Гороскоп на травень 2016. Лев може почати конфліктувати з близькими людьми

У травні Левам не вдасться уникнути непорозумінь з партнерами по бізнесу або з колегами, з якими Леви спільно втілюють у життя один проект. Партнери або колеги раптово можуть засумніватися в його доцільності та фінансовій перспективі. В гіршому випадку справа може до з’ясування питання про те, хто вкладає в спільну справу більше сил або робить більше фінансових впливів. Це не може не турбувати або не хвилювати Лева, однак ці хвилювання будуть марними і вже до початку другої половини місяця ситуація врегулюється сама собою і Лев міцно займе позицію, що гарантує соціальний і діловий успіх, а загальна для вас мета виявиться значно важливіше тимчасових розбіжностей і непорозумінь.

Робота

Левам, народженим під впливом Сатурна (23 липня-3 серпня) властиво зупинятися, затримуватися в останню хвилину. Це може зіграти з Левами погану жарт протягом усього життя, а в травні 2016 року особливо. Звертайте увагу на все, що надійшли, пропозиції, що стосуються бізнесу і робочого процесу, одне з них буде саме таким, яке варто прийняти. Це забезпечить ваш добробут і безбідне життя протягом тривалого часу.

Відрядження і ділові поїздки цього періоду будуть успішними, і ви зможете вичавити максимум з поставлених перед собою цілей. Віддайте перевагу залізничному транспорту. Уникайте протягом весни і літа авіаційних перельотів і тривалих поїздок на автомобілі. А ось від відпустки у травні краще відмовитися зовсім. Він буде похмурим і безрадісним. І, якщо вже його не можна перенести на інше, більш відповідне час, постарайтеся його провести хоча б в хорошому колективі друзів і однодумців.

У травні від Лева навколишні потребуватимуть допомоги, переважно матеріальної. Лев, благородний і широкий душею, ніколи не відмовить, він обожнює, коли його дякують і хвалять, особливо прилюдно. Допомога може знадобитися не тільки друзям і знайомим, але і самим близьким родичам, особливо дітям. Тому правильно оцінюйте свої фінансові можливості, інакше можете, позичивши гроші приятелеві, незабаром влазити в борги для надання матеріальної допомоги власним чаду.

Гороскоп на травень 2016. Лев може почати конфліктувати з близькими людьмиОдночасно Леви можуть почати конфліктувати зі старими друзями і родичами. Не шукайте причину в них, вона в вашій поведінці і вплив на нього року Вогняної Мавпи з її непостоянностью, нападами агресії і любов’ю до конфліктів. На жаль, один з таких конфліктів може стати доленосним, і мати велике значення для перспектив спільних відносин. Ви можете втратити надійного компаньйона або залишитися без належної вам за законом спадщини. Врахуйте попередження зірок і постарайтеся вести себе, уникаючи конфліктів, а якщо вже вони трапляються, ведіть себе стриманіше і не рубайте зопалу.

Любов

В коханні й романтиці у Львів вельми сприятливий період. Робити і приймати пропозиції руки і серця зараз не варто, а от заводити нові стосунки або зміцнити вже наявні дуже своєчасно. Вплив Венери, яке посилиться ближче до кінця травня, буде дуже сприяти цьому. При наявності довгострокових і серйозних відносин постарайтеся прагнути до більшого взаєморозуміння з тим, кого любите, проводьте більше часу разом, намагайтеся більше слухати партнера, навіть якщо вам не дуже цікава тема бесіди. Проявляйте зацікавленість навіть у дрібних нюансах життя вашого партнера, і він вам відплатить взаємним інтересом.

Жінка-Лев в травні буде вимагати від свого партнера підвищеної уваги. В її професійному житті зараз не найкращий період, а що може підбадьорити і втішити жінку, як її коханого чоловіка? Станьте її віддушиною. Балуйте її, даруйте квіти і подарунки, говорите компліменти і частіше виводите в світ. Жінка-Лев, сама благородна натура і великодушна, надовго запам’ятає вашу увагу і буде ставитися до вас з ще більшою емоційною прихильністю, і вже будьте впевнені, що в нелегкий життєвий для вас момент зможе повернути вам вашу увагу і підтримку сторицею.

Гороскоп на травень 2016. Лев може почати конфліктувати з близькими людьми

Травень — прекрасний час як для розвитку вже розпочатих відносин, так і для створення нових. Левам варто уважно придивитися до чоловіків Овнам і Водоліям. Зоряний розклад пророкує подібним спілкам стати воістину ідеальними. Але при цьому рекомендується, як вогню уникати дуже владних представників цих знаків, інакше ризикуєте загнати себе домашнє рабство на довгі роки. Левам властива жертовність у відносинах, вони можуть терпіти роками не саме шанобливе до себе ставлення, обмеження їх потреб, незадовільну статеве життя. Саме це і станеться, якщо Леви не придивиться гарненько до свого потенційного супутника життя і не виберуть самий оптимальний варіант. Багато Леви саме так і прирікають себе на тривалий самотність: один раз помилився у виборі партнера, і будучи змушені на розрив любовного союзу, вони потім тривалий час уникають серйозних стосунків.

Здоров’я

Гороскоп на травень 2016. Лев може почати конфліктувати з близькими людьми

Травень може завдати удару по енергетичного потенціалу представників знаку, що призведе до пробоїні в імунітеті. Це загрожує Львів різними інфекційними захворюваннями, тим більше, що більшість Львів – люди публічні, і їм часто доводиться перебувати не тільки в гущі подій, але і в місцях масового скупчення людей. А ось саме це їм зараз і протипоказано. У травні багатьом Левам доведеться перенести кишкові розлади інфекційної природи і захворювання, що передаються повітряно-крапельним шляхом. Попереджений – значить озброєний. Згадуйте правила асептики, користуйтеся в цей період антибактеріальним милом і антисептиками для обробки рук. Не остання справа – часті вологе прибирання і провітрювання приміщень, дотримання інших елементарних гігієнічних правил.


Резюме:
Уникайте конфліктів, будьте стриманішими.
Травень 2016 — відмінний час для романтичних відносин.
Гороскоп для Левів на червень 2016 року.

  • Гороскоп на травень 2016. Лев може почати конфліктувати з близькими людьмиСимвол 2016 року своїми руками
  • Гороскоп на травень 2016. Лев може почати конфліктувати з близькими людьмиЯк зустрічати рік мавпи 2016
  • Гороскоп на травень 2016. Лев може почати конфліктувати з близькими людьмиРік мавпи 2016 як зустрічати
  • Розкажіть про нас друзям: