Гороскоп на серпень 2016 Скорпіон схильний і злетів, і падінь

У серпні зоряний розклад такий, що представники зодіакального будинку Скорпіон можуть бути в рівній мірі схильні як злетів, так і падінь. У грошових справах вам категорично не варто покладатися на допомогу ззовні, обіцянки інших людей, тим більше, якщо ви пов’язані досягненням спільної мети. Будьте обережні й обачні, розраховуйте тільки на власні сили і кошти. Тільки дотримуючись ці умови, ви можете забезпечити прорив у справах і змусити оточуючих ставитися до вас як до серйозного конкурента.

Робота

Якщо ви працюєте на керівній посаді або маєте власний бізнес, ваші оригінальні та нестандартні ідеї в серпні 2016 здатні принести чималий дохід, але їх втілення потребуватиме дещо більше сил і коштів, ніж ви розраховували. Тому перед стартом реально оцініть свої можливості і подбайте про те, щоб у потрібний час необхідні кошти виявилися у вас на відстані витягнутої руки, а вам вистачить сил – в серпні ви знаходитесь в прекрасній формі!

Гороскоп на серпень 2016 Скорпіон схильний і злетів, і падінь

Якщо Скорпіон працює найманим працівником, то і в цьому випадку його діяльність буде успішною. Гороскоп на серпень обіцяє, що все буде складатися благополучно, якщо Скорпіон буде докладати зусилля до того, щоб знаходити спільну мову з колегами і трохи стримувати свою емоційність. Висококласної дипломатичністю йому навряд чи доведеться блищати, але уміння тримати язик за зубами дозволить не сказати зайвого в потрібний момент. Саме це дозволить йому зміцнити свої позиції в колективі і почати впевнено підніматися по кар’єрних сходах. Наріжним каменем у серпні може стати ваша марнотратство і надмірна щедрість, що не найкращим чином позначається на фінансах, як особистих, так і підприємства в цілому.

Зірки прихильні і до бізнесменам, особливо до тих, хто збирається заробляти інтелектуальною працею – юристам, нотаріусам і т. д. Якщо ваша активність буде прикрашена ще й такими цінними якостями, як наполегливість і здоровий скепсис, то ви маєте всі шанси досягти успіху.

Гороскоп рекомендує Скорпіонам в серпні 2016 року не здійснювати операції з нерухомістю. Існує висока ймовірність того, що вона буде зірвана через несумлінність другої сторони. Головна зона ризику — купівля або продаж комерційної нерухомості. Якщо Скорпіон не в силах уникнути здійснення такої купівлі або продажу, то приділіть максимум уваги всім юридичним тонкощам самостійно, не довіряючи нікому в цьому питанні.

У серпні Скорпіонам небажано залишати стіни власного будинку надовго. Саме там вони черпають натхнення і емоційну підтримку для теперішніх та майбутніх звершень, а в разі, якщо Скорпіону хочеться відпочити, то найкращим варіантом буде зробити це в рідних стінах в оточенні близьких йому людей.

Любов

У серпні в любовних відносинах Скорпіону немає рівних. Скорпіон зайнятий справою, він упевнений в собі і це робить його чарівним в очах протилежної статі. Перед більшістю представників знаку, що йдуть на прорив, в серпні не зможе встояти навіть сама неприступна фортеця, не кажучи вже про людське серце! З властивою йому неприборканою енергією, сексуальністю і винахідливістю Скорпіон зможе розтопити навіть серце Снігової королеви. Серпень гарантує йому увагу протилежної статі, масу як ні до чого не зобов’язують знайомств, так і можливість зустріти саме ту людину, з яким Скорпіон згодом пов’яже своє життя.

Гороскоп на серпень 2016 Скорпіон схильний і злетів, і падінь

І незважаючи на видиму успішність Скорпіона в любовних відносинах, у гороскопі цього знаку все ж є невелика вірогідність того, що він буде далекий від внутрішньої рівноваги, а напади любові або пристрасті в серпні можуть чергуватися з уколами нападами ревнощів і разыгравшимися собственническими інстинктами.

Втім, Скорпіону не складе труднощів при бажанні впоратися з негативом і не дати йому виплеснутися назовні, і тоді й самому Скорпіону, і його обранцеві можна тільки позаздрити!

Дитина Скорпіон

Гороскоп на серпень 2016 Скорпіон схильний і злетів, і падінь

Маленькі Скорпіони теж отримують від життя широкий діапазон емоцій, в основному позитивно забарвлених. У серпні вони успішні в усьому, що стосується інтелектуального розвитку. Саме в серпні найлегше йому буде даватися навчання всьому, що тільки він забажає. Допомагайте йому в процесі навчання тільки коли перебуваєте в гарному настрої. Варто тільки вам втратити терпіння і зірватися і на крик, ваша дитина втратить інтерес до навчання надовго. Ви повинні бути до цього готові, адже у вашій сім’ї росте хоч і маленький, але Скорпіон, а Скорпіони не терплять над собою ніякого насильства!

Здоров’я

У серпні Скорпіонам турбуватися з приводу здоров’я не доведеться. Вони в прекрасному психоемоційному стані, і болячки тримаються від них на відстані. Найстрашніше, що їм загрожує, це легке нездужання від наслідків застуди. У Скорпіонів від матінки-природи міцний імунітет, але в серпні навіть протяг викликає в ньому пробоїну. Це Місяць у цей період робить представників знаку трохи більш слабкими, ніж зазвичай. Застуда не укладе вас у постіль, але буде дратувати постійними покашливаниями або потоками з носа.

Гороскоп на серпень 2016 Скорпіон схильний і злетів, і падінь

Постарайтеся вживати більше продуктів, що містять у своєму складі вітамін С (лимон, болгарський перець, петрушка, черемша, брюссельська капуста), уникайте переохолодження і протягів, особливо у вологому одязі. Не купайтеся у водоймах з холодною водою. З більшою обережністю знаходитесь в приміщеннях або автомобілях, де працюють кондиціонери. Якщо ж симптоми застуди наявності, то краще побудьте кілька днів на лікарняному вдома. Постільний режим дозволить швидше відновити здоров’я, та й просто трошки полежати і відпочити.


Резюме:
Не робіть угод з нерухомістю в серпні 2016.
Серпень гарантує увагу представників протилежної статі.
Гороскоп для Скорпіонів на вересень 2016 року.

  • Гороскоп на серпень 2016 Скорпіон схильний і злетів, і падіньКупання на водохреща 2016
  • Розкажіть про нас друзям: