Гороскоп на серпень 2016 Риби надто емоційні

Зірки продовжують сприяти представникам зодіакального будинку Риби. Серпень теж буде багатий значними та знаковими подіями. Проявіть всю свою увагу, щоб відсіяти зерна від полови. Беріться тільки за ті справи, які потенційно гарантують хороший фінансовий результат. І ваша вроджена інтуїція не стане головним помічником при прийнятті рішень. Аналітичний підхід, тверезий розрахунок, перевірені роками ділові партнери і скрупульозність в документальному оформленні приведуть вас до бажаного результату.

Робота

Серпень 2016 для Риб не найсприятливіший для зміни роботи, не кажучи вже про більш кардинальних змінах у житті. Краще почекати з цим до середини осені, коли на ділову сферу життя представників знаку в повній мірі почне впливати Юпітер, тоді Рибам буде надано зелене світло!

У професійній сфері буде багато як перемог, так і струсів, все дуже неоднорідне, але негативних наслідків для Риб це мати не буде. Використовуйте власні помилки і набиті шишки для того, щоб бути більш активними і рішучими. Не соромтеся проявляти власну ініціативу.

Гороскоп на серпень 2016 Риби надто емоційні

Емоційність, що так притаманна багатьом представникам цього знака, може в серпні зіграти з Ними поганий жарт. Слова, сказані в запалі, навіть якщо ви не хотіли нікого образити, можуть довго згадуватиметься оточуючими з образою і засудженням, а у керівництва може з’явитися привід засумніватися у ваших професійних якостях.Контрольовані емоції дозволять зберегти вам час і гроші.

Якщо ви тільки вирішили створити свій бізнес, то для вкладень самим успішним стане бізнес, пов’язаний з імпортом та експортом будь-яких продуктів, особливо з дарами моря.

Особам, народженим 12, 13, 15 та 22 березня, може випасти реальна можливість отримати спадщину. Багато Риби використовують звалилося на голову добробут не самим раціональним чином, а частіше просто спускають його на вітер. Запам’ятайте, що вашим девізом має бути вираз: «Відкласти на чорний день».

Для багатьох представників знаку в кінці літа буде актуальним перегляд свого гардероб і внесення до нього деяких коректив. Багатьом Рибам властиво подобатися самому собі, незалежно від того, як це виглядає, і часто вони жертвують елегантністю заради комфорту. Багато представниць прекрасної половини Риб віддають перевагу молодіжній та спортивній одежі, є «фанатками» міні-спідниць і химерною біжутерії, а чоловіки-Риби так і не придбали собі класичний костюм. Зустрічають все ж таки по одягу, а дисонанс між вашим зовнішнім виглядом і обстановкою може викликати неоднозначну реакцію як колег, так і керівництва. Наведіть свій гардероб у сувору відповідність із способом життя, забезпечте в ньому наявність одягу для будь-яких заходів.

Любов

В життя самотніх Риб в серпні 2016 року можуть відбутися кардинальні зміни, і любов може поглинути представників знаку з головою. Відносини, які зародятся в серпні, мають чудові шанси перерости в шлюб, особливо це стосується відносин з Левами, Водоліями і Раками. Якщо серпень не зможе внести корективи в особисте життя Риб, що не мають пари, їм варто розібратися в причинах свого самотності. Бути може, вони криються в підвищених вимогах до потенційного партнера і занадто поблажливому ставленні до собі, коханому.

Сімейних Риб теж чекають підводні камені у відносинах зі своїми половинками. Вплив Урана може посприяти тому, що багато, що перебувають у шлюбі Риби, розчаруються в своєму союзі. Риби велелюбні і міцно прив’язані до свого партнера, і, якщо не бачать взаємності, розчаровуються у подібних відносинах. Щоб постійно перебувати в ракурсі його любові партнер Риб повинен раз за разом пробуджувати в ньому почуття. Риби вважають, що шлюб повинен укладатися раз і назавжди, але якщо зерно сумнівів у відповідних почуттях посіяно в душі Риб, то рано чи пізно це може закінчитися розривом відносин.

Гороскоп на серпень 2016 Риби надто емоційні

Відпустку Рибам, якщо він випадає на серпень, краще провести на самоті або зі своєю половинкою. І категорично не варто пов’язувати себе на час відпустки компанією, яка може хоч якимось чином обмежувати Риб або обмежувати свободу представників цього знака. Перебуваючи на відпочинку, постарайтеся відмовитися від шкідливих звичок і проведіть час, присвячуючи його активним видам відпочинку, розваг, самовдосконалення та гармонізації відносин з самим собою. Хобі дозволить заспокоїти нерви і принесе задоволення.

Дитина Риби

Гороскоп на серпень 2016 Риби надто емоційні

Маленькі представники знаку Риби будуть докучати власним батькам скаргами на несправедливість і неправильність світу, який їх оточує. Весь серпень під впливом Урану Рибці здається, що дорослі несправедливі до нього, його таланти недооцінені, вимоги до нього вищі, ніж до інших дітей. Не картаєте дитини за це, все це пройде рівно в той момент, коли ослабне вплив планети на долю маленького представника знака.

Здоров’я

Гороскоп на серпень 2016 Риби надто емоційні

Стан психоемоційної сфери Риб не викликає тривог, фізичних нездужань більшість представників знаку в серпні не відчує. Венера, починаючи з другої декади місяця, в апогеї впливу на життя представників знаку, і для багатьох з них це не пройде без наслідків. Багато Риби відчують зміни в такій пікантній сфері життя, як сексуальна. Думки Риб можуть бути зайняті сексом постійно, відволікаючи їх від інших сфер життєдіяльності. Це не добре, і не погано. Питання тільки в тому, як на це буде реагувати ваш партнер! І постарайтеся не пуститися у всі тяжкі, таке найпотужніше вплив Венери вкрай рідко трапляється в зоряному календарі, тому навіть у самих морально стійких і аскетичних в цьому відношенні Риб можуть виникнути фривольні думки незалежно від того, чим вони зараз зайняті.


Резюме:
Є ймовірність отримання спадщини.
Гороскоп рекомендує стримувати Рибам свої негативні емоції.
Гороскоп для Риб на вересень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: