Гороскоп на лютий 2016. Стрілець знаходиться в повній бойовій готовності на роботі

Початок року стало для Стрільців дуже успішним. Ця тенденція буде зберігатися протягом півроку і дозволить Стрільцям досягти значних результатів. Однак представникам цього знаку зодіаку потрібно уникати притаманних їм метань і мрійливості, тому що це дуже сильно віддаляє їх від поставлених цілей.

Робота і відпочинок.

Дуже часто Стрільцям доводиться обдумувати якусь справу, розглядати варіанти подальшого розвитку подій або подумки промовляти один і той же діалог. Не зациклюйтеся на цьому, а просто зробіть це справа або розмовляйте з потрібною людиною в реальності, тим більше, зараз для цього вельми сприятливий період для втілення в життя все, про що ви так довго мріяли і думали. Час мрій і фантазій закінчилося. Ваші запущені фінансові справи вимагають реальних дій, причому невідкладно.

Це абсолютно не стосується планування. Всі справи, які будуть заплановані і продумані в лютому, здійсняться найближчим часом з блискучим результатом. Теж саме стосується і запланованих у лютому покупок побутової техніки, автомобіля, предметів мистецтва і антикваріату.

Гороскоп на лютий 2016. Стрілець знаходиться в повній бойовій готовності на роботі

Лютий сприяє укладанню контрактів, зміну роботи, створенню нового підприємства. Від вас потрібно лише чітко слідувати букві закону, тому що жоден з представників знаків зодіаку так часто не спотикається на не дотриманих формальностях і умовностях, як Стрілець. Тільки такі речі можуть послужити перешкодою на шляху Стрільця.

Відрядження і переїзди в цей період вкрай небажані, у вас занадто багато справ у межах офісу, робочого місця і своєї сім’ї.

На початку року Вогняна Мавпа подарує Стрільцеві можливість доленосної зустрічі. На вашому життєвому шляху, виникне людина, яка може впливати на все ваше подальше життя. Можливо, що вам не здасться це таким в момент першої зустрічі, але новий знайомий, швидше за все, буде протегувати вам і надавати позитивний вплив на прийняті вами рішення.

Стрілець знаходиться в повній бойовій готовності на роботі, йому здасться, що і вдома він зможе звернути гори. Результатом може стати величезний ремонт, засоби для якого не передбачені бюджетом Стрільця. Ремонт затягнеться на місяці, відсутність коштів на його закінчення послужить причиною дратівливості і розчарування самим процесом.

Тому, починайте ремонт тільки в тому випадку, якщо впевнені, що зможете його закінчити за власні гроші. А якщо не впевнені, постарайтеся обійтися косметичними поліпшеннями. Що вам дійсно варто зробити, так це звільнитися від завалів старих, вже не потрібних речей в коморі і антресолях вашої меблів. За роки життя там накопичилося достатньо мотлоху, і, викинувши його, ви вже відчуєте позитивні зміни.

Гороскоп на лютий 2016. Стрілець знаходиться в повній бойовій готовності на роботі

Якщо Стрільцям у лютому належить відпустку, то краще поїхати відпочивати в іншу кліматичну зону. Постарайтеся під час відпустки уникати гучних компаній і бурхливих вечірок з алкогольними випивкою. Це зовсім не те, що вам зараз необхідно. А от суспільство вашої половинки зробить відпочинок більш насиченим, а відносини між вами більш теплими. Сеанси масажу та бальнеотерапії будуть як не можна, до речі, а ось активними видами відпочинку краще знехтувати в цей раз.

Любов.

В сім’ї Стрільця панує цілковита ідилія. Зараз ви можете і хочете присвячувати більше часу родині, вона цього дійсно потребує. Після деякого новорічного відчуження у ваш дім повернеться всепоглинаюча любов і взаєморозуміння. Стрільці чудові сім’янини. Вони готові жертвувати багатьом заради інтересів своїх близьких. Тому найчастіше члени сім’я ні в чому не знає потреби, Стрілець турбується і вирішує проблеми не тільки чоловіка або дружини, але і не залишає без уваги потреби батьків. Однак члени родини часто зловживають цією якістю Стрільця, звалюючи на нього всі домашні проблеми. Повірте, ваша половина теж в змозі оплатити комунальні рахунки, а дочка-підліток впорається з виносом сміття не гірше вашого.

Гороскоп на лютий 2016. Стрілець знаходиться в повній бойовій готовності на роботі

Жінкам-Стрільцям необхідно внести деякі зміни в свій гардероб. Спробуйте позбутися хоча б на час від твідових брючних костюмів і штанів. Це звичайно ж зручно і практично, але зверніть увагу наскільки привабливо ви виглядаєте в спідниці і в класичних туфлях на шпильці. Урізноманітніть кольорову гаму ваших повсякденних речей, дозвольте собі користуватися чисто жіночими штучками – милими сережками, дозволяють помітити красивий вигин вашої шиї, розстебнутим верхнім гудзичком ділової блузки, браслетиком, який підкреслить сексуальність зап’ястя. Це жодною мірою не зашкодить ділового стилю одягу, який так люблять Стрільці, але дозволить вам стати привабливішою, звернути на себе увагу оточуючих, а, може бути, і свого потенційного партнера.

Здоров’я.

Гороскоп на лютий 2016. Стрілець знаходиться в повній бойовій готовності на роботі

Здоров’я Стрільців не викликає у їх господарів особливого занепокоєння. Стрільці великі прихильники здорового способу життя, вони вкрай рідко схильні до накопичення зайвих кілограмів і переїдання. Стрільці часто дотримуються режиму сну і неспання, що виключає з їх життя безсонні ночі. І це дуже правильно. Одна ніч без сну може вивести з рівноваги Стрільця на цілий тиждень. Тому Стрільці інтуїтивно уникають професій, де передбачається робота в нічну зміну, чим сприяють збереженню здоров’я. У лютому Стрільцям варто побоюватися травм, розтягувань зв’язок, падінь і ударів. Якщо все ж таки це сталося, не ігноруйте відвідування травматолога.


Резюме:
Лютий — час активних дій на роботі.
Велика ймовірність ударів і розтягувань, відмовтеся від активних видів відпочинку.
Гороскоп для Стрільців на березень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: