Гороскоп на серпень 2016 Овни сповнені рішучості і оптимізму

Позитивні тенденції, що намітилися на початку літа в життя Овнів, в серпні не тільки зберігаються, але і будуть примножені. Вогняна Мавпа щедро наділяє представників знаку впевнено, з оптимізмом і рішучістю, а що ще потрібно для досягнення поставлених цілей?! Особливо сприятлива в цьому відношенні друга половина місяця, коли все, за що не візьметься Овен, буде обіцяти йому прекрасний результат. Саме в цей період зірки нададуть можливості втілення в життя самих амбітних планів Овна.

Робота

Сміливо плануйте в цей час ділові поїздки і відрядження, проте не забувайте до них ретельно підготуватися. Вогняна Мавпа, протегуючи в одному, може проявити свою підступність там, де ви найменше цього очікуєте. Перед виїздом педантично перевірте наявність всіх необхідних документів, у тому числі проїзних і документів, що засвідчують вашу особу, щоб потім не прикро, що велика справа зірвалася з-за такої дрібниці, як ваша забудькуватість або неуважність.

Удача усміхнеться тим Овнам, які вже тривалий період шукають вигідну пропозицію роботи. Вакансія, яку вам запропонують зайняти, починаючи з другої декади місяця, стане найближчим часом надійним джерелом доходу на довгі роки. Тільки швидше зважуйте всі «за» і «проти», бо саме з-за ваших довгих роздумів щасливий шанс може бути упущений.

Чудово йдуть справи і у Овнів, які заробляють творчими професіями, вас нарешті помітять, у вас з’являться справжні шанувальники вашого таланту, а професія принесе реальний дохід.

Гороскоп на серпень 2016 Овни сповнені рішучості і оптимізму

Овен знаходиться в центрі уваги оточуючих. І, якщо раніше Овен волів загубитися від сторонніх очей в натовпі, то зараз відчуває себе як риба у воді, більше того, докладає зусилля щоб ще більше виділитися. Овен фонтанує влучними висловами, вдалими жартами, помітним іміджем і цінними ідеями. Саме цим він і зможе привернути увагу людини, зустріч з яким стане згодом для Овна доленосною.

Діловий гороскоп гарантує, що завдяки вдумливості і здоровому глузду і неквапливості Овна у вирішенні робочих питань Овен в серпні 2016 не зможе бути втягнутий в авантюри і ризиковані проекти, і як наслідок його не осягнуть збитки, а шкоди діловій репутації не буде завдано.

Серпень сприятливий того, щоб згадати про те, що було заплановано в попередні періоди, але з якихось причин відкладено до більш слушного часу. Цей час настав. Сміливо приступайте до реалізації відкладених проектів, саме зараз ви зможете реалізувати їх з блиском.

Для відпочинку серпень не найсприятливіший період, шкода витрачати час на відпустку, якщо саме зараз Овен з легкістю вирішує всі поставлені перед собою завдання. Але, якщо ви все-таки відчуваєте, що необхідна перепочинок, проведіть цей відпочинок активно. Хороша компанія і насичена культурна програма – запорука того, що відпустка запам’ятається і принесе позитивні емоції.

Любов

В любовний гороскоп Овна не все так однозначно. Любовні стосунки Овна нагадують мінне поле, пройти по якому вдасться безболісно тільки самим акуратним і уважним представникам знака. На початку місяця можливі сварки з коханою людиною, причиною яких можуть стати уколи ревнощів у партнера Овна. Причому ця ревнощі буде цілком обґрунтована і викликана фривольною поведінкою. Подібні почуття, приховувані від Овна, можуть накопичуватися тривалий період, але вибухнути в одну секунду, викликавши подив з боку Овна. Якщо вам дійсно дорогий чоловік, з яким ви живете, припиніть інтрижки на стороні і частіше згадуйте, чому ви вибрали для життя саме цієї людини.

Гороскоп на серпень 2016 Овни сповнені рішучості і оптимізму

Мінним полем може стати і особисте життя нерозбірливих у статевих зв’язках Баранів. Одні з таких відносин можуть стати джерелом неприємностей і «головного болю» на довгий час, вийти з збереженим почуттям власної гідності подібного конфлікту Овну навряд чи вдасться.

Приємна перспектива в серпні 2016 року у самотніх Баранів. Саме в серпні великий шанс зустріти свою половинку. Овни зараз блискучі і чарівні як ніколи, і навряд чи представниками протилежної статі це залишиться непоміченим. Постарайтеся при виборі потенційного партнера уникати мезальянсу щодо віку чи соціального статусу, зірки попереджають, що такий роман неминуче закінчиться великим розчаруванням.

Дитина Овен

Гороскоп на серпень 2016 Овни сповнені рішучості і оптимізму

Маленькі Овни зараз теж відчувають підйом і прилив життєвої енергії. Під впливом Юпітера юні представники знаку будуть вихлюпувати свою емоційність у вигляді лютих суперечок, сліз і добре режиссированных істерик. Завдання батьків у цей період направити всю енергію своєї дитини в потрібне русло, тільки так маленький Овен зможе досягти результату. Використовуйте його цілеспрямованість і розум в раціональних цілях, і ваш маленький Овен з легкістю впорається з будь-якою поставленою задачею.

Здоров’я

Овни не люблять хворіти, похід до лікаря сприймають як покарання за провину, часто не дотримуються рекомендації лікарів і рідко, коли закінчують початий курс лікування. Таке ставлення не може не принести негативних плодів. Вже до середини життя у багатьох представників знаку спостерігається наявність одного або декількох хронічних захворювань. Найчастіше це хвороби шлунково-кишкового тракту. Практично всім Овнам в серпні варто звернути увагу на роботу шлунка і кишечника. Позбутися від багатьох наявних проблем у цій галузі та не допустити появи нових дозволить просте упорядкування режиму харчування.

Гороскоп на серпень 2016 Овни сповнені рішучості і оптимізму

Збалансуйте свій раціон, виключіть зі списку споживаних продуктів смажене, гостре і копчене. Овнам категорично не рекомендується вживати в їжу продукти консервації та продукти з тривалим терміном зберігання. Навіть застосування таких примітивних заходів принесе хорошиеплоды, і такі неприємності, як печія і кольки не будуть докучати Овнам в той час, коли їм треба багато чого встигнути!


Резюме:
Овнам в серпні 2016 надійде вигідну пропозицію роботи.
Самотні Овни зустрінуть свою половинку.
Гороскоп для Овнів на вересень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: