Гороскоп на травень 2016 Діва буде знаходиться в нервозному стані

Примхлива і мінлива Мавпа підстроїла чимало не дуже приємних сюрпризів Діві. Швидше за все, стосуватимуться вони будуть ділових паперів, організаційних питань та документації з нерухомості. Весь травень Діви спочатку із захопленням і завзяттям, а потім вже і за інерцією, будуть займатися контролем не тільки за собою, але і за роботою підлеглих. Педантичність і відповідальність Діви буде викликати докори і глузування оточуючих, а вже глузування Діва точно терпіти не стане. Як підсумок – низка дрібних суперечок і конфліктних ситуацій, з яких Діва вийде хоч і з пошарпаними нервами, але переможницею.

Робота

Діві в травні часто доводиться стикатися з непрофесіоналізмом, непорядністю і несумлінністю деяких колег або підлеглих, виправляти чужі помилки, і горе тому, хто потрапив під гарячу руку Діви! Тому багато Діви до кінця травня будуть знаходитися на межі нервового виснаження, але справа того варта, і вже влітку ви переконаєтеся в цьому особисто. Діві анітрохи не доведеться шкодувати про витрачені нерви.

Друга половина травня принесе деяку позитивну динаміку на фінансовому терені багатьох Дів. У цей період у Діви є всі шанси крокувати семимильними кроками до поставленої мети і долати, на перший погляд, непереборні перешкоди. В цей же час можливі додаткові грошові надходження від операцій з нерухомістю (продаж, обмін, купівля заміського будинку, земельної ділянки, дачі або міської квартири). Гороскоп рекомендує Дівам приділяти величезну увагу правильному документальному оформленню всіх угод і контрактів, які ви плануєте підписати. Не нехтуйте і допомогою професійних юристів та нотаріусів. Вся документація з приводу продажу, придбання або оренди нерухомості повинна бути оформлена грамотно і виключно в рамках правового поля. Заходи, вжиті в травні в цьому напрямку, допоможуть надалі уникнути ускладнень.

У травні Дів можуть очікувати ділові поїздки, пов’язані з розширенням бізнесу, відрядження або переїзд у нове житло. Відрядження і переїзди в цей період вкрай небажані, у вас занадто багато справ у межах офісу, робочого місця і своєї сім’ї. Але, якщо вже перенести на більш пізній час ці заходи не представляється можливим, гороскоп настійно радить Дівам провести саму ретельну підготовку до них.

У цей період життя вам не варто покладатися на те, що ваше життя зазнає зміни з-за сприятливого впливу ззовні. Навпаки, всі зміни зараз залежать виключно від вас, вашої працездатності, інтуїції, бажання вирішувати виникаючі проблеми і в принципі бажання що-небудь міняти.

Діви знаходяться в повній бойовій готовності на роботі, їм здасться, що і вдома вони зможе звернути гори. Результатом може стати величезний ремонт, засоби для якого не передбачені бюджетом Діви. Ремонт затягнеться на місяці, відсутність коштів на його закінчення послужить причиною дратівливості і розчарування самим процесом. Тому починайте ремонт тільки в тому випадку, якщо впевнені, що зможете його закінчити за власні гроші. А якщо не маєте необхідною сумою, постарайтеся обійтися косметичними поліпшеннями.

Гороскоп на травень 2016 Діва буде знаходиться в нервозному стані

Незважаючи на деяку нервозність у повсякденному житті в травні багато Діви можуть сміливо зайнятися оновленням гардероба. Покупки будуть не дешеві, але респектабельні і вигідні, а це має дуже велике значення для Дів. Весь їхній вигляд повинен підкреслювати їх важливість і значимість. Віддавайте переваги непомітним кольорах – сірому, молочному і болотяною. Тим Дівам, які раніше замислювалися про зміну способу, варто це зробити. Зміна стилю в одязі і зачіски принесуть чимало задоволення і не залишаться непоміченими оточуючими. А купатися похвал і компліментів оточуючих Діви обожнюють.

Любов

В сім’ї Діви панує спокій. Насправді це спокій дуже ілюзорно, воно є передвісником бурі. Члени сім’ї давно вже втомилися від нервозності і негативного настрою Діви, їм набридло прощати і не звертати уваги на їх дратівливість і спалахи агресії. Сімейної Діві варто скористатися попередженням зірок і почати терміново виправляти ситуацію. Інакше чаша терпіння ваших домашніх переповниться, а конфлікти залишать після себе неприємний осад на дуже довгий час.

Гороскоп на травень 2016 Діва буде знаходиться в нервозному стані

Вільним жінкам Дівам варто уважно придивитися до чоловіків з найближчого кола спілкування. Десь зовсім поруч з вами таємний залицяльник, роман з яким подарує багато яскравих емоцій, відкриє партнера зовсім з іншої сторони, ніж ви звикли його сприймати, і може перерости в гармонійний шлюбний союз. Цей союз можливий з чоловіком Левом, Овном і Козерогом. Виняток становлять одружені чоловіки, які довгий час будуть проводити з вами час, але ці відносини так і не зможуть перерости в щось більше, ніж постійні зустрічі на вашій території.

Чоловікам Дівам, навпаки, не варто заводити зараз нових відносин. Вони знаходяться не в кращому настрої, і фінансове становище Дів, з вигляду стабільне і міцне, теж викликає деякі побоювання. Широта душі і щедрість може підштовхнути закоханого чоловіка Діву до величезних витрат на подарунки для коханої, які зараз він собі не може дозволити. Краще відкласти нову любов до кращих часів, коли ваше на ваше матеріальне становище стане мати менший вплив Меркурій.

Здоров’я

Гороскоп на травень 2016 Діва буде знаходиться в нервозному стані

В результаті насиченого і абсолютно нелегкого періоду для представників цього знака весь травень Діву очікує нервозність, психічні атаки, а в гіршому випадку, депресія. Це може торкнутися всіх сфер життя – фінансової, сфери любовних і сімейних стосунків і навіть хобі. Але така ситуація не триватиме довго, сама життя висмикне жизнелюбивую і активну Діву з нього своїм темпом і сюрпризами вже до початку червня.


Резюме:
У травні 2016 року Дівам часто доведеться виправляти чужі помилки.
Правильно оформляйте всі юридичні документи.
Гороскоп для Дів на червень 2016 року.

  • Гороскоп на травень 2016 Діва буде знаходиться в нервозному станіПривітання з різдвом христовим в 2016 році
  • Розкажіть про нас друзям: