особливою стабільністю. У першій половині місяця це буде особливо помітно у другій половині ситуація трохи вирівняється, але не настільки, щоб Телець міг зітхнути вільно і розслабитися. У травні гороскоп рекомендує Тельцям повністю обмежитися від дорогих придбань, особливо незапланованих, не брати і не давати грошові кошти в борг. Віддавати їх буде дуже важко, а в разі, якщо ви їх дали в борг, швидше за все не будуть повернуті.

У всіх ділових бесідах і суперечках, так і просто у спілкуванні з керівниками і колегами, що стоять вище по службовій драбині, Тельцю життєво важливо вміти правильно вибудовувати лінію розмови і прислухатися до аргументації співрозмовника. Такі навички допоможуть краще зрозуміти те, що діяльна і креативна натура Тільця намагається донести в розмові співрозмовникам. Тельцям дуже часто занижують свої здібності і недооцінюють свою цінність в очах оточуючих. Тому їм дуже часто доводиться стикатися з ситуацією, коли менш співробітник, який має менше професійних навичок і досвіду, отримує більш високу оцінку власних досягнень і оплату праці, ніж Тілець. Виною цьому — внутрішня невпевненість і маса комплексів, з якими натура Тільця зрослася за роки життя Тельцям треба вміти «подавати товар обличчям», цінувати, поважати і гідно презентувати свої професійні досягнення, таланти і навички.

Любов

Тільцям в травні часто доведеться шкодувати про те, що вони абсолютно неправильно розподіляють час для спілкування і присвячували його не тим людям. І, якщо Тельцю в цей період прийде в голову думка про неправильності вибору власної половинки, то такі відносини будуть перебувати під реальною загрозою розриву. Врятувати такі стосунки може тільки заняття, яке з головою захопить подружжя. Це може бути спільно проведений короткострокову відпустку, ремонт, поїздка до таким, що подорослішало дітям, словом, все те, що може розламати усталений уклад і життєвий графік. Тільцям в травні просто необхідно бути м’якше і делікатніше у спорах, намагайтеся почути свого опонента. З цього згодом всі Тельці отримають користь для себе. Особливо це стосується відносин у родині. Подружжю не найлегшим чином вдається з вами ладити, враховуючи ваш нелегкий вдачу і невміння залишати за порогом будинку всі неприємності, які трапилися у вас за день на роботі. Зривати гнів і роздратування, що нагромадилося на близьких дуже типово для представників цього знака. І це є найчастішою причиною конфліктів в сім’ї.

Вплив Венери принесе значні зміни в особистому житті. У Тельців триває сприятливий період для весіль і подальшого розвитку любовних відносин. На горизонті — нові шанувальниці або шанувальники, очікуйте значного оновлення існуючих відносин і зародження нових зв’язків, Телець до них готовий, знаходиться в прекрасній фізичній і емоційній формі, сексуальний і привабливий.Вплив Венери зможе відновити давно розірвані стосунки, які ви вважали безперспективними. Дуже ймовірно і переродження давньої і міцної дружби в справжню любов.

Гороскоп на травень 2016 Телець повинен уважно ставиться до робочих завдань

Тельцям варто категорично уникати службових романів та романів з невільними від шлюбних уз партнерами. Телець – власник вищого рівня, і такі відносини будуть руйнівними для їх натури, посприяють розчарування та невпевненість у власній привабливості для протилежної статі.

Здоров’я

У травні Тельцям можуть докучати шкірні захворювання. Найчастіше загострення таких хвороб відбувається на тлі не дуже правильного способу життя, нерегулярне і неповноцінне харчування і часті недосипання.

Постарайтеся привести свій спосіб життя у відповідність з нормою, спіть не менше 6-8 годин на добу, часто провітрюйте спальню. Для Тельців дуже важливо дотримуватися лягати спати і прокидатися в один і той же час доби. Це дозволяє не тільки уникати деяких захворювань, але і підтримувати прекрасний зовнішній вигляд і фізичну форму.

Гороскоп на травень 2016 Телець повинен уважно ставиться до робочих завдань

Тельці дуже розбірливі в їжі, і, з урахуванням того, що в травні їм часто доведеться їсти і їсти поза домом, представникам знака необхідно бути дуже розбірливими у прийнятті їжі. Ретельно вычитывайте інформацію на етикетках придбаних продуктів харчування для приготування їжі та споживання без застосування термічної обробки. Дуже велика небезпека харчових отруєнь.


Резюме:
У травні 2016 року уникайте дорогих покупок.
Не беріть і не давайте в борг.
Гороскоп для Тельців на червень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: