Гороскоп на серпень 2016 Водолій впевнено просувається вперед

У серпні Водолії продовжують впевнено просуватися вперед в багатьох життєвих сферах. Зірки пророкують їм успішний похід, і його успішність буде знаходитися в прямій залежності від того, наскільки грамотно Водолії зможуть розставити пріоритети і позбутися від такого недоліку, як метушливість. Виділіть головне і йдіть вперед. Приступайте до роботи тільки в тому випадку, коли знаєте, якого результату хочете досягти. Вчіться правильно розподіляти час і не намагайтеся здаватися добреньким, звалюючи на себе виконання чужої роботи. Не намагайтеся заробити авторитет таким шляхом, на перевірку він виявиться дешевим, краще зосередьтеся на своїх справах і не давайте начальству приводів для критики у свою адресу.

Робота

«Тихіше їдеш – далі будеш!» — чудовий девіз і для тих, хто займається власним бізнесом. Ніяких спонтанних рішень або поспішних угод у практиці серпня бути не повинно, інакше вам не раз доведеться пошкодувати про них згодом.

Може трапитися і так, що у фінансових операціях ви будете тяжіти до незвичайних експериментів або змін. Від ненадійних або ризикованих справ все ж краще відмовитися. З доходами, які отримані таким шляхом ви розлучитеся швидше, ніж можете собі уявити, але шкоди діловій репутації може бути нанесений величезний, і вам довго доведеться змивати з себе клеймо несерйозного партнера.

Якщо ж ви тільки мрієте про створення власного підприємства, то, як підказують зірки, знак Водолія найбільш успішно реалізовується в банківській справі, страховому та промоутерському бізнесі.

Гороскоп на серпень 2016 Водолій впевнено просувається вперед

Працівникам мистецтва в серпні не доведеться животіти від неробства, їх життя наприкінці літа буде багата великими творчими подіями, а Муза буде постійною супутницею таких Водоліїв.

Життя Водоліїв в серпні 2016 повністю підпорядкована Марса і Меркурія, що є в зодіакальному будинку великою рідкістю. Це абсолютно не дасть їм жити нудно і розслаблено протягом усього місяця. Марс буде штовхати Водоліїв вперед до нових звершень, а Меркурій важкими путами буде висіти на ногах, заважаючи руху, змушуючи все піддавати сумніву і робити необачно нічого. Водолії живуть почуттями, а Меркурій буде робити з них прагматиків. Але саме зараз здоровий прагматизм піде на користь представникам знака. У серпні Йому може надійти пропозиція, з усіх боків привабливе, але насправді таким не є, і Йому дуже важко від нього відмовитися. Саме зараз Йому потрібно проявити весь свій запас раціоналізму, вміння все піддавати сумніву, а емоції і почуття залишити без уваги зовсім. Зважувати всі «за» і «проти» потрібно виключно на основі тверезого розрахунку. І якщо навіть після такого аналізи ця пропозиція здається вам як і раніше привабливим, вирішите прийняти це, то не поспішайте його приймати і повторіть всю процедуру спочатку!

Крім того, гороскоп на серпень 2016 року рекомендує відмовитися від угод з нерухомістю, розширення сфери діяльності, зміни юридичної адреси, переїздів і відряджень. М’яка, сором’язлива і консервативна Місяць не зможе протистояти впливу на вашу долю таких гігантів, як Марс і Меркурій. Тому всі зміни і фізичний рух в просторі зараз вкрай небажані.Як купівля, так і продаж нерухомості можуть виявитися фікцією, зміна робочого місця обернеться повним розчаруванням, а розширення бізнесу може обернутися непоправними фінансовими втратами, а ділові поїздки обернуться вхолосту витраченими грошима і не принесуть очікуваного результату.

Любов

В любовних відносинах все йде точно таким же чином. Якщо Водолій впевнений, то має діяти не поспішаючи і твердо, якщо ж є хоч найменші сумніви у власному виборі, то краще зупиниться і взяти тайм аут.

Гороскоп на серпень 2016 Водолій впевнено просувається вперед

У сімейних пар, які вже давно пов’язані узами шлюбу, серпневий прогноз більш сприятливий. Їхні стосунки зараз нагадують тиху гавань, де Водолій відчуває себе спокійно і захищено. Єдино, що може ускладнювати сімейне життя Водоліїв у серпні, це певний егоїзм Водолія. Зірки радять зараз Водоліям трохи більше піклуватися про комфортності відносин для коханої людини, і трохи менше думати про себе. Це зовсім не складно, втім, Йому достатньо буде частіше враховувати думку коханої людини, і рідше ставити своє власне у главу кута, і тоді в їх відносини в черговий раз пройдуть перевірку на міцність успішно.

Дитина Водолій

Гороскоп на серпень 2016 Водолій впевнено просувається вперед

Маленькі Водолії можуть викликати занепокоєння батьків з-за відхилень у вазі. У багатьох Водоліїв вже навіть у дитячому віці сформовані неправильні харчові звички, вони грішать переїдання і не прагнуть до занять спортом або рухливими іграми. Не дивно, що їх вага трохи перевищує вікові норми. Почніть боротьбу з таким станом речей вже зараз, зайва вага ускладнює життя вашій дитині зараз і буде продовжувати це робити в майбутньому. Зараз саме час внести необхідні корективи і у раціон і режим харчування дитини, адже відповідальність за здоров’я і зовнішній вигляд дитини покладається саме на ваші плечі.

Здоров’я

Гороскоп на серпень 2016 Водолій впевнено просувається вперед

Багатьох Водоліїв запущені хронічні хвороби все-таки змусять потрапити на прийом до лікаря. Водолії не хочуть і не вміють піклуватися про своє здоров’я, візит до лікаря доводить їх до стану напівнепритомності, тому і хвороби, розвиток яких можна було запобігти в самому початку виникнення, запущені донезмоги і перетекли в хронічну форму, загострюючись при кожному витку ослаблення імунітету. Готуйтеся почути від лікарів неприємні речі, про здоров’я і про своє ставлення до нього. Після візиту до лікаря дотримуйтесь курс лікування і всі рекомендації рівно стільки часу, скільки від вас зажадає доктор.


Резюме:
В серпні 2016 відмовтеся від купівлі-продажу нерухомості, переїзду та зміну юридичної адреси.
Ретельно зважуйте пропозиції, що надійшли.
Гороскоп на вересень 2016 року для Водоліїв.

Розкажіть про нас друзям: