Гороскоп на серпень 2016 Стрілець може здійснювати безліч необдуманих покупок

Стрільцеві в серпні варто покладатися тільки на свої розумові здібності. Втілюючи у життя оригінальні ідеї, покладіться на свою інтуїцію. Ви дуже здібний в бізнесі, але швидкому й кмітливому розуму іноді набридає в одному і тому ж напрямку, і це стане причиною швидкого зміни поглядів і вектора руху. Багато Стрільці у серпні будуть схильні до нападів правдолюбства і різкість у спілкуванні, тому тісне партнерство не задається з самого початку місяця, в рівній мірі це стосується і відносин з колегами і з начальством.

Робота

Це не зможе вплинути на стабільність доходу представників знаку, і в серпні 2016 вони мають всі шанси зміцнити матеріальне становище. Це можна зробити тільки шляхом використання свого досвіду і знань, вигідних пропозицій і угод серпень не обіцяє. Стрільці, які заробляють на хліб насущний в якості найманих працівників, теж зуміють проявити себе. Працьовитість та наполегливість стануть головними козирями в серпні. Таким представникам знака в цей період буде легше концентруватися на поставленому завданні, а терпіння і праця, як відомо завжди приведуть до поставленої мети.

Зірки категорично не радять вживати в серпні кардинальні зміни в сфері роботи і бізнесу. Успіх вам забезпечений тільки в «насидженому» місці, а змінивши місце роботи, Стрілець ще довго буде шкодувати про скоєне. В серпні не варто приймати пропозиції про роботу, навіть якщо ви вже довго її шукаєте. Зараз для цього не найкращий період, але вже в останній декаді місяця можна сміливо йти на співбесіду. Вплив Меркурія в зодіакальному будинку Стрільця сходить «нанівець», а зростаючий вплив Марса надасть вам шанс отримання такої роботи, про яку ви й не мріяли. Такий рух планет обумовлює і ще одну хорошу тенденцію. В кінці місяця Стрільцеві раптом почне просто банально везти в усьому, за що б він не брався, і йому навіть не доведеться докладати жодних зусиль, він безсоромно видавлює з ситуації по максимуму!

Гороскоп на серпень 2016 Стрілець може здійснювати безліч необдуманих покупок

Дохід Стрільця зараз стабільний, і багато представників знаку можуть дозволити собі трохи пошикувати. Намагайтеся робити розумні покупки, які зможуть підкреслити ваш смак і статус у суспільстві, а не розкидатися на масу дрібничок.

Багатьох Стрільців можуть турбувати напружені стосунки з родичами, і вони воліють звільнитися від них подарунками та грошовими вливаннями. Порочна практика, і Стрілець вже скоро в цьому переконатися на власному досвіді.

У видимій життя Стрільця все рівно і стабільно, чого не скажеш про його внутрішнього життя. У серпні представники знаку будуть схильні до частих перепадів настрою, що не зможе не ускладнити відносини в робочому колективі і тим більше з близькими йому людьми. Гойдалки від ейфорії до повної апатії доведуть домашніх Стрільця до нестями, їх швидкість навіть не дозволить зрозуміти, в якому Стрілець зараз знаходиться настрої. Потерпіть трішки, адже і сам Стрілець не радий такому стану речей. Скоро все зміниться в кращу сторону, а стабільність життя дозволить вирівнятися і емоційному тлу представника знака. У сімейних пар, де емоційні перепади Стрільця будуть наражатися на відповідну реакцію з боку партнера, можливе виникнення напруженості у відносинах, і Стрілець взагалі скотиться у стан депресії.

Любов

Знайомства Стрільця з особами протилежної статі можливі, але навряд чи нові знайомі надовго затримаються в його житті. З відносин, що виникли в серпні, вийде швидше запаморочливий, але короткостроковий роман, а легковажні стосунки – зовсім не те, що потрібно зараз Стрільцеві. І якщо раніше Стрілець, навіть перебуваючи у шлюбі, допускав контакти з численними представниками протилежної статі, то в серпні такі відносини будуть переосмислені і виключені за непотрібністю.

Гороскоп на серпень 2016 Стрілець може здійснювати безліч необдуманих покупок

Зате відносини, які дійсно важливі для Стрільця, будуть підтримуватися з превеликим задоволенням. У незаміжніх Стрільців пізніше це спілкування може вийти на абсолютно новий якісний новий рівень, і принесуть Стрільцеві масу переваг. Зірки в серпні будуть протегувати Стрільцеві в розвитку і зміцненні вже сформованих зв’язків. Тому якщо Стрілець гостро потребує в любовних відносинах, то гороскоп рекомендує йому придивитися до тих людей, які вже йому знайомі: сусідка по під’їзду може виявитися виявиться приголомшливою партією, а менеджер СТО, де ви вже давно обслуговували свою машину, стане чудовим кавалером!

Дитина Стрілець

Гороскоп на серпень 2016 Стрілець може здійснювати безліч необдуманих покупок

Маленькі Стрільці в серпні 2016 року будуть піддані тієї ж напасті, що й дорослі представники знаку. Нестримний регіт, потім відразу сльози, що переходять в істерику, веселощі і біганина, стан замисленості і замкнутості – все це буде калейдоскопом, за змінами картинки в якому батьки Стрільця встигати не будуть. І все б це можна було б перетерпіти, але та ж тенденція спостерігається і на вулиці в присутності сторонніх людей. Це буде виводити батьків Стрільця з положення рівноваги, викликаючи спалахи роздратування. Намагайтеся впоратися зміни в настрої вашого чада своїм рівним настроєм, доброзичливістю і щирою любов’ю.

Здоров’я

Гороскоп на серпень 2016 Стрілець може здійснювати безліч необдуманих покупок

У серпні Стрільцям не варто всерйоз переживати за стан свого здоров’я. Але все одно, будьте напоготові. Багатьом представникам знака серпень може принести починається запальний процес або загострення вже наявного захворювання нирок чи інших органів сечостатевої системи. Не відкладайте відвідування поліклініки, не допускайте посилення процесу. Лікування подібних захворювань тривалий, вони мають яскраво виражену тенденцію швидкого перетікання в хронічну форму і не піддаються лікуванню нетрадиційними методами. Захворювання практично всіх органів сечостатевої системи мають специфічну симптоматику, і больовий синдром є найбільш характерним.


Резюме:
Не робіть кардинальних змін у сфері роботи і бізнесу.
В серпні 2016 у Стрільців часті перепади настроїв.
Гороскоп для Стрільців на вересень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: