Гороскоп на серпень 2016 Ваги повинні відкладати на “чорний день”

Представників зодіакального будинку Ваги в серпні хочеться міркувати, магічно вибудовувати плани і діяти блискавично і з фурором. Але гороскоп говорить про те, що для цього зараз не самий відповідний час. Тому, діючи таким чином, Терезам навряд чи вдасться досягти успіху на професійному терені. Навіть з урахуванням того, що рутинна робота вас дратує і не задовольняє, вам доведеться задовольнятися саме цим. Навіть якщо велика кількість планів не дає вам можливості навіть думати про дрібних повсякденних турботах, постарайтеся охолодити свій запал і поставитися до питання філософськи, все одно вам в серпні не доведеться здійснити нічого більш-менш важливого.

Робота

Але в житті не завжди щось можна відкласти на потім, і якщо вам все ж необхідно здійснити щось масштабне, візьміть на озброєння модель, де ви будете грати роль «другої скрипки», а все управління та прийняття рішень візьме на себе ваш компаньйон. На других ролях у представників зодіакального будинку Ваги вийде добитися набагато більшого, ніж діючи самостійно.

Місяць, вплив якої забезпечує підтримку Терезам, починаючи з самого початку місяця, подарує багатьом Терезам, що працюють у підпорядкуванні, просування по кар’єрних сходах. І навіть якщо це буде всього лише розширенням кола посадових обов’язків, не сприймайте його скептично або з сарказмом. Трохи пізніше, але до кінця року Вогняної Мавпи, це неодмінно принесе свої плоди. На вас звернули увагу і взяли «на замітку». Постарайтеся не розчарувати керівництво, виконуйте всі свої обов’язки в точності. За вами спостерігають.

Гороскоп на серпень 2016 Ваги повинні відкладати на чорний день

Ваги-начальник або Ваги, зайняті власним бізнесом, будуть зазнавати труднощів у прийнятті рішень. Якщо для цього є хоча б найменша можливість, відкладіть найсерйозніші з них на більш пізній період, т. к. з будь-якого важливого питання представники знаку будуть випробовувати масу суперечливих почуттів, одночасно оперуючи аргументами як «за», так і «проти». Підприємство від цього буде кидати як шлюпку в штормовому морі, а нескінченна зміна курсу в підсумку спричинить тільки збитки.

В серпні 2016 зірки радять почати відкладати гроші «на чорний день». Ваги марнотратні, але гроші витікають від них немов вода крізь пальці. Через їх руки часто проходять значні суми грошей, але саме представникам цього знаку зодіаку доводиться зустрічати старість за межею бідності.

Гороскоп на серпень 2016 Ваги повинні відкладати на чорний день

Гороскоп не рекомендує ані позичати, ані позичати гроші. Вплив Місяця, яке набирає чинності з початку другої декади місяця, посприяє тому, що ви неодмінно залишитеся у великому програші, а ваші гроші не повернуться.

Ще одне застереження — ваші щедрість і доброта можуть стати в серпні наживою для далеких родичів і будуть здатні пробити пролом у ваших фінансах. Не роздавайте обіцянки направо і наліво, в цей період краще звести спілкування з родичами до мінімуму.

Любов

Серпень -сприятливий період для життя сімейних Терезів. Чоловікам – Терезам варто пам’ятати, що його половинка дуже часто страждає від відсутності уваги з його боку. Представники сильної половини людства, що належать до цього знаку зодіаку, дуже часто прагнуть лише до задоволення власної пристрасті, не звертаючи уваги ні на почуття, ні на емоції своєї жінки. Якщо дружина володіє аналогічним темпераментом, проблем зазвичай не виникає. Але ситуація ускладнюється, якщо це не так. Виправивши такий недолік у своїй поведінці та звичках, Ваги-чоловік може сміливо вважати себе ідеальним чоловіком.

Гороскоп на серпень 2016 Ваги повинні відкладати на чорний день

Вогняна Мавпа на початку місяця підштовхне багатьох вільних представників знаку до флірту і любовних інтрижок, але чимось серйозним почалися в серпні 2016 року відносини навряд чи обернуться. Більшість з них так і залишаться інтрижками, про яких багатьом Терезам не захочеться навіть згадувати. Жінка-Терези, відчувши до себе щиру симпатію, сприймуть її за щось більше і теж будуть розчаровані. Будьте розбірливішими у зв’язках. З другої декади спочатку вступає в силу, а потім і максимально нарощує свій вплив Венера. І ось тут вже самотнім Ваг, які бажають знайти собі нарешті пару, треба ловити момент. Підвести Ваги може тільки їх невміння і небажання швидко приймати рішення. З цієї причини може бути упущені сприятливі для зав’язки відносин моменти. Однак, якщо людина, якій симпатизують Ваги, буде здатний підштовхнути їх до рішучих дій, Ваги будуть почувати себе чудово і розкриють в серпні 2016 року весь свій багатий потенціал. Зовсім погано, якщо людина, який сподобався Терезам, не стане брати кермо влади в свої руки.Подібні відносини можуть закінчитися абсолютно безславно. Якщо Ваги хочуть, щоб відносини отримали розвиток, в серпні їм доведеться, постійно борючись зі своєю нерішучістю, менше роздумувати і більше діяти.

Серед пар з усталеними любовними відносинами більше шансів на успіх матимуть ті пари, де роль лідера відіграє партнер або партнерка Ваг. Місяць подарує їм гармонію і щастя в особистому житті.

Здоров’я

Самопочуття Ваг не викликає побоювань. Постарайтеся поменше спілкуватися з людьми, які до крайності, до іпохондрії стурбовані станом власного здоров’я. Ваги недовірливі й сугестивності, і частину тривог може передатися і вам. Краще використовуйте ці якості, дозволяючи повірити сприятливому прогнозу лікаря у разі, якщо ви захворіли.

Гороскоп на серпень 2016 Ваги повинні відкладати на чорний день

Незважаючи на те, що хвороби суглобів частіше загострюються в осінньо-зимовий період, багато представників знаку можуть відчути нездужання у серпні. Відвідайте лікаря, можливо саме в серпні він запропонує вам нову, більш ефективну методику лікування захворювання.


Резюме:
Багатьом Терезам в серпні 2016 чекає підвищення по службі.
Не позичайте і не позичайте грошей .
Гороскоп для Терезів на вересень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: