Гороскоп на лютий 2016 року для всіх знаків зодіаку, чоловіків і жінок

Гороскоп на лютий 2016 року для всіх знаків зодіаку, чоловіків і жінок

Гороскоп на лютий 2016 року для чоловіків і жінок

Нові ідеї, матеріальні вкладення, розробка феєричних проектів!

Все це можна і навіть потрібно робити на початку лютого, аж до двадцятих чисел. А потім, навіть якщо дуже сильно захочете – може нічого не вийти. Хоча… Везіння – річ непередбачувана. Так що, користуйтеся моментом! Пропонуємо вашій увазі гороскоп на лютий 2016 року для всіх знаків зодіаку.

Гороскоп на лютий 2016 Овен

«І нудно, і сумно, і нікому руку подати…»

Таке враження, що Лермонтов написав про Овнах лютого 2016 року! Але навіщо сумувати і нудьгувати, тим більше якщо нікому руку подати, тобто в самоті?! Ану марш з дому! Вирушайте в гості, зустрічайтеся з друзями, заводите нові знайомства. До речі, до Овнам зірки прихильні: знайомство буде легким, відносини – бурхливими. Це якраз те, що треба! Бо закоханість – це саме правильне стан душі, який дозволить вам побачити, як прекрасний цей світ, які навколо всі принци і королеви краси, як багато навколо доброти і розуміння, як це чудово – жити і радіти життю!

Для Овнів у 2016 році в лютому для початку добрих справ і звершення правильних вчинків сприятливі дати за календарем: 3, 11, 27, 29.

Особливо обережними та пильними слід бути у дні: 1, 12, 28 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Телець

Потрібні гроші? Хочете вкластися? Не наважуєтеся взяти під відсотки на розширення бізнесу?

Даремно! Тельці в лютому – практичні «золоті тельці» (правда, не в біблійному сенсі): всі фінансово-матеріальні питання і проблеми будуть вирішуватися в вашу користь! Особливо на початку місяця. Крім цього, можливі премії та заохочення, підвищення зарплати і повернення давнього боргу, а також всіляке везіння в лотереях та участь у вигідних акціях. А ще – приємні і дорогі подарунки від рідних і близьких.

Для Тельців в 2016 році в лютому для початку добрих справ і звершення правильних вчинків сприятливі дати за календарем: 5, 10, 17, 23.

Особливо обережними та пильними слід бути у дні: 4, 14, 26 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Близнюки

«Все, що не робиться – до кращого!»

Тому не особливо турбуйтеся, коли раптом з’ясуйте, що на горизонті (а можливо, і набагато ближче) з’явився «третій зайвий». Скористайтеся ситуацією: «спустіть всіх собак», дозвольте зірватися «запобіжного клапана», не гальмуйте, якщо вас раптом «понесе»! Не треба стримуватися – це ж не ви винуватець події. Тому можете сміливо і голосно висловлювати з приводу відносин, що склалися свої думки і емоції, не боячись когось образити або образити. Це вас образили і образили! От нехай і отримують.

Для Близнюків в 2016 році в лютому для початку добрих справ і звершення правильних вчинків сприятливі дати за календарем: 6, 12, 25, 29.

Особливо обережними та пильними слід бути у дні: 1, 15, 23 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Рак

Зради Зради…… Кругом одні зради…

Раки в лютому – далеко не самі щасливі люди. А все тому, що поруч з ними (так, втім, як і поряд з іншими знаками зодіаку) є зрадники. Звичайно, нічого хорошого в цьому немає, але позитивний момент у тому, що саме зараз нарешті з’ясується, хто ж із близьких людей та осіб із вашого оточення не гідний честі перебувати поруч з вами. Прикро, що ця правда життя дасться вам певними втратами, зате ви зможете чесно і відверто висловити цим людям своє презирливе «фе» – і більше ніколи не спілкуватися з цими зрадниками! А зради нехай перетворяться в зміни на краще.

Для Раків в 2016 році в лютому для початку добрих справ і звершення правильних вчинків сприятливі дати за календарем: 5, 9, 25, 28.

Особливо обережними та пильними слід бути у дні: 16, 20, 26 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Лев

«Радіти життю само-о-о-ой!»

А чого ж їй не радіти, коли все навколо радують! Дітки несуть у щоденниках відмінні оцінки, отроки вражають прекрасним поведінкою, самостійні члени сім’ї хваляться успіхами на роботі! Батьки вручають нежданий-негаданий презент, кохана людина підтвердить звання улюбленого і доведе звання люблячого. А друзі – немов змовившись – будуть пропонувати сходити на прем’єру фільму або посидіти в ресторані, щоб радіти разом з тобо-о-о-ой!»

Для Львова у 2016 році в лютому для початку добрих справ і звершення правильних вчинків сприятливі дати за календарем: 4, 9, 20, 23.

Особливо обережними та пильними слід бути у дні: 8, 24, 29 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Діва

Вушка на маківці, очі широко відкриті.

Саме так мають поводитися Діви в лютому, бо саме в цей період їм усміхнеться доля. Будьте уважні – не пропустіть свій шанс! Прислухайтеся – не ЙОГО голос чути, придивляйтеся – не ВІН іде. Не розслабляйтеся ні на хвилину, навіть перед телевізором! Успіх може прийти звідти. Або по радіохвилях. Або вивергнутися з Мережі. Загалом, пильнуйте – і буде вам щастя!

Для Дів в 2016 році в лютому для початку добрих справ і звершення правильних вчинків сприятливі дати за календарем: 8, 13, 17, 25.

Особливо обережними та пильними слід бути у дні: 2, 15, 24 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Ваги

«Там, за хмари-а-ами, там, за хмари-а-ами…»

Гей, Ваги, спустіться на землю! Досить мріяти і мріяти! Життя не стоїть на місці, і вона не буде чекати, коли ви зволите влитися в неї, сьогоднішню. Краще озирніться, придивіться, адже ваш ідеал, уособлення вашої мрії, можливо, десь поруч!

До того ж мрійливість легко призводить до непоправних помилок: ви можете непомітно для себе образити своєю неуважністю потрібного і важливого, а також коханої людини. А ще гірше – не розібравшись у ситуації, зробити йому боляче… І посваритися з ним… Зірки настійно рекомендують у такі моменти (особливо в середині місяця) не проявляти агресію, а постаратися розібратися в претензіях до себе з його боку.

Для Терезів в 2016 році в лютому для початку добрих справ і звершення правильних вчинків сприятливі дати за календарем: 6, 14, 23, 25.

Особливо обережними та пильними слід бути у дні: 2, 15, 29 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Скорпіон

«Під лежачий камінь вода не тече!»

Тому досить лежати, досить сидіти, вистачить вести звичний спосіб життя! Пора змінюватися. Озирніться – подивіться, скільки всього навколо цікавого, захоплюючого, вражаючого! Згадайте, коли ви останній раз дивувався чому-небудь. Давно? Ось саме! А все тому, що сидите в своїй шкаралупі, варитесь у власному соку, світу білого не бачите. Так що беріть ноги в руки – і гайда за новими враженнями! Хоч за кордон! На час, звичайно… Не виходить? Ну, тоді хоч до магазину дійдіть – купіть собі обновку, чи що… А потім у ній – концерт, на виставку або в театр!

Для Скорпіонів в 2016 році в лютому для початку добрих справ і звершення правильних вчинків сприятливі дати за календарем: 6, 12, 20, 24.

Особливо обережними та пильними слід бути у дні: 4, 19, 27 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Стрілець

Бути чи не бути?.. Що робити?.. Хто винен?..

Філософські міркування Стрільців у лютому – цвях програми всій їх життя в цьому місяці. Головне, що аналітичні потуги не ятрять душу, не змушують нервувати, а просто носяться в голові, попутно «причесывая» думки і розставляючи все по поличках. Не можете знайти відповідь на питання? У вас що, немає друзів і близьких? Є? Так поділіться з ними своїми думками! Дивись, переконайтеся, що один розум добре, а два – краще.

Для Стрільців в 2016 році в лютому для початку добрих справ і звершення правильних вчинків сприятливі дати за календарем: 2, 15, 22, 23.

Особливо обережними та пильними слід бути у дні: 5, 14, 27 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Козеріг

«Добре слово і кішці приємно!»

А вже літнім і немічним, бідним і знедоленим – і поготів. Зірки диктують Козерогам в лютому бути особливо уважними до оточуючих. Благодійність, посильна допомога, альтруїзм і меценатство – ось ваші головні справи на цей період. Причому це може бути і не матеріальна допомога, а саме просте людське співчуття, добрі слова та увагу.

В особистому житті – більше свободи і простоти. Не обтяжуйте себе проблемами, не забивайте голову питаннями. Правильне рішення прийде саме. А ваше невимушене поводження приверне увагу протилежної статі і, можливо, призведе до вам нового шанувальника.

Для Козерогів в 2016 році в лютому для початку добрих справ і звершення правильних вчинків сприятливі дати за календарем: 6, 9, 20, 26.

Особливо обережними та пильними слід бути у дні: 4, 15, 27 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Водолій

«Леченое – тиждень, нелеченое – сім днів».

У лютому Водоліїв чекають хвороби та хвороби. І якщо ви упустили момент, коли їх можна було попередити, провівши «профілактичні заходи», то знайте – лікування може погіршити ваш стан. Але це лише в тому випадку, якщо в якості ліків використовувати «хімічні» препарати. А ось народні засоби реально допоможуть.

До речі, причиною хвороб і поганого самопочуття є, швидше за все, ваша активна трудова діяльність. Нездужання і відчуття розбитості – головна ознака того, що пора і честь знати: здоров’я не купиш, а робота, як відомо, не вовк… Так що вибачтесь перед колегами – і відпочивати!

Для Водоліїв в 2016 році в лютому для початку добрих справ і звершення правильних вчинків сприятливі дати за календарем: 4, 14, 21, 23.

Особливо обережними та пильними слід бути у дні: 1, 12, 20 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Риби

«А ти такий холо-про-одный, як айсберг в океа-а-ані…»

Риби, це вам тільки здається! Не приймайте свої думки і відчуття за реальний стан речей. Знайте: вас як і раніше люблять! І немає ніякого приводу для обструкції близької людини. І навіть якщо привід є, – сдержитесь… Адже в усьому іншому цей місяць принесе вам тільки позитивні емоції! І в матеріальному плані теж! Просто для цього потрібно ризикнути. Але доведеться і попрацювати.

Для Риб в 2016 році в лютому для початку добрих справ і звершення правильних вчинків сприятливі дати за календарем: 7, 12, 26, 28.

Особливо обережними та пильними слід бути у дні: 3, 14, 29 лютого.

Такий гороскоп на лютий 2016 року для всіх знаків зодіаку. Не забудьте вивчити фінансовий гороскоп на 2016 рік, розміщений тут. Це допоможе вам бути готовими до будь-яких змін в економіці.