Гороскоп на травень 2016 року обіцяє Левам затишшя у фінансовій сфері

Овнам в травні Вогняна Мавпа дозволить бути рвучкими і імпульсивними і щедро ділитися своїми емоціями з оточуючими. В цілому це і не погано, але потрібно навчитися порівнювати свої бажання та амбіції з можливостями і почуттями оточуючих, інакше конфліктні ситуації можуть попсувати чимало нервів Овнам і їх близьким.

Гороскоп на травень 2016 року обіцяє Левам затишшя у фінансовій сфері

Тельцям весь травень 2016 року доведеться доводити свою спроможність не тільки оточуючим, але і самим собі. І тут потрібно наполегливість, якою щедро обдарували представників знаку зірки і винахідливість, яка Тельцю абсолютно не притаманна. Зірки радять підходити до вирішення всіх виникаючих проблем творчо, і їх рішення не змусить себе довго чекати.

Рух Близнюків по кар’єрних сходах починає набирати обертів. Багатьом представникам знаку доведеться усвідомити наприкінці весни, що відповідальність і висока посада явища повністю взаємопов’язані, і вирішити для себе ступінь готовності звалювати на плечі відповідальність не тільки за себе, але і за інших членів команди.

Гороскоп на травень 2016 року обіцяє Левам затишшя у фінансовій сфері

Для Раків не найлегший період у психологічному плані. Натура Раків зіткана з протиріч, а травень 2016 лише підкреслить цю особливість в характері представників знаку. Зірки рекомендують проявляти пильність і неспішність, натомість гарантуючи, що час працює зараз на Раків.

У Львів у травні невелике затишшя у фінансовій сфері, а от у стосунках з оточуючими буде спостерігатися деяка напруга. Зупиніться і задумайтеся, що ви можете зробити для близьких вам людей, а вони точно цього вже не просять, а вимагають. Наскільки ви задовольните їх потреби зараз, залежать ваші стосунки протягом усього наступного року.

Дівам в травні Вогняна Мавпа приготувала масу сюрпризів, причому не самих приємних і буде відчувати їх характер на міцність не один раз. Однак Діви без втрат і з гідністю вийти з будь-яких, навіть найскладніших випробувань завдяки вмінню тверезо мислити і власної наполегливості.

Терезам зірки в травні обіцяють свою прихильність і масу шансів змінити своє життя на краще. Інтуїція і працьовитість стануть самими найкращими помічниками для представників знаку в кінці весни. Ретельно уникайте конфліктів з керівництвом і колегами, неврівноваженість і взбалмошность покровительки року Вогняної Мавпи можуть зіграти з вами поганий жарт.

Скорпіонам травень не обіцяє нічого, крім суєти і турбот. Останній місяць весни покаже, що без допомоги Скорпіона не можуть обійтися ні родичі, ні друзі, ні колеги. Представникам знаку доведеться просто розриватися між домом і роботою. Розподіляйте сили раціонально і виважено, навчіться нарешті відмовляти тим, хто відверто зловживає своїм розташуванням.

Стрільцям доведеться миттєво адаптуватися до мінливих умов навколишнього життя, інакше шанс безнадійно відстати високий як ніколи. Гороскоп у травні нестабільний, і це треба приймати як даність, але заповзятливість і висока працездатність дозволить пом’якшити всі непередбачені ситуації і вийти з них з найменшими втратами.

Козерогам вплив Марса в травні допоможе досягти непоганих фінансових результатів, але скажений ритм життя може вкрай негативно позначитися на їх психологічному стані і навіть здоров’я. Стримайте запал, всіх грошей не заробиш, а відновлювати здоров’я доведеться довго і з великими матеріальними витратами.

Гороскоп на травень 2016 року обіцяє Левам затишшя у фінансовій сфері

Водоліям у травні доведеться часто стає перед вибором. В житті забрезжат так необхідні багатьом представникам знаку зміни, причому всі вони без винятку будуть позитивними. Проте постарайтеся не збиватися з обраного курсу і не розмінюватися на дрібниці. Зосередьтеся на досягненні поставленої мети, зірки вельми прихильні до вас в цей період.

Травень зажадає від Риб прояви стриманості, обережності і крижаного спокою. Саме така життєва позиція в кінці весни дозволить уникнути матеріальних втрат і душевних розчарувань. Необдумані рішення в цей час – найлютіший ворог представників знаку.

Здоров’я

Енергетичний потенціал Овнів високий як ніколи, але в цьому теж криється небезпека підірвати здоров’я. Овнам притаманне звалювати на свої плечі дуже важку ношу, в запалі вони частіше інших представників гороскопу переоцінюють свої фізичні можливості.

Здоров’я Тельців в травні 2016, як і в попередньому місяці, піддається випробуванням, найчастішими причинами для занепокоєння можуть бути дерматити різної етіології, загострення хронічних шкірних захворювань і харчові алергії.

Близнюкам захворювання в травні не загрожують, їх імунна система в повній бойовій готовності і дбайливо захищає власників від небезпеки захворіти. Представникам знаку варто бути обережними при керуванні автомобілем і роботі з технікою.

Гороскоп на травень 2016 року обіцяє Левам затишшя у фінансовій сфері

Раки схильні в травні масштабного впливу Венери і можуть піти на ризик випадкових статевих зв’язків зі всіма витікаючими звідси наслідками. Не варто ризикувати здоров’ям заради сумнівного задоволення, подбайте про безпеку сексу.

У Львів зараз період деякого спаду в стані енергетичного потенціалу. Особливо сильно це буде спостерігатися в останній декаді місяця з-за впливу Місяця. В цей час представники знаку ризикують захворіти інфекційними захворюваннями.

У Дів можуть спостерігатися підвищена збудливість нервової системи і швидка стомлюваність. Зірки рекомендують ретельно стежити за дотриманням режиму сну і неспання і не ігнорувати активну фізичну навантаження, особливо Дівам, які заробляють розумовою працею.

Здоров’ю Ваг у травні загрожує перехід захворювань у хронічну форму. Терези дуже без належної уваги ставляться до стану здоров’я, тому і результат позначиться негайно. Від такої ситуації застраховані лише ті представники знаку, які відвідають лікаря і почнуть лікування турбуючого захворювання.

Гороскоп на травень 2016 року обіцяє Левам затишшя у фінансовій сфері

Скорпіони в травні енергійний, активний і знаходиться в прекрасному настрої, а значить, більшість хвороб обійдуть стороною. Варто приділяти пильну увагу вживається в їжу продуктів харчування, в травні Скорпіону належить часто вживати їжу напівфабрикати.

У Стрільців, як і в квітні, спостерігається період підвищеної небезпеки травмування. Будьте пильними за кермом автомобіля, на виробництві та при використанні техніки.

Козерогам стан здоров’я в травні може доставити багато клопоту і неприємностей. Особливе занепокоєння можуть доставити хвороби всіх органів, розташованих на голові – гайморити, отити, кон’юнктивіти та ін.

Гороскоп на травень 2016 року обіцяє Левам затишшя у фінансовій сфері

Водоліям травень 2016 року принесе непогане самопочуття і це може притупити пильність представників знаку по відношенню до власного здоров’я. Частіше прислухайтеся до сигналів свого організму, саме в цей період ви можете не помітити симптоми починається вже захворювання.

Здоров’ю Риб нічого не загрожує. Травень – час підвищеного життєвого тонусу і міцного психоемоційного стану.


Резюме:
Діву чекає чимало сюрпризів у травні 2016 року.
Водоліям чекають зміни у житті.
Астрологічний прогноз на червень 2016 року.

  • Гороскоп на травень 2016 року обіцяє Левам затишшя у фінансовій сферіЗустрічаємо новий 2016 рік мавпи
  • Розкажіть про нас друзям: