Гороскоп на серпень 2016 Діва має зосередитися на своїх справах

У серпні перед представниками зодіакального будинку Діви питання вибору цілей не варто, з ним вони визначилися раніше. Цілі і завдання сформульовані і все чітко розплановано і розкладено по поличках. Здавалося б, що потрібно ще для інтенсивного просування вперед, тим більше, що і зоряний розклад начебто цьому всіляко сприяє?! Все було б прекрасно, якби не одне «але». У зоряному розташуванні спостерігається парадоксальна ситуація, коли вплив найпотужніших гігантів Марса і Юпітера перебиває вплив не такого великого Меркурія. А на практиці це може означати, що перші надають Діві всі преференції, але на практиці ними буде вкрай складно скористатися, тому що Меркурій позбавить багатьох представників знаку так необхідні зараз життєвої енергії і сил.

Робота

Просунутися у справах Діві дозволить лише чітка концентрація на найважливішому, інакше, розмінюючись на дрібниці і хапаючись за другорядні справи, сил на основну мета може і не залишитися. Діви повинні навчитися закривати очі на навколишні дрібниці і грамотно розставляти пріоритети, інакше, стріляючи з гармати по горобцях, Діви витратять місяць абсолютно безглуздо, а в гіршому випадку, ще й матеріальними збитками.

Якщо ця умова буде виконана, то в цілому місяць пройде успішно. Діву нелегко обдурити або ввести в оману, будь-яка ситуація знаходиться під контролем, ретельно піддається аналізу. Матеріальні блага грають для представників цього знака дуже важливу роль в житті, і в серпні 2016 Діви можуть дуже вдало вкласти гроші у нерухомість, так і у виробництво. Природна обережність і ощадливість дозволять повільно, але вірно збільшувати свій капітал.

Гороскоп на серпень 2016 Діва має зосередитися на своїх справах

Зірки попереджають про небезпеку тих Дів, які в принципі дружать з законом, але іноді не гидують його обійти. Будьте пильні і слідкуйте чітко в рамках чинного законодавства. У серпні великі ризики потрапити в поле зору фіскальних служб та правоохоронних органів. Крім того, постарайтеся не вступати в кінці літа в судові тяжби, нічим хорошим це для вас не закінчиться, і справа, можливо, ви програєте. Відкладіть це до кращого часу, вже у вересні ситуація може обернутися для вас зовсім по-іншому.

У соціальному житті Дів відбуваються незначні зміни в кращу сторону. У суспільстві Діва повільно і впевнено набирає бали на свою користь, її авторитет зростає. Діва важко сходиться з людьми, що оточують не завжди доводиться з першого погляду розглянути у представника знака його справжню натуру, але той, хто добре дізнається Діву, назавжди потрапляє під дію її харизми. В серпні 2016 року таких людей у вашому житті стане набагато більше.

Любов

У серпні до Діви-жінки будуть застосовні епітети «фатальна» і «загадкова». Її пристрасть буде безмежною, чоловіки будуть сходити з розуму після знайомства з нею. Чоловікам, спраглим зустрічі зі спекотною жінкою, варто в серпні 2016 придивитися саме до жінкам-Дівам. Представниці цього знаку гороскопу чудово володіють собою в повсякденному житті, але у хвилини близькості вони відкидають всі умовності і стають прекрасні у своєму шаленстві. Її партнер неодмінно зросте у своїх власних очах, і це робить її ще більш привабливою.

Гороскоп на серпень 2016 Діва має зосередитися на своїх справах

Але і для свого чоловіка така жінка в серпні буде прекрасною помічницею. Вона всіляко сприятиме тому, щоб її чоловік домігся успіху і зуміє забезпечити йому надійний тил. Її чоловікові ніколи не доводиться замислюватися про те, де роздобути чисту сорочку і чим перекусити на вечерю.

У самотніх Дів теж приємні перспективи в серпні. Наприкінці літа багато представників знаку повстречают симпатичного йому людини і почнуть відносини, що перетікають в сімейні. Зірки радять Дівам позбавитися від зайвої прискіпливості і дріб’язковості, це може відлякати від вас потенційного партнера, оцінивши вас як надмірно суворого людини. Постарайтеся частіше виходити в світ, не уникайте спілкування у дружніх компаніях. Все це збільшить шанси на приємне знайомство. Ваш зовнішній вигляд зараз вкрай привабливий для представників протилежної статі, не втрачайте свій шанс!

Дитина Діва

Гороскоп на серпень 2016 Діва має зосередитися на своїх справах

У маленьких Дів особливих змін в житті не відбувається, вони як і раніше радують своїх батьків. Складніше йде справу з підлітками, які живуть вже більш самостійним життям. Вплив Меркурія може чинити на них не зовсім позитивний вплив, і ваша дитина на своєму досвіді може відчути кілька конфліктних ситуацій, з яких навряд чи вийде переможцем, при тому, що буде їх ініціатором. Можливі приводи в міліцію. Постарайтеся посилити контроль над дитиною, збільште його рівень зайнятості, щоб звести час, проведений їм поза стінами власного будинку до мінімуму. Дійте тактовно й мудро.

Здоров’я

Гороскоп на серпень 2016 Діва має зосередитися на своїх справах

Здоров’я Дів не викликає ніяких великих побоювань. Діва в серпні зайнята справою, що для неї важливо для того, щоб чудово себе відчувати. Але пам’ятайте про вплив Меркурія, не зупиняйтеся ні на хвилину, інакше все може піти прахом, а депресія і апатія з’являться у ваш будинок неочікуваними гостями, позбутися яких буде непросто. Дів, яких турбують болі в шиї і спині, зірки застерігають від самолікування та лікування за допомогою народної медицини, тим більше, якщо у вас вже є якісь діагнози в цій області. Запишіться на прийом до лікаря. Лікування, розпочате в серпні, дасть стабільний результат, і ви надовго забудете про турбують вас симптомах. Виконуйте всі розпорядження лікаря, в тому числі фізичні вправи і фізіопроцедури.


Резюме:
В серпні 2016 року Дівам потрібно у всіх справах дотримуватися закону.
Вільні Діви набудуть нові романтичні стосунки, які в подальшому перейдуть у стадію сімейних.
Гороскоп для Дів на вересень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: