Гороскоп на січень 2016. Телець.

Повсякденність, суєта і побутові клопоти захлиснуть в січні представників знаку Тельця з головою. Сірість буднів викличе смуток, розчарування і зниження власної самооцінки. Але мрійлива і благородна натура Тельців, яка перебуває під великим впливом Венери і Місяця не зможе довго миритися з таким положенням справ. Вже ближче до кінця місяця Тельці зможуть попрощатися зі станом емоційного отупіння і дати нарешті вихід своїм емоціям. Довге перебування в стані депресії і замкнутості категорично протипоказано Тельцям. Занепад духу для представників знаку загрожує безліччю хвороб.

Гороскоп на січень 2016. Телець.

Але все ж зірки радять не кидатися у вир з головою. Прислухайтеся до власної натури, і ви не помилитеся у виборі дій, які допоможуть вам знову відчути себе вільним і щасливим. Адже для цього зовсім не обов’язково докорінно змінювати своє життя. Тельцям дуже властива помірність у всьому. Покупка нового аромату, шикарний букет квітів або новий аксесуар для автомобіля часом з Тільцями можуть створити справжнє диво і дати новий імпульс у життя.

Гороскоп на січень 2016 року. Телець.

Добре впливає на представників знаку і облаштування власного житла. Це дає відчуття захищеності і навіть деякої цінності у власних очах. Незважаючи на те, що у Тельців в будинку завжди повний порядок, вони ніколи не заспокоюються на досягнутому. Інтер’єр будинку знаходиться весь час в стані шліфування до відомого тільки Тельцю ідеалу. І якщо ви живете з Тельцем на одній території, готуйтеся до ремонту. Якщо на генеральний може не вистачити коштів, то вже косметичний ремонт Телець неодмінно в січні затіє. А якщо з якихось причин не буде організований невеликий ремонт, то вже перестановка меблів і предметів інтер’єру вам забезпечені.

Гороскоп на січень 2016. Телець.

При наявності видатних розумових здібностей, стан меланхолії не дозволить Тільцям в січні досягти ні видатних кар’єрних проривів, ні значних фінансових результатів. Однак не варто сумувати, попереду для цього буде більш сприятливий час. А зараз краще відволікти себе спілкуванням з близькою за духом людиною.

Любовні стосунки Тільця у січні 2016 року.

Гороскоп на січень 2016. Телець.

У чому зірки будуть сприяти Тельцям на початку року, так це в романтичних стосунках. У сімейних Тельців дуже міцні узи шлюбу, вони по справжньому прив’язані до своїх подружжю. Сім’ю Телець сприймає як надійний тил і опору.

Тельці, які ще не пов’язані любовними відносинами, можуть їх придбати. Але не забувайте про те, що з-за свого скромного і ненав’язливого вдачі зробити це вам буде складніше, ніж представникам інших знаків. Рада тут можна дати єдиний – блищить! Почуття впевненості в собі і своєму зовнішньому вигляді допоможе виглядати просто запаморочливо. Тельцям притаманне чудове почуття стилю, але скромність і небажання виділятися змушує обирати Тельців добротні, але не дуже яскраві предмети гардеробу і прикраси. Будьте трохи сміливіше, ваше вроджене почуття міри не дозволить вам виглядати безглуздо і вульгарно, і ви будете просто прекрасні.

У любові Тельця не зможе зупинити ні критика, ні дискомфорт, ні повне неприйняття цих відносин оточуючими. Тільки в любові Телець непрактичний. Однак Тельцям все ж не завадить прислухатися до думки про саміті в січні романі з боку старших родичів.

Телець. Відпочинок і діти.

Гороскоп на січень 2016. Телець.Січень прекрасний час для відвідування культурних заходів і світських раутів. Ви запросто відволіктися від повсякденних турбот, відчуєте свою привабливість для оточуючих і підвищити самооцінку. А висока самооцінка – це те, що необхідно Тельцю для того, щоб справлятися з будь-якою поставленою задачею, успішно вирішувати будь-які питання і чудово себе почувати.

Для того щоб жити в гармонії з собою, приділяйте більше часу духовному розвитку. Це абсолютно не означає, що Тельці повинні займатися самокопанням і самоїдством, які так притаманні представникам цього знаку. Хороша література, модна художня виставка, в крайньому випадку, споглядання красивого пейзажу значно прикрасять ваше життя.

Телець – терплячий і турботливий батько. Але дорослим дітям не варто зловживати терпінням і любов’ю Тільця. У січні дуже велика ймовірність того, що батьківському терпінню може наступити кінець, і піде ціла низка конфліктів і з’ясування відносин, а натурі Тільця це неприємно і переживає він це вкрай болісно. Тому, якщо ви батько-Телець не накопичуйте в собі негативні емоції, не відкладайте в довгий ящик розмову з дитиною, який починає зловживати вашим добрим до нього ставленням. Краще вирішувати всі проблеми по мірі їх виникнення, ніж потім розгрібати наслідки емоційного вибуху з вашого боку.

Телець. Здоров’я у січні 2016 року.

Гороскоп на січень 2016. Телець.На початку року дуже ймовірна можливість загострення старих хронічних захворювань. Всі Тельці схильні до захворювань шлунково-кишкового тракту. Це пов’язано з неумеренностью у споживанні їжі, частим переїдання, схильністю до закрепів. Новорічні та Різдвяні свята можуть тільки погіршити ситуацію. Будьте стриманішими за святковим столом, ретельно продумуйте меню, в якому більше місце відведіть овочевим і фруктовим салатам, обмеживши споживання жирів і важких вуглеводів. Не ігноруйте прийом травних ферментів і трав’яних відварів, призначених лікарем. У разі появи нових симптомів не затягуйте з візитом до лікаря.

Опорно-руховий апарат Тельців також може в січні принести неприємності у вигляді люмбаго і болів в спині і шиї. Регулярні фізичні вправи вранці, піші прогулянки або біг підтюпцем на свіжому повітрі допоможуть тримати себе у формі і значно поліпшити самопочуття.

Гороскоп на січень 2016. Телець.Для Тельців, які вирішили кинути палити, в січні найбільш вдалий час. Дуже ймовірно, що ви розпрощаєтеся з цією звичкою назавжди, якщо не будете брати в руки сигарету, починаючи з самих перших чисел місяця.


Резюме:
Січень 2016 року — Тельцям легше кинути палити.
Здоров’я травної системи Тельців під загрозою.
Гороскоп на лютий 2016. Телець.

  • Гороскоп на січень 2016. Телець.Новорічні салати на 2016 рік
  • Гороскоп на січень 2016. Телець.Новий рік 2016 як зустрічати
  • Розкажіть про нас друзям: