Гороскоп на лютий 2016 Рак може сміливо змінити місце роботи

У професійній сфері Раків триває затишшя. Справи будуть продовжувати йти не шатко, ні валко. Виняток можуть становити представники знаку, народжені під впливом Меркурія (2-11 липня). У них в цей період завдяки вродженій схильності до комерції і живому допитливому розуму будуть відбуватися деякі зміни в кращу сторону, та й то не дуже значні.

Робота.

Гороскоп на лютий 2016 Рак може сміливо змінити місце роботи

Більшості Раків як завжди не буде вистачати рішучості, щоб щось поміняти в своєму житті, адже час таких змін настав. Але Рак поки не готовий до цих змін і знаходиться в стані анабіозу. Настав час змінити роботу, якщо начальник або сама робота вас не влаштовує. Прийшов час зайнятися додатковим заробітком, якщо не вистачає грошей на більш гідне життя. Прийшов час зайнятися бізнесом. Рак, розумний, інтелігентний і дуже відповідальний завжди буде відставати на крок за рахунок своєї невпевненості, сумнівів у власних здібностях і схильності нападів песимізму.

Любов.

Де Раку буде комфортно в лютому, так це в любовних відносинах, які його поглинуть з головою. Жінки-Раки як ніколи будуть хороші собою, вони будуть бажаними гостями на вечірках і раутах. Не бійтеся підкреслювати свою сексуальність, ви завдяки вродженому почуттю стилю і міри ніколи не перегнете палицю. Постарайтеся хоча б на якийсь час відсунути домашні клопоти і повсякденні турботи про побут. Лютий прекрасний час як для розвитку вже розпочатих відносин, так і для створення нових. Жінкам-Ракам варто уважно придивитися до чоловіків Левам і Водоліям. Зоряний розклад пророкує подібним спілкам стати воістину ідеальними. Але при цьому рекомендується як вогню уникати дуже владних представників знаку Лева, інакше ризикуєте загнати себе домашнє рабство на довгі роки. Представницям Раків властива жертовність у відносинах, вони можуть терпіти роками не саме шанобливе до себе ставлення, обмеження їх потреб, незадовільну статеве життя. Саме це і станеться, якщо жінка Рак не придивиться гарненько до свого потенційного супутника життя.

Гороскоп на лютий 2016 Рак може сміливо змінити місце роботи

У чоловіків Раків у відносинах з їх половинками повна феєрія. З колишньої палкістю відносини будуть розвиватися не всупереч деякого затишшя в професійній сфері, а саме завдяки йому. Дружина знову відчує коханою і бажаною, що і дасть поштовх новим емоціям і почуттям. Але все ж чоловікам Ракам краще контролювати себе і не давати волі емоціям, тому що в пориві пристрастей Рак дуже ймовірно може вчинити не зовсім обдумані покупки і подарунки, які зараз йому і не дуже-то по кишені.

Відпочинок.

Якщо Раку належить відпустка в цьому році, то його планування потрібно вже зараз, тоді ймовірність того, що він стане незабутнім і не піде на шкоду здоров’ю і нервовій системі, значно вище. А ось у самому лютому Ракам краще відпочивати не в далеких країнах, а в межах своєї кліматичної зони. І, навіть якщо у вас не виходить провести відпустку в готелі або оздоровниці, не турбуйтеся. Швидше за все, навіть лежачи на дивані, ви зможете добре відпочити, тому що абсолютно не маєте потребу в нових емоціях. Усі початок року присвятіть свого внутрішнього світу, побудьте хоч зрідка наодинці з собою і коханою людиною, розберіться у своїх почуттях до оточуючих. Побалуйте себе переглядом хорошого детектива або читання гідною книги. Це зараз дуже необхідно, тому що настають часи, коли вам це буде робити абсолютно ніколи.

Гороскоп на лютий 2016 Рак може сміливо змінити місце роботи

Зверніть увагу на нову людину, що з’явився в колі вашого спілкування в новому році. Ця людина з допомогою видимого до вас розташування, деякої частки лестощів і веселої вдачі, намагається щільно зайняти місце у вашому житті, не маючи найкращі наміри в реальності. Постарайтеся якщо не розірвати такі стосунки, то хоча б звести їх до мінімуму.

Раки відмінні батьки. Але, якщо жінки-Раки націлені виключно на духовне розвитку дитини, то Раки-папи впевнені, що їх основне завдання забезпечення матеріальних потреб дітей. Потрібно змінювати таку ситуацію. Вплив батьків на виховання, особливо дівчаток, незамінне, і чоловікам-Ракам вкрай необхідно приділяти якомога більше часу своїм дітям, особливо дочкам.

Гороскоп на лютий 2016 Рак може сміливо змінити місце роботи

Дитина Рак.

Маленьким Ракам належить нелегкий період у плані травматичності. Рік Вогняної Мавпи, безтурботної і непосидючій, загрожує маленьким Ракам безліччю ударів і синців. Батькам діток-Раків необхідно бути максимально уважними та пильними, щоб уберегти дитину. По можливості звільніть житлову територію від травмонебезпечних предметів, уважно слідкуйте за вікнами і балконними дверима, не відпускайте дитини в ожеледь на вулицю без супроводу дорослих.

Здоров’я.

Стан здоров’я Раків знаходиться в повній залежності від ставлення до нього з боку господарів. Раки, не допускають самолікування і перетікання хвороб у хронічну форму, будуть відчувати себе чудово. Тим же Ракам, яким на звернення до лікарів було шкода свого часу і грошей будуть схильні до загострення хвороб шлунково-кишкового тракту, печінки і сечового міхура. Рік Вогняної Мавпи і тут внесе свої корективи. Ці хвороби будуть настільки докучати вам, що вже навряд чи можна буде обійтися без відвідування фахівця. Більше того, вам доведеться змінити життєві звички, звичний раціон харчування. Хорошими попереджувальними заходами є виключення з повсякденного меню консервованих і гострих продуктів, дієта, теплі ванни, регулярний сон.

Гороскоп на лютий 2016 Рак може сміливо змінити місце роботи

Жінки Раки схильні до болісних менструацій з мігренню і спазмами, але пологи проходять у них швидше і безболісніше, ніж у інших представниць знаків гороскопа. Полегшити менструальні болі допоможуть трав’яні настої і відвари з використанням «жіночих» трав, таких як календула, ромашка, материнка, корінь оману.


Резюме:
Якщо робота вас не влаштовує, то саме час змінити місце роботи.
Зверніть увагу на нову людину у вашому оточенні, його наміри не найкращі.
Гороскоп для Раків на березень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: