Гороскоп на травень 2016 року Риби повинні прислухатися до своєї інтуїції

Повновладний господар долі Риб у травні – Уран. Вплив його буде повним і безмежним протягом місяця і буде виражатися в заступництві у багатьох сферах життя при дотриманні багатьох умов, серед яких головними є стриманість, обережність і крижаний спокій представників знака протягом усього місяця.

Робота

Рутинні побутові турботи, марнота та серія дрібних капостей, підстроєних Вогненної Мавпою, захлиснуть в травні представників знаку Риби з головою. Буденність і одноманітність може викликати зневіру чи апатію, розчарування, падіння інтересу до подій і зниження рівня самооцінки. Це суперечить діловитості і активності натури Риб, Риби категорично не хочуть звикати з таким станом справ, і вже в останній декаді місяця Риби зможуть скинути з себе заціпеніння і дати нарешті вихід своїм емоціям. Тривале перебування Риб з урахуванням їх належності до стихії Води категорично протипоказано. Поганий настрій і тривалі негативні емоції небезпечні для Риб безліччю хвороб.

Але все ж пам’ятаєте протягом усього місяця про те, що зірки не радять кидатися у вир з головою. Прислухайтеся до власних відчуттів і інтуїції, ви не помилитеся у виборі саме тих дій, які зможуть допомогти вам знову відчути себе гармонійно і вільно. Для цього Рибам зовсім не обов’язково кардинально змінювати своє життя. Постарайтеся просто бути трохи вільніше від одноманітності та сірості.

При наявності гострого розуму, високих аналітичних здібностей, стан меланхолії не дозволить Рибам в травні досягти ні видатних кар’єрних кроків, ні отримання яких-небудь додаткових фінансових результатів. Не варто засмучуватися, адже попереду для цього буде більш сприятливий час. А зараз краще відволікти себе заняттями активними видами спорту або відпочинком, який дозволить влити в вашу кровоносну систему додаткову порцію адреналіну.

Гороскоп на травень 2016 року Риби повинні прислухатися до своєї інтуїції

Весь травень Риби можуть отримувати несподівані грошові бонуси. Це може бути і результат напруженої роботи протягом минулих періодів, і приємні несподівані сюрпризи від долі. У цей період часу дуже вірогідний виграш в лотерею. Фортуна повертається до вас лицем, Уран прихильна до вас, та усі ваші починання обернуться непоганим кушем.

Позитивний вплив на представників знаку може забезпечити облаштування власного житла. Це додасть відчуття захищеності і навіть деякої цінності у власних очах. У Риб і так в будинку завжди повний порядок, вони великі шанувальники мінімалізму і стилю hi-tech, але при цьому вони ніколи не заспокоюються на досягнутому. Інтер’єр будинку знаходиться весь час в стані шліфування до відомого тільки Рибі стану ідеалу, і в травні домашнім Риби доведеться розпрощатися з багатьма предметами інтер’єру. Якщо ви живете з представником знака Риби на одній території, можете готуватися до ремонту, після якого у вашій оселі все стане ще більш раціональним, хромованим, а кількість речей зведеться до самого необхідного мінімуму. А якщо з якихось причин не буде організовано ремонт, розбирання і сортування з такою любов’ю накопичених вами речей буде забезпечена.

Любов

В середині місяця вплив Урану доповниться незначним впливом Венери, але і цього буде достатньо, щоб романтичні стосунки Риб складалися якнайуспішніше. У сімейних Риб дуже міцні узи шлюбу, вони по справжньому прив’язані до своїх подружжю. Сім’ю Риби сприймають як надійний тил і опору, а любовні стосунки стимулюють Риб виключно до нових більш високим життєвим досягненням.

Риби, які ще не пов’язані любовними відносинами, можуть їх придбати. Але не забувайте про те, що з-за свого скромного і ненав’язливого вдачі зробити це вам буде складніше, ніж представникам інших знаків. Зірки рекомендують звернути увагу на представників інших знаків, що належать до стихії Води — Ракам і Скорпіонам. Почуття впевненості в собі і своєму зовнішньому вигляді допоможе виглядати просто приголомшливо. Будьте трохи сміливіше й ініціативніше, ваше вроджене почуття міри не дозволить вам виглядати безглуздо і вульгарно, і ви будете просто чудові, ніхто не зможе встояти перед вашою чарівністю.

Гороскоп на травень 2016 року Риби повинні прислухатися до своєї інтуїції

Травень — прекрасний час для відвідування культурних заходів і світських раутів. Ви запросто відволіктися від повсякденних турбот, відчуєте свою привабливість для оточуючих і підвищити самооцінку. А висока самооцінка – це те, що необхідно Рибам для того, щоб справлятися з будь-якою поставленою задачею, успішно вирішувати будь-які питання і чудово себе почувати.

Для того щоб жити в гармонії з собою, приділяйте більше часу духовному розвитку.

Гороскоп на травень 2016 року Риби повинні прислухатися до своєї інтуїції

Риби прекрасні, турботливі батьки, і їхні діти дуже часто зловживають терпінням Риб. У травні швидше всього безмежного батьківського терпінню може прийти кінець, і лавина конфліктів і сварок накриє з головою Риб і їх дітей, а натурі Риб це неприємно і завдає сильного удару по психіці представників знаку. Тому, якщо ви батько-Риба не збираєте в собі негатив, не відкладайте «на потім» розмова з вашою дитиною.

Здоров’я

Для гармонізації відносин з власним «я» приділяйте більше часу духовному розвитку. З цього не випливає, що Риби повинні займатися духовними практиками, медитацією або зануритися з головою в релігію. Хороша література, модна фотовиставка, в крайньому випадку, просто споглядання прекрасного, вагомо прикрасять вашу повсякденне життя.

У травні організм Риб знаходиться в прекрасній формі, їх енергетичний потенціал надзвичайно високий і багатьох Риб повністю задовольняє стан власного здоров’я.

Гороскоп на травень 2016 року Риби повинні прислухатися до своєї інтуїції

У травні Рибам необхідно переглянути раціон споживаної їжі. Продукти, які містять холестерин і які переважають на столі більшості представників знаку, завдає непоправної шкоди здоров’ю Риб. У меню Рибам варто віддавати перевагу свіжим овочам і фруктам. І, якщо після вживання в їжу салату ви не відчуваєте себе ситим, то спробуйте доповнити раціон каші з цілісних круп. Це значно знизить ризик розвитку атеросклерозу та артеріальної гіпертензії, яким дуже часто схильні Риби після сорока років. Починайте свій день зі склянки свіжого соку або чистої мінеральної води. Вода життєво важлива для представників знаку. Виготовляти соки краще самостійно і з фруктів і ягід, які ростуть у вашій кліматичній зоні.


Резюме:
У травні 2016 року Риб чекають несподівані грошові премії.
Вільні Риби можуть зустріти свою любов.
Гороскоп для Риб на червень 2016 року.

  • Гороскоп на травень 2016 року Риби повинні прислухатися до своєї інтуїціїЗустріч нового 2016 року
  • Розкажіть про нас друзям: