Гороскоп на серпень 2016 Рак з головою занурений у роботу

У серпні Рак занурений у роботу з головою, а решта його мало хвилює. І це зовсім непогано і навіть своєчасно. Така наполегливість навряд чи зашкодить справі, швидше навпаки сприятиме досягненню поставлених цілей. Але, як немає лиха без добра, так і навпаки, і Рак може втратити контакт з навколишнім світом і близькими йому людьми. В цей час Рак просто не здатний працювати в команді, сприймати критику, навіть саму конструктивну, подивитися на події свіжим поглядом. Його внутрішній світ і особисті амбіції сковують його подібно панциру, тому робота, пов’язана із спілкуванням і особистими контактами може не принести бажаного результату. Представникам такого роду професій (політиків, менеджерів, операторів, педагогам тощо) потрібно докладати максимум зусиль, щоб не втрачати зв’язок з яка відбувається реальністю, не замикатися на власних інтересах і черпати свіжі враження навіть через «не можу».

Робота

Зірки в серпні 2016 прихильні до Ракам, які використовують свій життєвий досвід в якості зброї, а не щита. Перестаньте боятися створених вами ж фантомів, змусьте їх працювати на себе і свій імідж.

Якщо Ракам належить в серпні далека ділова поїздка, тим більше закордонна, представники знаку обов’язково виконає покладену на них місію, але будуть сильно тужити по дому.

Гороскоп на серпень 2016 Рак з головою занурений у роботу

Для вікових чоловіків-Раків настав час внести зміни в свій діловий імідж. Вони, зазвичай супер-модні, лощені і випещені в молодості, з роками втрачають колишній лиск, а багато з них стають просто недбалими. Це дуже часто шкодить їх діяльності, адже постулат про те, що зустрічають по одягу, ще ніхто не спростував. У серпні Ракам доведеться задуматися і зробити деякі кроки в цьому напрямку. При здійсненні покупок не женіться за кількістю обновок. Краще придбати по одній одиничці якісних речей, ніж принести додому купу підробок під бренд. Пам’ятайте, що туфлі, ремінь і годинник є основними показниками статусу чоловіка в суспільстві. Перед купівлею цих речей потрудіться вивчити питання та визначитися з моделями.

Гороскоп на серпень 2016 Рак з головою занурений у роботу

У серпні в житті Раків може виникнути людина, від якого буде залежати їхнє благополуччя на довгі роки. Гороскоп рекомендує слідувати порадам цієї людини навіть тоді, коли Ракам це здається не дуже розсудливим. Таке ставлення допоможе закласти міцний фінансовий фундамент і на 2017 рік.

У поза робочий час зірки радять цілком присвятити себе тому заняттю, яке приносить радість і моральне задоволення. Справа, якій Рак віддається фанатично, може не тільки заспокоювати і приносити задоволення. Заступництво Місяця може створити передумови до того, що ця справа може почати приносити стабільний дохід.

В останній декаді багато представників зодіакального будинку Раку можуть стати жертвою обману. І це станеться зовсім не тому, що хтось хотів вас обдурити свідомо. Вам можуть піднести невірну інформацію помилково абсолютно не бажаючи заподіяти шкоди. Ретельно перевіряйте всі самостійно, особливо те, що стосується фінансової сфери.

З 15 по 20 серпня Ракам обіцяє несподівана прибуток. Не поспішайте витрачати, краще відкладіть на чорний день, він може настати набагато раніше,ніж здається.

Плутон набирає чинності у творенні долі зодіакального знаку Рак в останніх числах серпня 2016 року. Нічим особливо небезпечним Ракам це не загрожує. Тільки постарайтеся не роздавати поради наліво і направо, тим більше, якщо вас про це ніхто не просить, є ймовірність натрапити на неприкрите хамство.

Любов

Щоб серпень 2016 року став щасливим і яскравим в любовних відносинах Ракам зірки радять нарешті вилізти із свого панцира. Для самотніх Раків існує можливість зустріти свого коханого з однією лише умовою – ініціатива повинна виходити від самого Раку. Гороскоп рекомендує все-таки підняти очі і оглядітися по сторонах, навряд чи Рак побудує стосунки з людиною абсолютно незнайомим або захопиться любов’ю з першого погляду. Ваша потенційна половинка вже знаходиться в сфері вашого спілкування, просто уважно придивіться, і ви неодмінно побачите того, хто вже давно чекає від вас прояви симпатії. Саме цей чоловік, почуття якого вже перевірені часом, стане надійним супутником для Раку.

Гороскоп на серпень 2016 Рак з головою занурений у роботу

В житті сімейних Раків спостерігається деяке затишшя і емоційна відстороненість. Сімейне життя можна Раків зараз можна порівняти з рослиною, яке давно потребує поливу. Вологою для неї стане щирість, ніжність і увагу. Якщо довго не поливати рослину, воно неодмінно загине, але у Рака є всі шанси відродити колишні почуття, потрібно лише докласти до цього зусилля. Спільний уїк-енд наодинці з дружиною або чоловіком, короткострокову відпустку, похід на культурне або світський захід можуть надати відносинам прекрасну емоційне забарвлення. Говоріть компліменти, шепчите на вушко, балуйте приємними подарунками, хваліть за будь-яку дрібницю, загалом, робіть що завгодно, тільки дайте зрозуміти свого супутника або супутниці, що ваші відносини так само дороги вам, як і в колишні часи!

Дитина Рак

Гороскоп на серпень 2016 Рак з головою занурений у роботу

Маленьким Ракам теж належить не найлегший період у житті. Плутон підштовхує їх до замкнутості і небалакучості. У серпні багато батьки почнуть панікувати з приводу того, що їх милий щебетун перетворився на відлюдника бяку. Не хвилюйтеся, це скоро пройде без стороннього втручання, так само як і вплив Плутона ослабне, а потім зійде нанівець.

Здоров’я

Гороскоп на серпень 2016 Рак з головою занурений у роботу

Раки – погані пацієнти. Загнати до лікаря їх може дуже запущена хвороба, коли терпіти біль вже просто нестерпно, а рекомендації лікарів Раками ніколи не виконуються в повному обсязі. І якщо раніше така практика «прокатувала», то в серпні світила рекомендують представникам знаку бути вкрай уважними до свого здоров’я. У цей період багатьох Раків можуть турбувати болі в серці або проблеми з легенями. Рада єдиний – терміново йдіть до лікаря!


Резюме:
В останній декаді серпня 2016 Раки можуть стати жертвою обману.
З 15 по 20 серпня Ракам обіцяє несподівана прибуток.
Гороскоп для Раків на вересень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: