Гороскоп на серпень 2016 Козеріг може примножити свої капітал

Вплив Сатурна, правлячого в момент вашого народження і воно ж в серпні, є не самим сприятливим фактором для досягнення успіху в фінансових справах. Тому на роботі будуть проявлятися перешкоди практично у всіх справах, які, втім, Козеріг, хоч і не без труднощів, буде долати. Можливість нажити і примножити свій стан з’явиться тільки у тих представників знаку, які заробляють виключно своїми зусиллями, і при цьому дбайливо й економно відносяться до власних заробітків.

Робота

Подарунків від Фортуни очікувати не варто, але і на дно фінансової ями вам впасти не доведеться. Найчастіше у Козерогів будуть виникати труднощі в отриманні їхніх же грошей, представника знака можуть вважати більш забезпеченим, ніж він є насправді.

В серпні 2016 зірки радять не давати грошей у борг без будь-яких гарантій, так як велика ймовірність, що вони ніколи не будуть вам повернені. Також уникайте дрібних спекулятивних угод, зараз це не для вас, багатство навряд чи наживете, а от репутацію собі подмочите грунтовно.

Якщо ж у вас є можливість вкласти гроші в «правильне» справу, можна бути впевненим, що гроші повернуться з прибутком. Особливо вигідними будуть вкладення в сфері нерухомості, землі, розвитку фермерських підприємств, домашнього майна, транспортної та сільськогосподарської техніки. Якщо вам давати поради людина, яка старше вас за віком і володіє достатнім авторитетом у ваших очах, обов’язково прислухайтеся до його порад, тоді вже точно не програєте!

Загалом, гороскоп говорить про те, що Козеріг наприкінці літа буде володіти граничним рівнем концентрації уваги, саме це і дозволить йому в будь-якому питанні вникнути в саму суть. А якщо до того ж Козеріг не стане витрачати свою енергію на дрібниці, зосередяться на вирішенні пріоритетних завдань, то зможуть впевнено домогтися успіху на професійному терені.

У приватному бізнесі в серпні 2016 Козеріг править твердою рукою, у разі, якщо він найманий працівник — здатний швидко зробити кар’єру, в науковій роботі або сфері освіти – чудово проявить себе.

Єдиним підводним каменем може стати те, що Козеріг захоче схопити відразу за кілька справ або проектів, або за справу, яку йому зараз не під силу. Козерогам не варто братися за непідйомні справи, навчиться порівнювати свої плани з реальними можливостями, а ваші сили зовсім не безмежні, хоча ви і маєте непоганий потенціал, але зоряний розклад не дозволить реалізувати його на 100%.

У ваших приятелів чи не найбільш близьким родичам може терміново знадобитися ваша допомога, яка полягає переважно в грошах. Допомагаючи їм варто пам’ятати, що інтереси вашої власної сім’ї – пріоритетні і повинні знаходитися для вас на першому місці. Може так трапитися, що ви занадто захопитеся наданням допомоги, вам подобається власне благородство і щедрість, а недостатнє, на ваш погляд, вираз подяки від об’єкта допомоги змусить вас відчути себе спустошеним і використаним.

У разі, якщо самому Козерогові допомогу друга, сміливо розраховуйте на неї, але беріть її з вдячністю.

Любов

У серпні Козерогові не можна розмінюватися на дрібниці, це варто продемонструвати і в сфері любовних відносин. «Все або нічого» – ось основний девіз серпня, представники знаку готові битися за справжню любов поставивши на кон все, і навпаки, Козеріг не повинен допустити відносин, в яких хоч і є багато пристрасті, але відсутня любов.

Особисте життя самотніх представників знаку буде залежати лише від того, зустріли вони вже свою другу половину. Якщо удача супроводжує Козерогові, то він докладе всі зусилля, щоб добитися взаємності, і ні за що не упустить жодної можливості домогтися розташування вподобаного людини. Можна позаздрити білою заздрістю і тим Козерогам, у яких вже є кохана людина. Якщо в серпні їх почуття є щирими і глибокими, згодом вони будуть тільки поглиблюватися.

А ось представникам знаку, не повстречавшим у серпні свою любов або який розчарувався в ній, гороскоп рекомендує тимчасово переключити свою увагу на який-небудь інший об’єкт. Займіться кар’єрою або політикою, тим паче що рік Вогняної Мавпи надає для цього самі чудові можливості.

Дитина Козеріг

Козеріг-дитина в серпні буде зміцнювати свій статус у суспільстві. У цей період юним представникам знаку доведеться багато знайомств, і саме зараз він зможе знайти справжнього друга дитинства або свою першу компанію. Сконцентруйте свою увагу на правильності вибору вашої дитини, та будьте дуже тактовні, якщо ваша дитина вже підліток. Тільки таким способом ви зможете захистити його від попадання в погану компанію. Зробити це можна тільки за допомогою довірчої бесіди, вагомої аргументації і доброзичливості. Авторитаризм Козеріг не сприймає будь-якому віці, і ваші спроби допомогти будуть відкинуті.

Здоров’я

Багато Козероги ведуть вкрай малорухливий спосіб життя, мають неправильну поставу і зайва вага. В серпні 2016 року багатьох Козерогів цей факт почне виводити з себе, і більшість з них почнуть виправляти непристойну ситуацію, що склалася. Місяць настільки багатий позитивними змінами, що у представників знаку на цьому терені будуть помітні швидкі результати, і це надихне їх на нові звершення. Тим більше, що великих ні часових, ні фінансових витрат це не потребує, купівля абонементи у спортивний, тренажерний зал або басейн посильна для будь-якої людини, а обмежуючи себе в споживаних калорій можна навіть заощадити. Сезон має до збільшення в раціоні частки фруктів і овочів, тому зайва вага буде йти легко і вже найближчим часом Козеріг може виглядати блискуче.


Резюме:
Не давайте у борг без гарантій.
Не беріться в серпні 2016 року за кілька справ відразу або за непосильну справу.
Гороскоп для Козерогів на вересень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: