Гороскоп на серпень 2016 Лев досить щасливий

У серпні Леви досить щасливі. Причому це відбувається без особливих зусиль з їх боку. Вони завжди опиняються в потрібний час у потрібному місці, часом викликаючи заздрість оточуючих. Законний бізнес принесе хороший прибуток, а у фінансовому просуванні можуть надати велику допомогу більш авторитетні бізнесмени. Не бійтеся сміливих ідей і великомасштабних проектів, саме зараз для них найсприятливіший час. Постарайтеся тільки тримати кермо влади у власних руках, щоб уникнути обману з боку партнерів або недобросовісних підлеглих.

Робота

Крім того, вплив Сонця на долю Лева в серпні може посприяти отриманню спадку або великих сум грошей за чиїм-небудь волевиявленню.

В серпні 2016 року зірки застерігають Лева від фінансових операцій, які вимагають мінімальних вкладень, але обіцяють високу рентабельність. Зараз на вашому життєвому шляху найбільш вірогідна зустріч з шахраями. Особливо уважно поставтеся до підписання контрактів, тому що в деяких з них випадково або навмисно може бути допущена помилка. Не втрачайте тверезості думки, інакше Вогняна Мавпа, що обожнює такі пустощі, неодмінно поставить вам підніжку. Результатом таких угод можуть бути втрата грошей і нанесення шкоди вашому діловому іміджу бізнесмена.

Гороскоп на серпень 2016 Лев досить щасливий

Для Левів, які працюють найманими працівниками, зірки так само обіцяють непогану позицію для того, щоб заробляти гроші. Ваше вплив на колег має якесь магічне значення, ви можете знайти прихильників вашої ідеї, згуртувати їх навколо себе і фактично змусити виконати замість себе вашу роботу. Будьте тактовні, ввічливі і доброзичливі, і ваші колеги навіть не зрозуміють, що сталося. Якщо ви будете вести себе інакше, чекайте скандалів і чвар!Як для бізнесменів, так і для найманих працівників «капканом» у серпні може стати лише одне – перерви в роботі. Не зупиняйтеся ні при якому розкладі!

У серпні у багатьох представників зодіакального будинку Лева загостриться розбірливість. Переоцінка цінностей може торкнутися практично всі сфери: речі, які були життєво важливими, відійдуть на другий план, а люди, спілкування з якими не проходило і дня, стануть другорядними, а то й зовсім підуть з вашого життя. До всього Лев буде ставитися з неприсущим йому скепсисом, що дозволить йому позбавитися від непотрібних людей, речей і планів. Прощання відбудеться легко, і в подальшому Лев навряд чи згадає про це.

Любов

Під девізом «Позбавляємося від усього зайвого» пройде серпень і в сфері любовних відносин. Лев буде не схильний заводити в цей період нові стосунки, та й багато хто вже сформовані відносини будуть переглянуті. У гіршому випадку вони будуть розірвані, в кращому – піддатися значним реформ. І, якщо вам дороги відносини з вашим Левом, зірки радять прийняти його умови, щоб зберегти вашу зв’язок. Лев вирішив розставити крапки над i, і він буде непохитний у своєму рішенні.

Гороскоп на серпень 2016 Лев досить щасливий

Прозорливість Лева дозволить розглянути у потенційного партнера всі нюанси душі останнього, а критичність мислення, дана Леву від природи, дозволить бачити його буквально наскрізь. У попередній період Лев міг якось миритися з недоліками свого партнера і закривати очі на дрібниці, але зараз не варто чекати від нього ніяких поблажок. У серпні представник знака буде чесний і вкрай об’єктивний перед самим собою. І якщо виявить якусь непристойність намірів з боку коханої людини, бійтеся його гніву. Не врятують ні лестощі, ні подарунки, ні фальшиві компліменти!

Зрозуміло, що в такому настрої Леву буде важко заводити нові стосунки і продовжувати вже склалися. Тому серпень не обіцяє особливих проривів у цьому відношенні. Недолік любові Лев з легкістю компенсує спілкуванням з друзями, хобі, творчими захопленнями або спортом.

Дитина Лев

Гороскоп на серпень 2016 Лев досить щасливий

Маленькі Леви будуть схильні до нападів дратівливості і будуть займатися неприкритим шантажем. Об’єкт бажань маленького Лева може видозмінюватися в залежності від віку, але от наполегливість буде притаманна Левам всіх віків. І якщо батьки відчувають необгрунтованість подібних вимог, то твердо дайте знати про це дитині і не йдіть у нього на поводу. У разі ж, якщо подарунок був обіцяний, прикладіть максимум зусиль до того, щоб обіцянку було виконано. Лев сприймає виховання лише як наслідування прикладом власних батьків, а обіцяти і не виконувати, погодьтеся, не найкращий приклад для наслідування.

Здоров’я

У серпні представник зодіакального будинку Лев мислить як ніколи раціонально та тверезо, тому не впадає в крайнощі щодо свого здоров’я. Всі проблеми вирішуються у міру їх надходження, Лев не нехтує візитами до лікарів і їх рекомендаціями, але і іпохондрія в серпні Леву не властива.

Лев спостерігає за роботою свого організму, тому будь-яка проблема чи відхилення від норми будуть помічені і швидко виправлені. З цього боку каверзи Левам очікувати не варто.

Гороскоп на серпень 2016 Лев досить щасливий

Поганий жарт з Левом в серпні 2016 може зіграти алкоголь, а точніше його надмірне вживання. Лев – величезний шанувальник дружніх застіль, і рідкісне застілля обійдеться без випивки. Представники знаку можуть контролювати себе до певної чарки, а потім вже – ех, була не була! Леви дуже погано переносять стан похмілля, тому, якщо раптом таке станеться, візьміть на озброєння декілька порад. Постарайтеся не вживати спиртне на голодний шлунок, пийте маленькими дозами, не зловживайте солодким під час застілля, віддайте перевагу жирній рибі, але нежирному м’ясу, не змішуйте різні види спиртного, і, може бути, все обійдеться!


Резюме:
В серпні 2016 року у Раків висока ймовірність зустрічі з шахраями.
Лев перегляне свої любовні відносини.
Гороскоп для Левів на вересень 2016 року.

  • Гороскоп на серпень 2016 Лев досить щасливийЗустріч 2016 року
  • Розкажіть про нас друзям: