Гороскоп на лютий 2016 року

Загальні рекомендації на лютий 2016.

Гороскоп на лютий 2016 рокуОвнів лютий порадує тихими вечорами, які вони будуть проводити в колі сім’ї і близьких друзів, січнева гамір і метушня непомітно поступиться місце розміреності, стабільності і рівного настрою, без сплесків і дратівливості, що так притаманне Овнам. Ви нарешті зверніть увагу на власний будинок, де з задоволенням будете усамітнюватися і відпочивати. Час гармонізації відносин із самим собою та оточуючими.

Гороскоп на лютий 2016 рокуТельці як ніколи відчують потребу у творчому самовираженні і будуть прагнути забезпечити себе матеріально. Результатами цих бажань можуть стати досить стрімкий стрибок по кар’єрних сходах, втілений у життя давно откладываемый «на потім» проект, захищена наукова ступінь. Інтуїція, творчий та комерційне чуття в цей час будуть на висоті, що чимало полегшить отримання результату.

 

Гороскоп на лютий 2016 рокуБагато трудитися, фактично забути про відпочинок і приємне проведення часу належить в лютому представникам знаків, що належить до стихії Повітря – Терезам, Водоліям, Близнюкам. У цей час у представників цих знаків як ніколи буде спостерігатися емоційна холодність, спокій, зосередженість. І це дуже піде їм на користь. Це час – час закладання фундаменту для майбутніх відносин, як робочих, так і особистих.

Для багатьох з представників цих знаків дуже висока ймовірність розчарування у вже обраному супутнику життя, і якщо ця думка засяде в голові Водолія або Близнюків, то засяде там надовго і загрожує пізніше перерости в план по закінченню відносин, який і буде приведений в дію. Терезам потрібно взяти під тотальний контроль свої витрати, інакше дуже ймовірно опинитися у фінансовій ямі. Причиною цього можуть стати борги, які ви не повернули вчасно.

Гороскоп на лютий 2016 рокуРаки, хоч і справляють враження холодних натур, в лютому з головою поринути в любовні відносини. Вільних Раків чекають романтичні побачення, пристрасть і феєрія почуттів. Раки сімейні відчують ще більшу прихильність до чоловіка або дружини, а їх партнер буде далеко не перший раз у житті відчувати задоволення від правильності рішення про створення сім’ї саме з цією людиною.

 

Гороскоп на лютий 2016 рокуЛевам у лютому доведеться нелегко. Їм дуже довго щастило, коли вони покладалися на «авось», але в лютому ситуація може різко змінитися, і це стане для Львова подібно тортурам – завал у робочих справах, купа дрібних, але неприємних домашніх турбот поглинуть весь час Лева. Для нервів Лева це не найсприятливіший час, велика ймовірність зривів або депресій.

 

Гороскоп на лютий 2016 рокуДівам в лютому не щастить. Не щастить по дрібницях — забуті ключі, запізнення на пару секунд на транспорт, втрачений пульт від телевізора…. Це можна було б вважати дрібницею всім, але тільки не представникам цього знака зодіаку, які звикли, щоб все в їх житті було розкладено по поличках. Будь-яка дрібниця Діву може вибити з колії, а в лютому вся життя Дів і буде складатися з таких дрібниць.

 

Гороскоп на лютий 2016 рокуСкорпіонам в лютому необхідно бути обережними та обачними. Зірки в цей період категорично не радять сподіватися на допомогу інших людей. Постарайтеся розраховувати тільки на себе, інакше ви можете бути сильно розчаровані. Ви в силах зробити все те, що заплановано, самостійно, а допомога, на яку ви розраховували або не буде отримана вами зовсім, або виявиться ведмежою послугою.

 

Гороскоп на лютий 2016 рокуЛютий для Стрільців стане часом побудови планів і мрій. Але для Стрільців, народжених під впливом Сатурна (з 13 по 21 грудня), ці плани і мрії втілити в життя не доведеться, швидше за все, це просто буде віднімати час, необхідний для досягнення цілей в реальності. Незважаючи на все це, життя представників цього знака буде рівною, без всяких особливих злетів і падінь, що вже само по собі непогано. Присвячуйте більше часу сім’ї і дітям, їм це дуже потрібно.

Гороскоп на лютий 2016 рокуКозерогам в лютому не варто очікувати подарунків Фортуни. Великі труднощі можуть виникнути в отриманні ваших грошей. У цей період не давайте грошей у борг без будь-яких вагомих гарантій, дуже велика ймовірність того, що ви їх втратите. Вкладення грошей у нерухомість, домашнє майно та антикваріат не принесе нічого, крім гіркого розчарування. Зберегти власний добробут можливо тільки шляхом старанного, економного та бережливого ставлення до заробітків.

 

Гороскоп на лютий 2016 рокуРиби в лютому будуть мати досить невизначений фінансовий стан. Невміння і небажання відкладати гроші на «чорний день» може привести вас великих проблем. У цей період ваша фінансова допомога буде потрібна всьому вашому близькому оточенню – друзям, батькам, дітям. Ви не стали менше заробляти, але ваш грошовий баланс матиме на початку року від’ємні значення, тому що бажання і необхідність допомагати близьким підштовхнуть вас на чималі витрати.

Здоров’я у лютому 2016 року.

У лютому 2016 р. здоров’я практично всіх представників знаків зодіаку буде перебувати в зоні ризику. Сезонні гостро-респіраторні захворювання, загострення хронічних захворювань багатьох в цей час змусять стати частими гостями в лікарнях і поліклініках.

Гороскоп на лютий 2016 року

Гороскоп на лютий 2016 рокуУ Овнів велика ймовірність захворіти на ангіну або тонзилітом. Цьому можуть посприяти не доліковані зуби і хвороби ротової порожнини.

Гороскоп на лютий 2016 рокуЗдоров’я Телят у цей період не викликає особливого занепокоєння, їх творчий та емоційний підйом захищає їх від хвороб нарівні з хорошим імунітетом, характерною для представників цього знака.

Гороскоп на лютий 2016 рокуБлизнюкам варто прислухатися до свого організму, він вже давно подає сигнали лиха. Почуйте їх.

Гороскоп на лютий 2016 рокуРаки піддатися нападу шлункових хвороб. Нетравлення, гастрити, печія – все це наслідки нераціонального режиму харчування.

Гороскоп на лютий 2016 рокуУ Львів з великою часткою ймовірності відбудеться загострення шкірних захворювань, яким так схильні представники цього знака. Постарайтеся уникати переохолодження і вживання алкоголю.

Гороскоп на лютий 2016 рокуДіви можуть почати боротьбу із зайвою вагою, і зірки радять це зробити саме в лютому.

Гороскоп на лютий 2016 рокуСтан здоров’я Ваг викликає побоювання. Зверніться до кардіолога, не припиняйте моніторинг артеріального тиску. Більше відпочивайте і проводите час на свіжому повітрі, уникаючи при цьому великих фізичних навантажень.

Гороскоп на лютий 2016 рокуУ лютому Скорпіонів можуть турбувати хвороби судин і кровоносної системи. Варикозне розширення вен – найбільш ймовірно у представників саме цього знака. Дотримуйтесь режиму праці та відпочинку, виключіть споживання жирної і смаженої їжі.

Гороскоп на лютий 2016 рокуДля Стрільців лютий небезпечний травмами та забоями. Будьте уважніше на виробництві і вдома.

Гороскоп на лютий 2016 рокуКозерогам варто звернути увагу на свою фізичну форму. Підкоригувати розповнілий стегна і живіт не пізно в будь-якому віці. Обмежте споживання спиртних напоїв, особливо пива.

Гороскоп на лютий 2016 рокуВодолії внаслідок періоду нелегких любовних відносин можуть отримати душевні травми, їх натура вкрай чутлива до стресів, тому депресія частий гість в їх будинку. Підстрахуйтеся прийомом седативних препаратів.

Гороскоп на лютий 2016 рокуЗдоров’я Риб у чудовій формі. Їх тіло і дух під повним контролем господаря. Однак тренування з підвищеним фізичним навантаженням загрожують ускладненнями з опорно-руховим апаратом.


Резюме:
Рекомендуємо ознайомитися з гороскопом на лютий за знаком зодіаку.
Зверніть увагу на здоров’я.
Гороскоп на березень 2016 року Вам буде цікавий!

  • Гороскоп на лютий 2016 рокуПаперові фігурки витинанки для прикрашання інтер’єру
  • Розкажіть про нас друзям: