Гороскоп на лютий 2016. Овен.

Для Овнів лютий час гармонії. Торішня гарячка вивела багатьох Овнів із стану душевної рівноваги, і ось нарешті настав час відпочити. Це не означає, що вам потрібно відпустку. Просто припиніть звалювати на себе багато обов’язків на роботі, займайтеся виконанням виключно своїх службових обов’язків, тим більше що цей період не обіцяє вам ніяких додаткових заробітків. І, якщо ви будете виконувати тільки свої обов’язки в трудовому колективі, то вільний час з’явиться само по собі.

Це час ви із задоволенням проведете вдома в колі сім’ї. Гарячий чай, задушевна бесіда та гарячі дитячі обійми це саме те, що вам зараз потрібно. Більш того, це саме те, чого дуже потребують ваші близькі. Між вами вже встали деякі непроговоренные питання і недомовки, і зараз саме час виправити цю ситуацію, інакше вона загрожує обернутися низкою конфліктів, які можуть попсувати нерви обом сторонам.

Для Овнів дуже важлива сім’я і благополучні відносини в ній, надійний тил стимулює Овнів до нових звершень і хорошим фінансовим результатам.

Фінансова ситуація Овнів стабільна, але і несподіваних заробітків, бонусів і премій не передбачається. Тому всі зусилля досягти цього будуть безрезультатні. Саме в цьому виражається вплив Меркурія — гірше не стане, але зірок з неба не зірвете.

Ваше вплив на інших людей має якусь магічну дію. В це час ви можете знайти прихильників, з якими пізніше зможете втілювати самі ризиковані ідеї.

Дуже вдалий час для початку ремонту у власному помешканні. Однак перед його початком потрібно гарненько оцінити свої матеріальні можливості, інакше, якщо власних фінансів не достатньо, ремонт може затягнутися на довгі місяці.

Любовні стосунки Овнів у лютому 2016 року.

Лютий дуже сприятливий для одруження. І, якщо ви відкладали в довгий ящик це рішення, то зараз для його реалізації найбільш вдалий час. Шлюб, укладений у цей період, стане довгостроковою та вдалим союзом. Особливо це стосується тих пар, у яких саме Овен грає роль лідера. Але його половинці завжди буде комфортно з Овном, тому що той великодушний, володіє широкою натурою, мудрий.

Поганий жарт може зіграти лютий лише з Овнами, народженими під впливом Сонця (1-11 квітня). Зірки говорять, що вони можуть бути схильні до спалахів люті, агресії і дратівливості, що може дуже негативно позначитися на сімейних відносинах, і у відносинах пар, не пов’язаних узами законного шлюбу. Притримає емоції, вам доведеться шкодувати про слова, кинуті зопалу.

Для жінок-Овнів сприятливий період для відпустки, і, незалежно від того, де ви його проведете – на екзотичному курорті, в заміському будинку або своїй міській квартирі, відпустка принесе масу позитивних емоцій, ви зможете дійсно відпочити і набратися здоров’я. Згадайте про своїх давно забутих захоплення. Овни володіють чудовим вродженим почуттям прекрасного. Крім того, Овни можуть займатися творчістю, процес якого кропіткий і тривалий за часом – вишивання бісером, в’язання, ліпка із глини, виготовлення іграшок ручної роботи. Творчий процес дасть поштовх до його застосування в комерційних цілях. Роботи, виготовлені вашими руками, мають шанси гарних продажів у майбутньому, варто докласти лише малі зусилля: дати рекламу серед знайомих або в міський групі в соціальних мережах.

Відносини з дітьми для Овнів, як і раніше, складаються найкращим чином. У чудових батьків, якими є Овни, ростуть діти, чиє виховання, успіхи, помилки й досягнення під щосекундних контролем. Але контроль цей ненав’язливий, тому що Овни воліють в процесі виховання вибудовувати відносини з дітьми як старші друзі. Діти довіряють батькам-Овнам, розповідають їм про свої секрети, більш того, це роблять і друзі дітей. Тому батько Овен завжди у курсі того, що відбувається з його дитиною, що дуже часто дозволяє уникати проблем.

Літні родичі можуть доставити Овнам турботи й хвилювання на початку місяця. На залишайте без уваги їхні проблеми, тому що ви вже остання інстанція, до кого вони звертаються і допомогти, крім вас, ніхто їм не може. У Овнів, народжених під впливом Марса (21-31 березня), спостерігається певна байдужість і відстороненість від родичів, які проживають з ними на одній території, або спілкування з якими втрачає інтенсивність. Дуже часто слабшають родинні зв’язки з літніми батьками. Від того, що вони не знаходяться в безпосередній близькості, потреба в любові не зникає. Постарайтеся не руйнувати близькість, яка повинна бути між вами зберігатися. Це дуже важливо вашим батькам.

Гороскоп на лютий 2016 року для маленьких Баранів.

Маленькі Овни всіма способами змусять батьків оточити себе турботою і опікою. Обов’язково дайте відчути маленькому Овну, що він любимо, але не варто потурати всім його примхам, інакше він дуже легко перетворитися на маленького деспота і тирана. Намагайтеся, якщо потрібно, відмовляти дитині м’яко, але обов’язково аргументовано.

Здоров’я Овнів не викликає побоювань, хоча Овен не прикладає до збереження свого від природи міцного здоров’я рівним рахунком ніяких зусиль. Найбільші прикрощі лютого застуди, ангіни, ГРЗ. Постарайтеся виключити тривалого перебування на вулиці, переохолодження і протягів. Особливу увагу приділіть зимового взуття. Взуття вибирайте теплу, але з натуральних матеріалів. Холодні і вологі ноги служать основною причиною застуди.

Якщо у вас лютому почали турбувати якісь із симптомів хронічних захворювань, відкладіть всі справи і відвідайте нарешті лікаря. Для Овнів характерно вкрай відчайдушне ставлення до свого здоров’я, однак зараз, коли ваш імунітет ослаблений сезонним чинником, хвороба може проявитися з новими силами, що загрожує госпіталізацією та виходом з ладу надовго.


Резюме:
Лютий обіцяє бути сприятливим.
Вдалий час для вступу в шлюб.
Гороскоп для Овна на березень 2016 року.

  • Новорічні витинанки на вікна 2016
  • Паперові фігурки витинанки для прикрашання інтер’єру
  • Розкажіть про нас друзям: