Гороскоп на лютий 2016. Ваги повинні позбутися від неприємних спогадів, які заважають їм розвиватися

У попередньому періоді Терезам довелося чимало потрудитися, щоб закріпитися на нинішніх життєвих рубежах. Усі початок року Терезів чекає деяка втрата інтересів до нинішніми подіями в їх житті подій і невелика апатія, а в гіршому випадку, депресія. Це може торкнутися всіх сфер життя – фінансової, сфери любовних і сімейних стосунків і навіть хобі. Але така апатія і втрата інтересу до життя не триватиме довго, і вже до середини року тактика «крок вперед, два кроки назад» для Терезів буде завершена, причому без особливих для них втрат.

Робота.

Для Ваг настає дуже сприятливий період для довгострокового планування. Усі плани, що стосуються вашої трудової діяльності, придбання або продажу нерухомості, закладки фундаменту в життя ваших дітей, дітей, будуть дуже вдалими і рано чи пізно реалізованими в життя. А от пропозиції про злиття бізнесу, створення нових підприємств, зміни роботи краще розглянути пізніше. У цей період життя вам не варто покладатися на те, що ваше життя зазнає зміни з-за сприятливого впливу ззовні. Навпаки, всі зміни зараз залежать виключно від вас, вашої працездатності, інтуїції, бажання вирішувати виникаючі проблеми і в принципі бажання що-небудь міняти. Постарайтеся позбутися від неприємних спогадів, терзають вас роками. Ви навіть не усвідомлюєте, наскільки вони тягнуть вас назад і заважають змінам увійти у ваше життя.

Гороскоп на лютий 2016. Ваги повинні позбутися від неприємних спогадів, які заважають їм розвиватися

Любов.

Період емоційної холодності, який виник на самому початку року, триває. Він сприяє ще більшого відчуження між партнерами, охолодження відносин. В думках і плани Ваг може зародитися думка про розрив відносин і відходу з родини. Не варто розвивати цю думку і плекати її. Краще задушити в зародку, інакше потім, якщо все-таки сім’я буде зруйнована, вам все життя доведеться шкодувати про це. Найбільш податливі і заповзятливі Терези зможуть відновити стосунки з колишнім чоловіком або дружиною, але тим буде вкрай важко прощати Ваги, розцінюючи їх відхід з сім’ї як зрада. Вам варто критично поставитися до стану справ у сім’ї. Загострення відносин відбувається цілком з вини вашої емоційної відчуженості, а не з-за того, що ваша половинка перестала задовольняти вашим вимогам. Цю ситуацію вам доведеться виправляти довго, але вона буде виправлена і життя увійде в звичну колію, а сімейні відносини заграють новими фарбами.

Гороскоп на лютий 2016. Ваги повинні позбутися від неприємних спогадів, які заважають їм розвиватися

Присвятіть вільний час приведення душі в стан гармонії. Замість довгих суперечок і конфліктів з коханою людиною, присвятіть час прочитання книги або прогулянці, інакше, наговорите багато зайвого.

У цей же період Ваги можуть конфліктувати зі старими друзями і родичами. Не шукайте причину в них, вона в вашій поведінці і вплив на нього року Вогняної Мавпи з її непостоянностью, нападами агресії і любов’ю до конфліктів. На жаль, один з таких конфліктів може стати доленосним, і мати велике значення для перспектив спільних відносин. Ви можете втратити надійного компаньйона або залишитися без належної вам за законом спадщини. Врахуйте попередження зірок і постарайтеся вести себе, уникаючи конфліктів, а якщо вже вони трапляються, ведіть себе стриманіше і не рубайте зопалу.

Ближче до весни Терезам доведеться невелика поїздка, пов’язана з професійною діяльністю або рішенням сімейних питань далеких родичів. Будьте розсудливі у питаннях, для вирішення яких ви відправилися в шлях і уважні по відношенню до власного майна. Великі шанси стати жертвою злодіїв і шахраїв.

Відпочинок.

Відпустку, якщо він вам належить, краще провести в іншій кліматичній зоні. Сонце і вода допоможуть подолати негативні емоції, песимізм і відчуття розчарування. З відпустки є шанси повернутися зовсім іншою людиною, змінивши в кращу сторону і свій зовнішній вигляд, і емоційну сферу.

Гороскоп на лютий 2016. Ваги повинні позбутися від неприємних спогадів, які заважають їм розвиватися

На початку року Ваг будуть радувати своїми успіхами і досягненнями діти. Ви вклали в їх виховання багато душі і засобів, а тепер можете пожинати плоди цих вкладень.

Дитина Ваги.

Своїм сварливим і навіженим характером Вогняна Мавпа посприяє у виникненні труднощів у спілкуванні та у маленьких Ваг. Капризи, небажання виконувати свої невеликі обов’язки в сім’ї і будинку неминуче призведуть до конфліктів, які малюки будуть переживати набагато гостріше дорослих. Допоможіть маленьким Терезам привести свої почуття і емоції в порядок, їм не доводиться розбиратися в собі самостійно через відсутність життєвого досвіду. Вплив Марса і Меркурія можуть підштовхнути підлітків цього знака до спілкування з поганою компанією, вживання спиртних напоїв і наркотиків. Звертайте увагу на найменші зміни в поведінці підлітка, не пропустіть момент, коли ще не пізно щось змінити.

Гороскоп на лютий 2016. Ваги повинні позбутися від неприємних спогадів, які заважають їм розвиватися

Здоров’я.

У лютому Терезам доведеться приділяти багато часу своєму здоров’ю. Але причиною цього буде не турбота про його збереження на перспективу, а в багатьох болячки, які дадуть про себе знати саме в цей період. Загострення відносин з друзями, в робочому колективі і сім’ї не зможуть пройти для представників знаку безслідно. Болі в серці, скачки артеріального тиску неодмінно проявлять себе. Не відкладайте візит до кардіолога і терапевта. Лікування подібних захворювань не терпить зволікань. Серед представників Терезів дуже високий відсоток людей, які перенесли мікроінсульти, геморагічні інсульти та інфаркти. Не варто нагадувати, чим загрожують ці хвороби, напевно навіть серед ваших знайомих є випадки смерті або інвалідності внаслідок цих захворювань.

Гороскоп на лютий 2016. Ваги повинні позбутися від неприємних спогадів, які заважають їм розвиватися

Суворо і ретельно дотримуйтеся призначеного лікарем лікувального курсу, не нехтуйте госпіталізацією, якщо це необхідно. Після лікування постарайтеся дотримуватися здоровий спосіб життя. Настав час відмовитися від такої згубної для вашого здоров’я звички, як куріння.


Резюме:
Настає сприятливий період для планування.
Особливу увагу приділіть своєму здоров’ю.
Гороскоп для Терезів на березень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: