Гороскоп на серпень 2016 Телець реалізує себе в інтелектуальній сфері

Початок місяця для представників зодіакального будинку Тельця буде ознаменований суєтою й безглуздою біганиною, він буде хапатися за кілька справ відразу, не маючи поняття, як завершити розпочате. Але вже до середини першої декади ситуація зміниться докорінно, це й не дивно, тому що Юпітер стає майже повновладним покровителем доль Тельців в серпні. Це призведе до того, що вся плутанина початку місяця залишиться в минулому, Телець сконцентрується на найважливішому і приступить до планомірного виконання поставлених завдань. Всі завдання, на які раніше довелося б витрачати масу часу, сил і нервів, почнуть вирішуватися з найменшими витратами. Це зовсім не чари, тут немає ніякого місця для магії, так Юпітер опікується представників знаку в серпні 2016. Але в заступництві Юпітера є й своя ложка дьогтю. Телець буде часто виводити з положення рівноваги колег і співробітників своєї дратівливістю і невмінням вести діалог. Від уваги Тільця не зможе сховатися навіть сама найменша помилка оточуючих, вона неминуче стане приводом для жорстокої критики з боку Тельця, причому Телець ні на секунду не сумніватися в її справедливості. Горе тому, хто працює в підпорядкуванні у Тельця! Найкраща тактика – просто не попадайтеся йому на очі, а тим більше, під гарячу руку.

Робота

Фінансове чуття Тільця не дозволить в серпні 2016 відмовитися від вигідних проектів, а їх буде чимало. Довіртеся своїй інтуїції, вона вас не підведе. Але зірки радять не хапатися одразу за кілька справ, і приказка про двох зайців не раз прийде на допомогу представникам знака. Приступайте до роботи, поставивши на чільне найскладнішу її частина, всі дрібниці і нюанси відсунувши на другий план. Ділова кмітливість дозволить розібратися з дрібницями без часових втрат.

Друга половина місяця буде активною, насиченою подіями і різноманітними емоціями. Тельцям вдасться реалізувати себе в інтелектуальній сфері – обговореннях, плануванні, розробці методичних матеріалів, навчанні та науковій роботі. Однак намагайтеся не сильно заглиблюватися в нетрі, пам’ятайте про ложку дьогтю від Юпітера, інакше ваша вимогливість і підвищена увага до дрібниць призведе до різких суджень, а в запалі гніву і погано контролюючи емоції, ви можете стати джерелом конфліктних ситуацій в робочому колективі.

Гороскоп на серпень 2016 Телець реалізує себе в інтелектуальній сфері

Вплив Венери, яка вступає в свою силу в останній декаді місяця, посприяє тому, що зміни в іміджі і зовнішньому вигляді, які ви надумаєте зробити, будуть гармонійними і дозволять вам виглядати більш привабливими для оточуючих. Постарайтеся спочатку продумати все до дрібниць, уявіть, як це буде виглядати стосовно до вашій фігурі або формі особи, погортайте модні журнали. Тоді ні купівлі, ні нова стрижка не розчарують вас.

Любов

Одиноким Тельцям варто задуматися про причини сформованого положення. Дуже часто знайти пару заважає яка зміцнилася за вами слава серцеїда або серцеїдки. Будьте розбірливішими у зв’язках, віддавайте перевагу щирості почуттів і їх міцності, а не кількістю здобутих вами сердець, і цей ярлик поступово від вас відклеїться.

У сімейних Тельців все складається благополучно за умови, що своє роздратування і негативні емоції, представник знака буде залишати за порогом свого будинку. Якщо ж у житті пари присутня практика, коли роздратований і втомлений Телець за звичкою виливає негатив в лоні сім’ї, чекайте юрбу конфліктів і відповідного роздратування.

Гороскоп на серпень 2016 Телець реалізує себе в інтелектуальній сфері

У серпні Тельцям варто розглядати створення шлюбного союзу тільки в тому випадку, якщо між вами і партнером є не тільки любовний зв’язок, але й духовна. Тільки в цьому випадку союз стане міцним і довготривалим. Пристрасть і накал емоцій Тельців швидко остигають, а повага і шанування залишаються з ним назавжди.

У батьків-Тільця можуть виникати труднощі в процесі виховання дітей, особливо дітей підліткового і старшого шкільного віку. Безкомпромісність і принциповість зовсім не ті методи, які принесуть користь у врегулюванні відносин з таким, що подорослішало сином або дочкою. Озбройтеся терпінням, делікатністю і почуттям такту, і скоро від конфліктів у вашій родині не залишиться і сліду.

Дитина Телець

Гороскоп на серпень 2016 Телець реалізує себе в інтелектуальній сфері

У відносинах батьків з дитиною-Тельцем панує ідилія. Батьки не повинні упускати випадку похвалити і підбадьорити свою дитину, особливо в присутності його однолітків. Тільки так ви зможете виростити впевненого у своїх силах і цілеспрямованої людини. Не забувайте і про важливість для дитини тактильних відчуттів. Обіймайте і пестіть дитину незалежно від його статі і віку. Коли його потреба у ваших дотиків буде зменшуватися, він самостійно дасть вам це зрозуміти.

Здоров’я

Вплив Місяця і Венери у другій декаді місяця змусять Тільця не раз схопитися за серце в буквальному сенсі слова. Тельцю загрожують болі в серці, неконтрольовані стрибки артеріального тиску, головні болі. Представникам знаку не варто нехтувати подібними симптомами, це не назвеш дріб’язком життя, а від правильного функціонування серцево-судинної системи залежить наше життя. Не відкладайте візит до терапевта або кардіолога.

Гороскоп на серпень 2016 Телець реалізує себе в інтелектуальній сфері

Лікар навчить тримати показники кров’яного тиску під контролем, допоможе підібрати терапію і порекомендує режим лікування та харчування, при дотриманні яких розвиток гіпертонії або гіпотонії, атеросклерозу, аритмії та інших хвороб можна буде зупинити. Якщо ж вам буде запропонована госпіталізація, гарненько подумайте перед тим, як відмовлятися. Це помилка, і для багатьох вона може стати фатальною!


Резюме:
Не хапайтеся відразу за кілька днів.
Друга половина серпня 2016 року буде насичена подіями.
Гороскоп для Тельців на вересень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: