Гороскоп на серпень 2016

Нестандартне і яскраве сусідство і розташування планет в серпні 2016 року не зможе не зробити наймогутнішого виляння на долю представників всіх знаків зодіаку. Тому в серпні у більшості людей розум і логіка увійдуть у протиріччя з емоціями та почуттями. Взяти емоції під контроль з-за пустощів покровительки року Вогняної Мавпи буде вкрай проблематично, і як наслідок, підвищується ризик нелогічних вчинків і помилок.

У серпні багато відзначать, що звичні схеми почали давати збій, вплив Меркурія спровокує боягузливе бажання відступити і скласти руки. Гороскоп попереджає: якщо у серпні вам не хочеться відчувати себе казковим героєм, заблукав у темному лісі, прикладіть всі зусилля, щоб не піддаватися занепадницьким настроям!

Овни продовжують залишатися на гребені хвилі. Все, за що береться Овен, буде неодмінно виконана зі 100% результатом. Удача супроводжує представникам знака в усьому, проте не зазнавайтеся, Фортуна не терпить гордині. Місяць насичений спілкуванням і зустрічами, одна з них може стати доленосною.

Гороскоп на серпень 2016

Тельці під впливом Юпітера відчують зміцнення духу і задумаються про зміни. Не варто чинити опір тому, що саме йде в руки, будьте відкритими для змін, тому що вони неминуче відбудуться, але буде помилкою хапатися за все відразу, це може закінчитися нічим. Вчіться розставляти пріоритети.

Близнюки купаються в симпатії оточуючих, і саме це дозволить їм в серпні зміцнити своє матеріальне становище і соціальний статус. Представників знаку може підвести накопичена втома. Маленький відпочинок на початку місяця дозволить уникнути, а якщо це неможливо, просто заручіться підтримкою однодумців.

Раки, відрізняються завзятістю і наполегливістю, досягнуто позитивного результату тільки в тому випадку, якщо точно знають, чого хочуть. Візуалізуйте свої цілі і мрії. Тільки таким способом ви досягнете бажаного, а зірки нададуть вам для цього всі можливості. Гороскоп радить представникам знаку бути пильними в останній декаді серпня 2016 – велика ймовірність стати жертвою обману.

Лев дивує оточуючих своєю працездатністю і енергійністю. У питаннях роботи Лев безкомпромісний і прям, що може послужити йому погану службу, зіпсувавши відносини з колегами та керівництвом. Заздрість оточуючих може викликатися умінням Лева опинятися в потрібному місці і в потрібний час. Не жартуйте з Вогненної Мавпою, будьте стриманішими у вияві емоцій.

Гороскоп на серпень 2016

Діви в серпні мали б абсолютно щасливий зоряний розклад, якщо б не одне але: Юпітер і Марс прикладають всі зусилля для ривка представників знаку вперед до успіху, а Меркурій не надає для цього жодних життєвих сил. Ваші особисті досягнення тільки в ваших руках, і Дівам доведеться боротися з власною лінню і апатією, якщо те, чим вони зараз зайняті, для них дійсно важливо.

Терезам гороскоп не рекомендує зараз ставити перед собою глобальні і масштабні цілі. Амбітні задуми залишаться без втілення в реальність, незважаючи на всі зусилля представників знаку, а ось підчистити недоробки минулих періодів зараз для них час. Використовуйте серпень для того, щоб закріпитися на досягнутих рубежах, сприятливий час для прориву ще не настав.

Гороскоп на серпень 2016

Для Скорпіонів серпень стане часом перелому. Вже зараз оточуючі почнуть відчувати його залізну хватку і безкомпромісність на шляху до поставленої мети. Настав час перестати соромитись, саме зараз можна без особливих зусиль вирішити питання, які були відкладені до кращих часів. Кращий час настав, і представники знаку з успіхом скористаються наданими зірками можливостями.

Стрільцям в серпні вплив Меркурія може значно ускладнити життя перепадами настрою. Гойдалки від ейфорії до повної апатії не дозволять зробити в цей період чогось особливого і значного, до того ж оточуючим буде досить складно стежити за змінами у вашій емоційній сфері, що може викликати непорозуміння і конфліктні ситуації.

Зібраність і діловитість Козерога буде виділяти його на тлі навколишніх у серпні. Будьте впевнені, що при виборі виконавця проекту або кандидатури на підвищення буде відзначений саме представник цього знака. Для рідних і колег Козеріг буде втіленням надійності, стабільності і успіху.

Водолії в серпні будуть без сорому користуватися козирем в рукаві, який надали їм зірки. Козир цей полягає в здатності неухильно домагатися результату наполегливо, але при цьому не поспішаючи. Це буде імпонувати оточуючим, а Водолії не упустять шансів цим скористатися. Прекрасний час для просування по кар’єрних сходах і впевнених кроків по влаштуванню особистого життя.

Гороскоп на серпень 2016

У Риб багато чого залежить від їх гнучкості та вміння адаптуватися до умов, які диктує життя. Просунутися вперед і обійти конкурентів у всіх життєвих сферах вдасться тільки тим представникам зодіакального будинку Риб, які зуміють не розпорошувати свою енергію на дрібниці і тримати ніс за вітром.

Здоров’я

Овни в серпні будуть стурбовані станом шлунково-кишкового тракту. Це не дивно, тривалий час при таких темпах життя Овнів зовсім не залишалося часу, щоб подбати про своє здоров’я. Неповноцінне та незбалансоване харчування, перекушування на ходу їжею, яку навіть з натяжкою не можна назвати здоровою, нададуть представникам знака ведмежу послугу і можуть на деякий час вивести з активного життя.

Здоров’я Тельців може викликати занепокоєння з-за збоїв в роботі серцево-судинної системи. Причому це стосується як гіпертоніків, так і гіпотоніків. Місяць надає потужний вплив на здоров’я Тельців в серпні, що і забезпечить скачки артеріального тиску. Запасіться медикаментозними засобами для його нормалізації.

Гороскоп на серпень 2016

Близнюки в серпні можуть бути піддані неконтрольованого набору ваги. Із-за погрішностей у харчуванні може зростати не тільки вагу, але й кількість проблем роботі шлунково-кишкового тракту. Печія, гастрит, відрижка або метеоризм достатній привід якщо не звернутися до лікаря, то хоча б змінити харчування і раціон на більш здорові.

Ракам, тривалий час пренебрегающим станом свого здоров’я і рекомендаціями лікарів, пора припиняти подібну політику. У серпні особливо пильними треба бути представникам знаку, що має реальні проблеми з роботою серця і легенів.

Левам у серпні варто обмежити споживання алкоголю до мінімуму, якщо вже немає можливості зовсім від нього відмовитися. Великий ризик алкогольної інтоксикації.

Гороскоп на серпень 2016

Дівам в серпні потрібно потурбуватися виправленням проблем у функціонуванні опорно-рухового апарату. Уникайте костоправів і лікарів від народної медицини. Краще звернутися до лікарів.

Ваги повинні ретельно дотримуватися рекомендацій лікарів при наявності таких захворювань, як остеохондроз, ревматизм, артрит і поліартрит. Якщо ви займаєтеся яким-небудь видом спорту, проконсультуйтеся з лікарем про обґрунтованість фізичного навантаження.

Скорпіонів незважаючи на теплу пору року можуть супроводжувати легкі нездужання типу нежиті або застуди. Ці болячки не зможуть стати перешкодою для Скорпіона в його стрімкому русі вперед, вони будуть тільки злегка ускладнювати цей шлях.

Гороскоп на серпень 2016

Стрільці в серпні відчувають себе чудово. Остерігайтеся переохолодження і протягів, існує ймовірність виникнення запального процесу в нирках і сечостатевій системі.

Козероги повинні відмовитися від сидячого способу життя. Підвищений життєвий тонус в серпні може стати запорукою того, що розпочаті зараз тренування можуть швидко увійти у звичку і стати гарною підмогою в оздоровленні та приведення ваги до стану норми.

Водолії, які вчинено неуважно ставилися до свого здоров’я і займалися самолікуванням або лікуванням «по інтернету», ризикують отримати серйозний наганяй від професійного лікаря у зв’язку з тим, що найсприятливіший час для початку лікування хвороби втрачено.

Гороскоп на серпень 2016

Рибам в серпні 2016 року належить пережити підвищення сексуальної активності. Кому-то це піде на користь, а кого-то буде постійно відволікати від проблем насущних. Дотримуйтесь міру і в інтимній частині свого життя. Все добре в міру!


Резюме:
Овнів чекає успіх у всіх справах.
Раки можуть стати жертвою обману в серпні 2016 року.
Астрологічний прогноз на вересень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: