Гороскоп на травень 2016 Скорпіон працює 24 години на добу

Скорпіони в травні працюють на розрив. Усі початок місяця доведеться присвятити виправлення помилок і недоліків попередніх періодів, ремонтом і перестановкою робочого місця, приведенням в порядок офісу і ще масою рутинних питань. Колеги і підлеглі будуть вимагати постійної допомоги Скорпіона. На початку травня Скорпіонам доведеться повною мірою відчувати на собі вплив Урану. Представникам знака буде здаватися, що час прискорюється, а 24 годин у добі буде явно недостатньо, для того щоб зробити все те, що заплановано. Як з рогу достатку будуть на рівному місці виникати проблеми, всі незавершені справи минулих періодів чимало будуть ускладнювати життя Скорпіонів.

Робота

В житті Скорпіона повторюються події початку року, разом з його клопотами і турботами. І в травні Скорпіону знову доведеться жити під девізом: «Хочеш, щоб справу було зроблено добре, зроби його сам!». Скорпіонам зараз категорично не варто покладатися на допомогу і підтримку ззовні. Можуть підвести партнери по бізнесу, друзі і навіть члени сім’ї. Розраховуйте тільки на свої сили, а їх зараз у вас предостатньо.

Друга половина місяця буде для представників знаку більш продуктивною, що забезпечить вплив на долю Скорпіона Юпітера. Але не забувайте, в чию честь названо ця планета. Юпітер – бог блискавки і грози, і це неодмінно позначиться і на поведінці Скорпіона. Ваш палкий норов, нездатність поважати чужі почуття і бажання в травні можуть зіграти з вами злий жарт. Будьте м’якше і делікатніше у спорах, постарайтеся почути опонента. Це піде тільки на користь, і довірливою розмовою або відвертою розмовою ви зможете домогтися від співрозмовника набагато більшого, ніж меча грім і блискавки.

У травні в життя Скорпіона буде присутня безліч перешкод, які не дозволять приступити до реалізації запланованого цю секунду. Це не погано, час зараз працює на вас. Зберіться з думками та силами під час вимушеної перерви, це піде тільки на користь Скорпіону. Час конструктивних дій і блискавичного втілення в життя всіх задуманих планів для Скорпіонів настане трохи пізніше.

Травень подарує Скорпіону безліч сюрпризів і несподіваних зустрічей з людьми, зв’язок з якими було втрачено. Не всі з них будуть для вас корисними та безпечними. Гороскоп говорить про те, що під личиною зустрінутого вами приятеля чи знайомого у ваш будинок може отримати доступ людина, яка має суто корисливі цілі, а його наміри неможливо назвати добрими. Сто разів подумайте, коли будете приймати рішення про надання допомоги та сприяння цій людині, довіряйте в цьому питанні своєї інтуїції.

Гороскоп на травень 2016 Скорпіон працює 24 години на добу

Що дійсно може порадувати і повернути гарний настрій, так це зустріч зі старовинним другом, спілкування з яким ви були позбавлені через відстані. Ця зустріч щиро порадує Скорпіона, надасть йому можливість похизуватися власними заслугами та досягненнями в житті, добре організованим побутом і чудовою родиною. Докладіть зусиль до того, щоб ця зустріч відбулася.

Дуже багато Скорпіони будуть віддаватися роздумам і ретельно переосмислювати свій життєвий багаж, особливо сімейного життя. Втім, це властиво Скорпіонам протягом усього життя. Постарайтеся використовувати свій життєвий досвід в якості зброї. Перестаньте боятися створених вами ж фантомів, намагайтеся змусити себе жити реальності так, як ви собі це уявляєте в мріях. Постарайтеся відкинути те, що було вчора. Думайте тільки про завтрашній день. З таким настроєм все у вашому житті буде траплятися так, як хочеться саме вам.

Відрядження і ділові поїздки цього періоду в кращому випадку не принесуть успіху, в гіршому обернуться наступними великими неприємностями. У поїздці велика ймовірність зустрічі з людиною, що може неабияк зіпсувати вам життя надалі. Вплив Урану в цьому періоді підвищує шанси Скорпіонів бути обдуреними діловими партнерами чи колегами по роботі. Причому обман може виходити від людини, якій ви довіряєте на 100%. Постарайтеся прислухатися до голосу інтуїції, це знизить ризик бути обдуреним.

Травень може подарувати Скорпіонам нових родичів, вони можуть стати дядьками й тітками, бабусями і дідусями. Це будуть племінники та онуки не самої першої лінії спорідненості, але спілкування з цими народилися в травні дітьми завжди буде нести з собою масу позитивних емоцій.

Любов

Гороскоп на травень 2016 Скорпіон працює 24 години на добу

У другій половині місяця крім Юпітера, на долю Скорпіона впливає і Венера, що може привнести значні зміни в особистому житті. У Скорпіонів почнеться новий сприятливий період для укладання шлюбних союзів і подальшого розвитку романтичних відносин. Чекайте появи нових прихильниць або шанувальників, значного оновлення існуючих відносин і виникнення нових романтичних зв’язків, ви до цього готові і знаходитеся в прекрасній фізичній і емоційній формі, ви сексуальні й привабливі. Під впливом Венери можливо і відновлення давно розірваних відносин, повернення колишніх емоцій і почуттів. Дуже ймовірно і переродження давньої і міцної дружби в справжню любов. Особливо сприяють зірки Скорпіонам, народженим під впливом Венери (14-22 листопада). Зоряний розклад для них самий чудовий і багатий шансами, і не упустити їх – основне завдання для одиноких Скорпіонів в травні.

Здоров’я

Гороскоп на травень 2016 Скорпіон працює 24 години на добу

Здоров’я Скорпіонів в цей період нічого не загрожує, навіть незважаючи на їх виснажливий графік життя. Але незважаючи на це, краще присвятити травень профілактичним оглядам, щоб і далі подібна ситуація була збережена, і зробити це краще не для галочки, а з серйозним підходом до справи і у лікарів, яким довіряєте. Обов’язково відвідайте невропатолога, гастроентеролога і при необхідності інших профільних фахівців-медиків, якщо є хоч якісь тривожні сигнали від вашого організму. Це допоможе уникнути ускладнень наявних захворювань і запобігти новим.


Резюме:
Травень 2016 року повний сюрпризів і несподіваних зустрічей з давніми знайомими.
Скорпіона чекають нові романтичні знайомства.
Гороскоп для Скорпіонів на червень 2016 року.

  • Гороскоп на травень 2016 Скорпіон працює 24 години на добуЗустріч 2016 року
  • Розкажіть про нас друзям: