Гороскоп на лютий 2016 Водолій тихо пливе за течією

Гороскоп віщує Водоліям у лютому тихе і мирне життя. І, якщо таке проведення часу зараз відповідає вашому настрою, то сміливо піддайтеся і пливіть за течією.

Робота.

Тиша і спокій у всьому не буде влаштовувати тільки Водоліїв, народжених з 2 по 12 лютого. На цих представників знаку дуже великий вплив робить Меркурій, і властиве їм занепокоєння і марнославство в повній мірі проявиться в лютому. Водоліям Меркурія, швидше за все, випаде шанс почати реалізовувати себе в бізнесі. Це може проявитися і на рівні задуму, і на рівні реалізації перших кроків в документальному оформленні підприємства.

Гороскоп на лютий 2016 Водолій тихо пливе за течією

Всім іншим представникам знака в лютому не судилося зробити вчинити чогось вагомого в житті. Але й ніяких особливих потрясінь лютий їм не принесе.

В цей час Водоліям не варто сумувати і животіння. Інтелект, неймовірна пам’ять і вміння сконцентрувати увагу Водоліїв не повинні використовуватися для самоїдства, жалю і помсти.

Копітку роботу по можливості краще зараз відкласти на деякий час. Монотонність і нудьга зараз для вас не найкращі попутники. Вони з легкістю можуть спровокувати депресію, з якої Водолій виходить важко.

Любов.

В силу того, що місяць не загрожує емоційними потрясіннями, жінкам-Водоліям варто звернути увагу на свої подружні стосунки. І привід для цього є. Схильність жінок цього знака до самопожертви і терпимості провокують їх подружжя до споживання у відносинах.

Гороскоп на лютий 2016 Водолій тихо пливе за течією

Жінка-Водолій навряд чи зможе швидко пригадати, коли в останній раз отримувала від чоловіка подарунок або букет квітів. Вашу щирість і самовіддачу стали сприймати як даність, і почуття помітно подувяли. Саме час освіжити їх, і нагадати своїй половині, що ви жінка, гарна господиня і бездоганна мати. З вашим вродженим почуттям такту це вийде зробити без особливих проблем, а результат буде приємний і волнующ для обох. Інакше ви неминуче прийдете до думки про розрив відносин і про створення нових.

Чоловіки-Водолії в лютому будуть віддаватися роздумам і ретельно переосмислювати свій життєвий багаж, особливо сімейного життя. Втім, це властиво Водоліям протягом усього життя. Постарайтеся використовувати свій життєвий досвід в якості зброї. Перестаньте боятися створених вами ж фантомів, намагайтеся змусити себе жити реальності так, як ви собі це уявляєте в мріях. Постарайтеся відкинути те, що було вчора. Думайте тільки про завтрашній день. З таким настроєм все у вашому житті буде траплятися так, як хочеться саме вам.

Найімовірніше, у лютому Водоліям доведеться часто займатися ремонтом автомобіля, побутової техніки і меблів. Водолії самостійні і честолюбні, але при цьому у них не найкращі стосунки з технікою та інструментами. Набагато ефективніше довірити ремонт фахівцям, ніж тривалий час проводити за заняттям, яке у підсумку не принесе потрібного результату.

Гороскоп на лютий 2016 Водолій тихо пливе за течією

У лютому для Водоліїв не найкращий час для прийняття стратегічних рішень. Це повною мірою стосується і рішення про створення сім’ї. Не будує у лютому робити пропозицію Водолію жінці.

Водоліям, ще не вступили в законний союз, зірки говорять про деякої напруженості в романтичних стосунках. Водолії ідеальні в ліжку, але їм потрібна емоційна складова кожної сексуального зв’язку. І, якщо ви хочете довготривалих відносин з Водолієм, приділяйте більше часу спілкуванню, спільного відвідування різних заходів, відпочинку. Водолії неймовірно ніжні й ранимі, вони інтуїтивно чекають того ж від свого партнера. І, якщо не отримують у відповідь ласку і увагу, замикаються в собі і поступово втрачають інтерес до відносин. Тому романтичні почуття Водоліїв постійно потребують емоційної підживлення.

Водолії великі гурмани, і в лютому їм належить низка застіль і свят з великою кількістю їжі.

Дитина Водолій.

Гороскоп на лютий 2016 Водолій тихо пливе за течією

Маленькі Водолії всю зиму цілком заповнять життєвий простір батьків. Капризи і скарги на неіснуючі проблеми будуть безперервним потоком виливатися з них до самого березня. Усіма способами діти-Водолії змусять батьків оточити себе турботою і опікою. Дуже важливо дати відчути маленькому Водолію, що він любимо, але не варто потурати всім його примхам, інакше йому дуже легко перетворитися на маленького деспота і тирана. Відмовляйте дитині м’яко, але обов’язково з поясненням причини і аргументацією.

Здоров’я.

У лютому Водоліям рекомендується почати регулярно здійснювати піші прогулянки або пробіжки перед сном. Дуже велика ймовірність, що ці заняття ввійдуть у звичку і стануть регулярними. І якщо стан фізичного здоров’я Водоліїв не викликає особливого занепокоєння, то стан душі явно потребує допомоги. Деякі негаразди в сімейному та особистому житті можуть призвести представника знака в глибоку депресію. Думки про розрив відносин з партнером пригнічують Водолія, а створення нових відносин лякає. Замкнуте коло, яке при цьому виходить і послужить причиною розладу душевної рівноваги. Водолій може не впоратися з виниклою проблемою.

Гороскоп на лютий 2016 Водолій тихо пливе за течією

Якщо ви бачите, що не знаходите самостійного виходу з положення, що створилося, не нехтуйте допомогою кваліфікованого психолога. Однак постарайтеся уникати шарлатанів і непрофесіоналів, яких дуже багато спостерігається серед представників даної професії. Душевний розлад може досягти і такого розмаху, що вам знадобиться допомога не психолога, а психіатра. Це обумовлено ранимістю і тонкою душевною організацією представників даного знаку гороскопу. Депресія для них болісна, вона придушує волю і бажання що-небудь міняти. Можливо, без медикаментозного лікування вам в цей раз обійтися не вдасться. Не варто бачити лікування у психіатра що-небудь непристойне або ганебне. Душа вимагає такого ж, а то і більш кваліфікованого лікування, як і будь-який з органів нашого тіла.


Резюме:
У лютому Водолій пливе за течією.
Романтичні відносини вимагають емоційної підживлення.
Гороскоп для Водоліїв на березень 2016 року.

  • Гороскоп на лютий 2016 Водолій тихо пливе за течієюЗустрічаємо новий 2016 рік мавпи
  • Гороскоп на лютий 2016 Водолій тихо пливе за течієюШаблон на вікна новий рік 2016
  • Розкажіть про нас друзям: