Гороскоп на травень 2016 Стрілець буде схильний до негативного впливу Урану

У травні для Стрільців вплив Урану принесе не найкращий період у житті. Спроби заробити не приносять очікуваного результату, так і в особистому житті – цілковитий штиль. Така тенденція, швидше за все, збережеться протягом усього травня. З незалежних від Стрільця причин будь-яка робота стопориться, а всі починання обертаються невдачами. Не варто звинувачувати себе, виною всьому вплив Урану на долю представників цього знака. Лише ближче до кінця місяця його вплив ослабне, і саме в цей час Стрільцям і потрібно зробити ривок, який може призвести до позитивних результатів. Проте вже зараз потрібно ретельно продумати вектор і всі умовності, які повинні бути дотримані.

Робота

Якщо у вас є пропозиція про зміну роботи або вигідні на ваш погляд пропозиції від ділових партнерів, то практика відтягування рішення в нинішньому періоді буде найвдалішою. За той час, поки ви будете думати, багато чого може змінитися, і життя покаже, що нова робота зовсім не така вже й приваблива, а ділові пропозиції від партнерів по бізнесу – не найперспективніші. Стрільцям рідко доводиться розраховувати на допомогу ззовні, все, чого вони досягли в житті, є виключно плодами їх власних праць, талантів та інтелекту.

До кінця травня, коли доля Стрільця почне переходити в руки Марса, представники знаку будуть знаходитися в найвищій фазі працездатності і ось тут вже варто ловити удачу за хвіст. Сміливо приймайте пропозиції про зміну не тільки роботи, але і роду діяльності. Провести деякі зміни в сфері бізнесу буде не тільки легко, але ці зміни вже давно назріли і принесуть значну матеріальну вигоду.

Гороскоп на травень 2016 Стрілець буде схильний до негативного впливу Урану

У всіх ділових переговорах, так і просто розмовах з керівництвом або колегами, що стоять вище по службовій драбині, Стрільцям необхідно навчитися правильно вибудовувати бесіду і вислуховувати аргументи співрозмовника. Такі навички допоможуть краще зрозуміти діяльну і креативну натуру Стрільця оточуючим. Крім того, представникам знаку часто властиво занижувати свої здібності і недооцінювати свою цінність в очах оточуючих. І як результат, їм дуже часто доводиться спостерігати, що менш цінний і досвідчений співробітник отримує більш високу зарплату і має більш високу соціальну підтримку, ніж Стрілець. Це результат внутрішньої невпевненості і комплексів, якими обросла натура і характер Стрільця за роки життя. Представникам знака потрібно навчитися «подавати товар обличчям», поважати і вміти хвалити себе, свої досягнення, навички і таланти. Адже насправді їх не мало.

У Стрільців у високій мірі розвинена інтуїція, але з причин внутрішньої невпевненості і постійного душевного дискомфорту вони їй часто не довіряють. Постарайтеся стежити за знаками, які посилає вам доля в кінці травня. І якщо інтуїція підказує вам яке-небудь рішення, покладіться на себе і своє чуття.

Всі поточні справи травня виконуйте послідовно і акуратно, не допускайте їх скупчення, інакше все майбутнє літо вам доведеться розгрібати завали давно втратили для вас актуальність справ, і за цим ви можете посилаються долею шанси.

Любов

У Стрільців, народжених під впливом Сатурна (13-21 грудня),дуже великі шанси зустріти свою любов, яка обернеться дуже тривалими зв’язками або шлюбними узами. У всіх інших представників знаку романтичні стосунки, розпочаті в травні, швидше за все, поступово вичерпають себе і закінчаться або досконалим розривом відносин, або дружбою або приятельством.

Для всіх Стрільців, які перебувають у шлюбному союзі, тривають часи деякої відчуженості та емоційної холодності. Ви довго ухилялися від відвертої розмови зі своєю половинкою, а зараз просто пожинаєте плоди такої сумної практики. Недомовки і взаємні претензії накопичилися у величезній кількості, і розмова, який відбудеться, не принесе позитивних результатів, а ще більше погіршить ситуацію, будуть сказані зовсім не ті слова, яких ви чекаєте, а його результатом стануть розчарування і відчуття гіркоти. Для цього розмови зараз не самий відповідний час, краще відкласти його ближче до кінця місяця.

Уникнути помилок в особистому житті допоможуть поради представників старшого покоління, які відносяться до вас симпатією. Це не обов’язково можуть бути родичі. Покладіться на їх життєвий досвід і правильне бачення ситуації.

Якщо представники знаку замислюються про переїзд, то потрібно починати поступово вирішувати всі супутні цьому процесу питання. Зіркам абсолютно неважливо, ви переїжджаєте в інше місто або іншу країну,вони будуть на вашому боці. Діти радують, і в їх справах саме зараз може статися важливий прорив.

Гороскоп на травень 2016 Стрілець буде схильний до негативного впливу Урану

Багатьох Стрільців у травні відверне і втішить шопінг. Це не обов’язково повинна бути покупка великої і значущої речі. Флакон духів, запальничка або шийну хустку цілком здатні підняти настрій і отримати позитивні емоції.

Здоров’я

Гороскоп на травень 2016 Стрілець буде схильний до негативного впливу Урану

Вогняна Мавпа шумна, вертлява і непосидюча. Такі її якості можуть мати несприятливий вплив на здоров’я Стрільців у травні. Травми, удари і порізи підстерігають представників знаку буквально на кожному кроці. Навряд чи можна виключити травматизацію на 100%, але постарайтеся хоча б мінімізувати шкоду для здоров’я – дотримуйтесь заходів безпеки у побуті та на робочому місці, будьте вкрай обережними при керуванні автомобілем та при використанні місць підвищеної небезпеки таких, як метро, сходи, під’їзди та ін. В іншому, здоров’ю більшості Стрільців в цей період нічого не загрожує, і їх енергетичний потенціал знаходиться на високому рівні. Але незважаючи на це, краще присвятити травень профілактичним оглядам, щоб і далі подібна ситуація була збережена.


Резюме:
Ретельно обміркуйте надійшла пропозиція про зміну роботи або люое ділову пропозицію.
Уникнути помилок в особистому житті допоможуть поради представників старшого покоління.
Гороскоп для Стрільців на червень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: