Гороскоп на лютий 2016 Риби прийдуть до рішення відкладати певну суму на “чорний день”

Рибам доведеться не найлегший місяць в році. Поряд з тим, що ніяких глобальних змін в гіршу сторону не відбувається, фінансовий стан Риб може похитнутися. Це відбувається не від того, що Риби стануть менше працювати і заробляти, а з тієї причини, що вони не вміють планувати стратегічні покупки і відкладати хоч якусь частину грошей на чорний день.

Робота.

Риби люблять і вміють працювати, серед представників знаку чимало людей, які заробляють свої гроші важкою, але почесною працею, наприклад, сталевари, шахтарі, водії вантажного і пасажирського транспорту.

Весь лютий представникам знаку доведеться битися, як риба об лід, намагаючись видертися із фінансової ситуації. Не панікуйте та не сумуйте. Вам із задоволенням нададуть допомогу ваші друзі. Ця допомога буде лише зайвим способом довести вам свою прихильність, симпатію і хороше розташування. Всі знають вашу порядність, про яку в колі вашого безпосереднього спілкування ходять легенди. І в цей раз у вас вийде вчасно і без труднощів повернути борг.

Саме лютий може стати для багатьох Риб переломним моментом в питанні подальшого власного ставлення до фінансів і бюджету сім’ї як такої. Лютий навчить Риб жити економно, виходячи з власних коштів, і завжди відкладати хоч малу суму на майбутнє.

Гороскоп на лютий 2016 Риби прийдуть до рішення відкладати певну суму на чорний день

Відрядження і ділові поїздки цього періоду в кращому випадку не принесуть успіху, в гіршому обернуться наступними великими неприємностями. У поїздці велика ймовірність зустрічі з людиною, що може неабияк зіпсувати вам життя надалі. Вплив Меркурія в цьому періоді підвищує шанси Риб бути обдуреними діловими партнерами чи колегами по роботі. Причому обман може виходити від людини, якій ви довіряєте на 100%. Постарайтеся прислухатися до голосу інтуїції, це знизить ризик бути обдуреним.

Любов.

Вільним жінкам Рибам варто уважно придивитися до чоловіків з найближчого кола спілкування. Десь зовсім поруч з вами таємний залицяльник, роман з яким подарує багато яскравих емоцій, відкриє партнера зовсім з іншої сторони, ніж ви звикли його сприймати, і може перерости в гармонійний шлюбний союз. Цей союз можливий з чоловіком Козерогом, Водолієм і Скорпіоном. Виняток становлять одружені чоловіки, які довгий час будуть проводити з вами час, але ці відносини так і не переростуть у більш серйозне.

Гороскоп на лютий 2016 Риби прийдуть до рішення відкладати певну суму на чорний день

Чоловікам Рибам, навпаки, не варто заводити зараз нових відносин. Вони знаходяться не в кращому настрої і фінансове становище Риб теж викликає деякі побоювання. Широта душі і щедрість може підштовхнути закоханого чоловіка Рибу до ще більших витрат на подарунки для коханої, які зараз він собі категорично не може дозволити. Краще відкласти нову любов до кращих часів, коли ваше матеріальне становище стабілізується.

У сімейних відносинах, особливо якщо вони вже пройшли випробування часом і побутом, панує надзвичайна гармонія і щастя. Не таке щастя, про яке хочеться кричати і виставляти напоказ. Це саме таке почуття, яке викликає тиху радість, відчуття спокою і захищеності, яке хочеться заховати подалі від сторонніх очей. Риби володіють дивовижною особливістю вибирати собі свою половину. Вони ніколи не вступають в статевий зв’язок на ранніх етапах розвитку відносин, не міняють партнерів, так їх багато не буває, а відчувають, що їм потрібен саме ця людина на рівні інтуїції.

У лютому Риб чекає багато приємних зустрічей. Це можуть бути зустрічі зі студентськими і шкільними друзями, так і зустріч, яка зробить дуже великий вплив на ваше подальше життя. Дуже важливо не пропустити цієї людини. Цей чоловік ніколи не буде надавати вам допомогу в матеріальному плані, але своїм стратегічним мисленням, впливом в ділових колах і вмінням складати план і чітко його дотримуватися надасть вам в житті багато послуг.

Гороскоп на лютий 2016 Риби прийдуть до рішення відкладати певну суму на чорний день

Лютий може подарувати Рибам нових родичів, вони можуть стати дядьками й тітками, бабусями і дідусями. Це будуть племінники та онуки не самої першої лінії спорідненості, але спілкування з цими народилися в лютому дітьми завжди буде нести з собою масу позитивних емоцій.

Дитина Риба.

Маленькі Рибки можуть доставити чимало безсонних ночей і морочливих днів. Риби з народження не є власниками доброго здоров’я та імунітету, і вже до напівроку, коли імунітет, що дістався дитині від матері, починає слабшати, на малюка лавиною обрушуються інфекційні та вірусні захворювання. В цей час дитина пізнає світ через рот, і більшість предметів, які трапляються в руки до малюка, він із задоволенням пробує «на зубок». Приділяйте особливу увагу тим речам, які тягне в рот ваша дитина, це допоможе уникнути маси проблем.

Гороскоп на лютий 2016 Риби прийдуть до рішення відкладати певну суму на чорний день

Риби, переживши підлітковий і юнацький період, спробувавши зануритися у всі тяжкі, дуже часто приходять до рішення про те, що це не їхній шлях і шлях у житті і навідріз відмовляються від вживання спиртних напоїв і куріння на всі наступні роки. Серед Риб найбільший відсоток абсолютно не вживають алкоголь людей.

Здоров’я.

Завдяки відмові від шкідливих звичок фізичний стан Риб знаходиться в прекрасній формі, а їх імунітет рідко їх підводить.

Риби займаються спортом протягом усього життя. Але іноді, як і в багатьох інших справах, перегинають палицю. Якщо тренування, фізичної знемоги, якщо пробіжка, то до тих пір, поки ноги перестають нести. Це завдає шкоди здоров’ю Риб часом більш сильний, ніж відсутність тренувань як таких. Категорично протипоказано Рибам підняття тягарів, заняття штангою і важкою атлетикою.

Гороскоп на лютий 2016 Риби прийдуть до рішення відкладати певну суму на чорний день

У лютому у Риб можливі ускладнення з опорно-руховим апаратом саме з цієї причини. Астрологи рекомендують Рибам бути більш поміркованими при роботі з великими навантаженнями і вагами, інакше це загрожує надовго укласти їх на лікарняне ліжко. Проблеми подібного роду не лікуються ні за день, ні за один місяць і характерні регулярними загостреннями процесу.


Резюме:
Відрядження і ділові поїздки можуть принести неприємності.
У сімейних відносинах панує гармонія і щастя.
Гороскоп для Риб на березень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: