Гороскоп на серпень 2016 Близнюки перестануть поспішати

Близнюкам вплив планет додасть такі корисні якості, як посидючість, цілеспрямованість і наполегливість. Вплив планет благотворно впливає на характер представників знаку і на їх життя, під їх впливом вона обов’язково стане більш спокійною. Вплив Місяця призведе до того, що Близнюки перестануть поспішати, а отже зможуть зосередитися саме на тому, що для них першочергово важливо. А в поєднанні притаманною Близнюкам комунікабельністю перетворить їх на незамінних працівників. Тому в серпні 2016 року Близнюки мають всі шанси досягти успіху. Перспективними будуть їх самостійні проекти, але найбільш блискуче виконаними стануть ті, які припускають тісну взаємодію і спілкування з людьми. Спілкування з клієнтами, покупцями, електоратом, партнерами по бізнесу – саме на цьому терені Фортуна прихильна до представників зодіакального будинку Близнюки. І навіть якщо успіхи на професійній ниві не будуть даватися Близнюкам легко, то вже найближчим часом вони візьмуть на себе нові обов’язки, тому і гроші, і кар’єра стануть заслуженим бонусом від роботи Близнюків у серпні.

Робота

Місяць відкриває перед Близнюками приголомшливі перспективи в плані навчання, наукової діяльності, підвищення кваліфікації і творчості.

Однак в гороскопі на цей життєвий період є і свій підступ. Іноді навіть сама безневинна жарт або зауваження оточуючих зможе зачепити Близнюків за живе і викликати шквал негативних емоцій! Зірки рекомендують представникам знака навчитися адекватно реагувати на конструктивну критику, не зациклюватися на своїх образах і вміти розпізнавати справжні наміри оточуючих їх людей. Сконцентруйтеся на тому, що у вашого оточення свої інтереси, а у вас свої.

Гороскоп на серпень 2016 Близнюки перестануть поспішати

Відрядження і ділові поїздки в цей період краще не робити, а якщо відкласти їх не існує ніякої можливості, то будьте готові до імпровізації і творчого підходу у вирішенні основних питань. Намальована в уяві Близнюків картина того, як повинна пройти ділова зустріч, не буде відповідати дійсності, тому заздалегідь продумайте кілька варіантів розвитку подій.

Якщо ви займаєтеся громадською життям, будьте готові до того, що інтерес до неї у вас може згаснути. Гучні гасла і абстрактні ідеї будуть вас турбувати значно менше, ніж раніше, а на першорядність будуть тепер претендувати виключно інтереси особистого характеру. Крім того залишки вашої активності можуть наражатись на інертність і байдужість оточуючих, що ще більше послабить ваш інтерес до розв’язання суспільних питань.

Близнюкам, народженим під впливом Сонця (11-21 червня), можуть докучати побутові клопоти. Мрійливі, непосидючі і неприборкані від народження сонячні Близнюки більше схиляються до професійної реалізації і творчості, рішення будь-яких побутових питань їм до вподоби, а в серпні 2016 буде просто вибивати з колії і позбавляти спокою. Швидше за все, варто очікувати проблем технічного характеру. Щоб уникнути складнощів, Близнюкам краще довірити ремонт та налаштування техніки (від побутової до автомобільної) фахівцям. Краще витратити гроші, ніж нерви, час і в підсумку всі ті ж гроші на виправлення допущених вами помилок.

Любов

У гороскопі любовних відносин Близнюків у серпні маса позитивних і приємних моментів. Вплив Венери зумовить те, що багато представників знаку зможуть впорядкувати не тільки свої почуття, але й особисте життя в цілому.

Гороскоп на серпень 2016 Близнюки перестануть поспішати

В серпні 2016 може статися так, що доля поставить вас перед вибором, і з декількох варіантів партнерства, які у вас були до цього, доведеться вибирати тільки один. Все те ж вплив Венери зробить цей вибір єдино правильним, від вас потрібно лише одна умова – вибирати серцем і душею, і протягом усього подальшого життя ви ніколи не пошкодуєте про свій вибір.

Серпень – прекрасний час для того, щоб зустріти «свого» людину і створити сім’ю. Але в зв’язку з тим, що Близнюки в цьому місяці дуже схильні до уразливості, то це може відбитися і в сфері любовних відносин. Міцні відносини зможуть зберегти лише ті представники знаку, які навчилися справлятися з цим почуттям і власним вибухонебезпечним характером.

Дитина Близнюк

Гороскоп на серпень 2016 Близнюки перестануть поспішати

Багатьом маленьким Близнюкам доведеться в серпні розлучитися з вірою в чудеса, та й то, якщо вона була раніше. Близнюки природжені аналітики і мислителі. Відповіді батьків, на всі поставлені маленькими представниками знаку питання повинні містити тільки факти. Постарайтеся уникати домислів, пустих пересудів і власної інтерпретації через призму дорослого сприйняття. Тільки тоді у вашої дитини буде 100% довіри до поданої вами інформації. Крім того, активно розвивається інтелект Близнюків потребує постійної їжі для розуму. Тому будьте готові до постійних питань. Незайвим буде навчити дитину здобувати інформацію з інших джерел – книг, інтернету та ін

Здоров’я

Гороскоп на серпень 2016 Близнюки перестануть поспішати

Багато представників зодіакального будинку Близнюків в серпні можуть виявити пару-трійку зайвих кілограмів на боках. Дивуватися нічому, Близнюки мають масу помилок, як в режимі харчування, так і в якості їжі. З-за похибок у раціоні збільшується не тільки вага, але зростає й кількість проблем роботі шлунково-кишкового тракту. Печія, гастрит, відрижка або метеоризм достатній привід якщо не звернутися до лікаря, то хоча б змінити харчування і раціон. Вживайте в їжу більше злакових культур і кисломолочних продуктів. Відмовтеся від продуктів консервації та копчення. Фрукти і овочі повинні постійно бути присутнім у раціоні Близнюків. Уникайте нічних споживання їжі і переїдання.


Резюме:
Перед Близнюками в серпні 2016 стоїть чудова перспектива в роботі, навчанні та творчості.
Серпень — ідеальний час для створення сім’ї нових відносин.
Гороскоп для Близнюків на вересень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: