Гороскоп на травень 2016 Козеріг повинен яскраво виглядати на співбесідах

У житті Козерогів досить благополучний і результативний період. Стан справ фінансових буде перебувати на колишньому рівні, для цього Козерогам довелося чимало потрудитися, результатом цього слала впевнена фіксація на досягнутих рубежах. Робота спориться, як і раніше, легко, Козероги пунктуальні у справах, відповідальні і высокоработоспособны, тому неприємностей у цій сфері життя не передбачається.

Робота

Складності виникнуть звідти, звідки їх ніхто не чекав, тим більше не чекали безпосередньо Козероги. Весь травень Козерогів будуть переслідувати образи і розчарування, отримані в процесі спілкування з близькими і не дуже людьми. Козерогам доведеться задуматися про те, чи не занадто широке коло їх спілкування і все в ньому займають своє достойне місце, і немає серед цього кола зайвих людей, які сприяють пробоинам в енергетиці Козерога.

Козерогам в травні, як ніколи, часто доведеться шкодувати про те, що вони нераціонально розподіляли час для спілкування і дуже часто присвячували його не тим людям. І, якщо Козерогові в цей період прийде в голову думка про неправильності вибору власної половинки або кращого друга або подруги, то такі відносини будуть перебувати під реальною загрозою розриву. Врятувати такі стосунки може тільки спільне заняття, яке з головою захопить обох. Це може бути спільно проведений короткострокову відпустку, ремонт, поїздка до таким, що подорослішало дітям, словом, все те, що може розламати усталений уклад і життєвий графік. Не зробивши подібного роду спроб збереження відносин, Козеріг може втратити їх назавжди.

Гороскоп на травень 2016 Козеріг повинен яскраво виглядати на співбесідах

Ремонт, який Козеріг запланував зробити в травні, має всі шанси бути закінченим у заплановані терміни, і це притому, що в його процесі буде вилазити маса недоліків і помилок, які не були закладені в первісну кошторис витрат. Можливо, Козерогам доведеться вдатися до допомоги позикових коштів. Постарайтеся обійтися фінансовою допомогою друзів, а от до позикових коштів банків або інших фінансових установ краще в травні не вдаватися, борг погашатиметься з великими труднощами для представників знаку.

У травні Козерогам просто необхідно завершити всі розпочаті проекти раніше, причому зробити це потрібно з усією скрупульозністю і відповідальністю. Це закладе фундамент майбутнього добробуту.

Ділові поїздки і відрядження Козерогів у травні будуть успішними і порадують своєю результативністю. Більше того, вони забезпечать Козерогам знайомства з потрібними людьми, людьми впливовими і успішними, чиї досягнення будуть стимулювати Козерогів до нових високим життєвим досягненням.

Гороскоп на травень 2016 Козеріг повинен яскраво виглядати на співбесідах

Якщо Козеріг знаходиться в активних пошуках роботи, то краще приступати до розгляду пропозицій у другій декаді травня. В цей час вершителем долі Козерога стає Марс, і зірки гарантують представникам знака успіх у цьому напрямку. Подбайте про те, щоб виглядати на співбесідах яскраво і нестандартно, саме ці якості допоможуть привернути увагу потенційного роботодавця до вашої персони, а в резюме не бійтеся трохи прикрасити свої професійні досягнення. Їх насправді у вас чимало, а набір ділових якостей, таких, як відповідальність, вміння підійти творчо і нестандартно до вирішення будь-якої поставленої задачі, дисциплінованість і зацікавленість у кінцевому результаті праці може зацікавити практично будь-якого роботодавця.

Любов

У травні Козерогові краще не зв’язувати себе узами шлюбу, зараз енергетичний потенціал представників цього знака кілька ослаблений, тому існує ймовірність не отримати нічого від цих відносин, крім розчарування і невдоволення собою. Весілля Козерогам краще відкласти на деякий час, ваші відносини зможуть пройти додаткові випробування часом і стануть від цього тільки більш міцними і надійними.

Гороскоп на травень 2016 Козеріг повинен яскраво виглядати на співбесідах

Деяка переоцінка цінностей щодо найближчого кола знайомств підштовхне Козерога до отримання морального задоволення від простих людських цінностей. Козеріг і так чудовий сім’янин і батько, з подвоєною силою почне приділяти час сім’ї, дітей та побуті. Але чоловікові-Козерогові не варто цим зловживати, він і так за своєю природою господар і домосід, весь будинок тримається на його руках і його стараннями. Делегуйте частину своїх рутинних повноважень членів сім’ї, і у вас вивільниться час для виходу в світ, тренувань, зустрічей з друзями і риболовлі. Постарайтеся не замикатися на користь сім’ї і близьких родичів, вони і так дуже часто зловживають вашою жертовністю і постійною готовністю прийти на допомогу навіть при незначних труднощах.

Здоров’я

У травні Козероги можуть піддатися нападів депресії. Це може бути і проста нудьга, апатія і справжня затяжна депресія. Наслідком цього можуть бути порушення в роботі серцево-судинної системи. Істину, що всі хвороби від нервів, ніхто не відміняв. Козерогам в травні потрібно якомога менше займатися «розбором польотів», буде правильніше сходити на прогулянку, щоб подихати свіжим повітрям, почитати книгу, зайняти себе всім, чим завгодно, але Козерогові потрібно уникати поганого настрою будь-яким можливим способом. Виняток становить лише прийом алкоголю і психотропних препаратів.

Гороскоп на травень 2016 Козеріг повинен яскраво виглядати на співбесідах

Якщо ж у Козерога вже є проблеми з серцем, і він відчуває симптоми хвороби, варто негайно звернутися до фахівця. Без лікування хвороба може доставити великі проблеми в майбутньому. Не займайтеся самолікуванням, і навіть прийом рослинних препаратів, що відпускаються без рецепта лікаря в аптеках, не здійснюйте за власним розсудом. На початку травня багато Козероги, яких турбує власне здоров’я, будуть змушені переглянути свій спосіб життя і скоригувати його у напрямку оздоровлення. Це буде правильне рішення і дозволить уникнути негативного впливу минулого способу життя на стан організму Козерога в майбутньому.

Планета Марс позитивно вплине на повсякденне самопочуття Козерогів вже в кінці травня. Марс додасть самопочуття Козерогів активну життєву енергію і наповнить Козерогів силами і новими свіжими емоціями.


Резюме:
Відрядження в травні принесуть добрі результати.
Не взваливайте на себе всі сімейні турботи, приділіть час собі-коханому.
Гороскоп для Козерогів на червень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: