Гороскоп на травень 2016 Овен часто конфліктувати з колегами

Весна сприяє Овнам. В цей час відбувається багато значних і знакових подій. Потрібно тільки ретельно відсіювати зерно від полови і братися тільки за ті проекти, які в майбутньому обіцяють хороший фінансовий результат. Інтуїція тут не найголовніший козир при прийнятті рішень. Тільки тверезий розрахунок, надійні ділові партнери і скрупульозність в оформленні документації зможуть привести вас до бажаного результату.

Робота

У першій декаді травня Овнам доведеться часто конфліктувати з керівництвом і колегами. Навіть зовсім незначні з цих конфліктів можуть завдати непоправної шкоди діловій репутації представникам знака. Надмірна зайнятість і залученість в багато проектів Овнів чреваті непунктуальностью з їх боку і претензіями з боку керівників підприємства. Постарайтеся знаходити компроміси між обсягом взятих на себе зобов’язань і якістю виконання роботи.

Багатьом вашим колегам може здатися, що ви намагаєтеся підірвати їх авторитет або ж зробити крок кар’єрними сходами по їхніх головах. Виною тому вплив Сатурна, воно робить Овна нестриманим у висловлюваннях і не в міру амбітним. Спробуйте, або хоча б зробіть вигляд, що намагаєтеся, поважати чужі почуття, це допоможе врегулювати частину проблем.

Фінансові позиції Овна в кінці весни будуть непохитні, вони не принесуть ні особливих радощів, ні особливих прикростей.

Овнам, народженим під впливом Сонця (1-11 квітня), зірки пророкують відновлення зв’язків з колишніми колегами або партнерами по бізнесу з інших міст і навіть країн. З плином часу ці зв’язки можуть не тільки трансформуватися в дружбу, але й перетворитися на довгострокове та взаємовигідне співробітництво. Швидше за все, це співробітництво буде в абсолютно новій для вас сфері діяльності, але воно має всі шанси привести ваше матеріальне становище на нову ступінь фінансової незалежності та стабільності.

Травень для Овнів – сприятливий час для оформлення кредитів або іпотеки. Гроші, взяті в борг у цей час, будуть повернуті без особливих зусиль та фінансових ям для представників знаку. В цей же час зірки рекомендують Овнам подумати про збільшення своїх доходів і розширенні їх джерел. Ваші захоплення і хобі можуть стати чудовим підмогою в цьому відношенні, адже величезний вплив на вашу долю має Сатурн, а він одвічний покровитель людей мистецтва і ремісників.

Гороскоп на травень 2016 Овен часто конфліктувати з колегами

В останній декаді місяця ви опинитеся в потрібний час в потрібному місці, в самому епіцентрі вдалого збігу обставин. Але якщо вам довелося стати мимовільним володарем кимось втраченої або забуті речі, то необхідно докласти максимум зусиль щодо повернення цієї речі колишньому власнику, навіть якщо ця річ дорога.

Любов

У травні закоханим Овнам можуть значно ускладнювати життя розбіжності, які виникли в стосунках ще в минулі місяці. Швидше за все, вина буде лежати в більшості випадків на ваших партнерів, але саме Овнам доведеться докласти зусиль для усунення причин цих незлагод. Проявіть всю притаманну вам тактовність і стриманість для врегулювання конфліктних ситуацій, і ваша половинка по достоїнству оцінить ваше благородство.

Сімейним Овнам теж нелегкий період. Найчастіше між подружжям можуть виникати конфлікти на ґрунті різних поглядів на процес виховання дітей або ведення сімейного бюджету. І тут правота буде в основному на стороні Овна, і виправляти ситуацію теж належить йому. В останній декаді травня вплив Сатурна почне слабшати, і компромісні рішення будуть знайдені. Овну потрібно лише постаратися бути більш поблажливим до близьких, стримати свою уїдливість і прискіпливість.

Гороскоп на травень 2016 Овен часто конфліктувати з колегами

Для Овнів, народжених під впливом Марса (21-31 березня) дуже велика ймовірність яскравого знайомства і зародження кохання з першого погляду. Овни мають тенденцію у всіх віках закохуватися з першого погляду, і якщо вони закохані, ніщо не встоїть перед їх пристрастю. Але Овнів часто привертає заборонений плід і вони намагаються отримати його за будь-яку ціну, що призводить надалі до величезних розчарувань. Пам’ятайте це, коли починаєте відносини. Овнам, народженим під впливом Венери (12-20 квітня), таких відносин краще уникати. Їм набагато легше починати любовні стосунки з вже добре знайомою людиною, з яким вже перебувають у дружніх чи ділових зв’язках. Але одне актуальне для всіх представників цього знака – всі люди, що входять у ваше життя в травні, швидше за все, залишаться в ній надовго в якості друзів, близьких приятелів, коханих або ділових партнерів.

Дитина Овен

Гороскоп на травень 2016 Овен часто конфліктувати з колегами

Дитина-Овен може доставити занепокоєння батькам у травні постійними скаргами на погіршення зору. Очі – слабке місце Баранів, серед усіх представників знаків зодіаку Овни складають найбільший відсоток людей, що носять окуляри або лінзи. Не ігноруйте скарги дитини і обов’язково відвідайте офтальмолога, пам’ятайте, що проблеми із зором найлегше коригуються саме в дитячому віці.

Здоров’я

Енергетичний потенціал Овнів у травні високий, як ніколи, але в цьому теж криється небезпека підірвати здоров’я. Овнам притаманне звалювати на свої плечі дуже важку ношу, в запалі вони частіше інших представників гороскопу переоцінюють свої фізичні можливості. Тому у багатьох Овнів у травні буде спостерігатися тенденція до головних болів.

Гороскоп на травень 2016 Овен часто конфліктувати з колегами

Овен дуже нетерплячий пацієнт і завжди очікує «чарівної таблетки, ніколи не дотримується прописаний лікарем курс лікування і схильний до кардинальних змін у методиці лікування. Його кидає від найсучасніших методів лікування до народної медицини, а то й ще гірше – до повного мракобісся. Часто займається самолікуванням і не боїться пробувати на собі будь-які методи. Це часто призводить до змазування симптоматики і викликає труднощі при постановці діагнозу лікарем, тим самим приводячи до ускладнення захворювання.

Зірки радять Овнам категорично відмовитися від самолікування, якщо тільки сам Овен не лікар. Представникам знаку властиво переоцінювати свої здібності в розумінні фізіології та медицини, тому саме Овни часто завдають непоправної шкоди своєму здоров’ю.


Резюме:
Травень 2016 року — сприятливий час для оформлення кредитів та іпотеки.
При виявленні чужої загубленої речі постарайтеся повернути її власнику.
Гороскоп для Овнів на червень 2016 року.

  • Гороскоп на травень 2016 Овен часто конфліктувати з колегамиЗустрічаємо новий 2016 рік мавпи
  • Розкажіть про нас друзям: