Гороскоп на травень 2016. Близнюки можуть отримати спадок

Ви на порозі великих звершень у вашому житті, а для них вам буде потрібно чимало сил і копіткої праці. Зараз робити щось що зможе кардинально змінити ваше життя зірки не рекомендують, тому що, швидше за все, вам це не принесе моральне задоволення. Всі видимі нині перспективи таких змін виявляться помилковими і тільки розчарують вас.

Робота

Тому працюйте зараз в міру своїх сил, але добросовісно при цьому виконуйте всі свої службові обов’язки і не робіть нічого кардинального. Всю свою кипучу енергію краще направте на спілкування з друзями, відвідайте далеких родичів, будьте бажаними гостями світських раутів. Саме там ви можете завести знайомство з людиною, яка вам буде протегувати і надавати позитивний вплив на ваше життя протягом довгих років.

Якщо вам немає ніякої можливості уникнути розмови з начальством, і ви припускаєте, що ця розмова буде не дуже приємним для вас, постарайтеся ретельно продумати цю розмову і приготуйтеся веско аргументувати свої доводи, інакше спонтанність і невпевненість у такій розмові може завдати шкоди вашій професійній репутації.

Друга половина травня може виявитися сприятливим для значних грошових надходжень, яких Близнюки зовсім не очікували. Особливо це стосується Сонячних Близнюків (11-21 червня). Будьте готові до отримання спадщини або грошових бонусів.

Гороскоп на травень 2016. Близнюки можуть отримати спадок

Ближче до середини місяця від вас буде потрібно виконання раніше даних обіцянок. Швидше за все, вам доведеться пошкодувати про те, що ви пообіцяли зопалу, але виконати обіцяне доведеться, щоб не уславитися людиною, яка не вміє тримати слово. А думка оточуючих про власну персону для Близнюків завжди має першорядне значення.

Постарайтеся обов’язково розрахуватися з боргами, якщо ви повинні кому-небудь, особливо якщо це хтось позичив вам гроші під відсотки або банківська установа. Інакше цей борг буде рости як сніжний ком, а його повернення може надовго вивести вас з фінансової рівноваги.

Ділові поїздки і відрядження для Близнюків в травні вкрай небажані. Ви знаходитеся не на піку своїх можливостей, а ділова хватка ослаблена. При можливості краще відкласти поїздки до початку червня.

Для відпустки краще вибрати час ближче до кінця літа. Близнюки зараз знаходяться не в поганій фізичній формі, і можуть ще без особливих зусиль попрацювати місяць – другий до більш відповідного для відпустки часу. Але якщо вже заяву на відпустку підписана, то постарайтеся змінити кліматичну зону, поміняйте на час відпустки життєвий уклад, вырвитесь зі звичної обстановки. Це допоможе отримати хороший емоційний заряд і поліпшити і без того непоганий весняний настрій.

Любов

Вплив Венери зробить вільних Близнюків вкрай привабливими для осіб протилежної статі і розкриє всі їхні приховані резерви. Однак жінкам-Близнюкам доведеться попрацювати для цього. Хоча важко це назвати буде не дуже правильно. Прекрасним представницям Близнюків варто дуже прискіпливо переглянути свій гардероб і безжально розпрощатися зі старими речами. Позбавтеся від них, а натомість варто зробити кілька покупок, які вам зараз дуже необхідні, для того, щоб відчути себе більш привабливими.

Гороскоп на травень 2016. Близнюки можуть отримати спадок

У травні відносини між Близнюками і їх партнерами переповнені протиріччями. Дуже часто будуть спостерігатися конфліктні ситуації на грунті ревнощів. Така ж тенденція може спостерігатися не тільки між закоханими парами, але в житті сімейних Близнюків, чиї відносини вже начебто пройшли випробування труднощами і часом. Близнюки в травні дуже часто чути від своїх половинок закиди в зраді, і в багатьох випадках ці закиди будуть небезпідставні. Близнюкам в травні доведеться розв’язувати ситуацію і вибирати між старою прихильністю і новою симпатією. Цей вибір буде непростий, але його просто необхідно зробити, інакше життя Близнюка може стати просто нестерпним. Близнюкам дуже важко приховувати свої почуття, таємні зради проти їх характером, і довго ховатися від оточуючих їм важко. Гріхи Близнюків дуже швидко стають відомі оточуючим. І, якщо ви все ж вирішили розлучитися з партнером і з головою зануритися в нові відносини, поводьтеся благородно, не чекайте моменту, коли ваш колишній партнер дізнається про цих відносинах зі сторони.

Травень так само загрожує напругою у відносинах з родичами. Причини розбіжностей, швидше за все, будуть критися у ваших любовних відносинах. Не намагайтеся самостійно погасити конфлікт, швидше за все, він усунеться сам собою вже до кінця наступного місяця, інакше є ймовірність загрузли в чварах на дуже тривалий період часу.

Здоров’я

Здоров’я Близнюків у травні в повному порядку, причин для занепокоєння немає. Гарний настрій і відсутність великих фінансових потрясінь допомагають підтримувати прекрасне психоемоційний стан представникам знака. Але не можна забувати про небезпеки ззовні. Близнюкам слід бути надзвичайно уважними при водінні автомобіля і користуванні громадським транспортом. Небезпека травмування найвища. Уважно стежте за технічним станом автомобіля і гранично дотримуйтесь правил дорожнього руху. Постарайтеся контролювати свою взаємодію навіть із звичайною побутовою технікою. Ретельно дотримуйтесь правил безпеки на виробництві, особливо якщо ваша робота пов’язана з великими механізмами і вузлами.

Гороскоп на травень 2016. Близнюки можуть отримати спадок

Негативний вплив Урану протягом усього місяця підвищує небезпека травм, пожеж та інших несприятливих ситуацій. Травми, удари і порізи підстерігають представників знаку буквально на кожному кроці. Навряд чи можна виключити травматизацію на 100%, але постарайтеся хоча б мінімізувати шкоду для здоров’я – дотримуйтесь заходів безпеки у побуті та на робочому місці, будьте вкрай обережними при керуванні автомобілем та при використанні місць підвищеної небезпеки таких, як метро, сходи, під’їзди тощо


Резюме:
Обов’язково розрахуйтеся з боргами.
Будьте обережні в травні 2016 року на дорогах, велика ймовірність травмування.
Гороскоп для Близнюків на травень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: