Гороскоп на лютий 2016. Лев знаходиться у фазі стабільності.

У професійній діяльності Львів продовжує спостерігатися січнева тенденція – все стабільно, без будь-яких злетів і падінь. Багатьох Львів, особливо реалізують себе в якості підприємців і власників підприємств, це починає виводити з положення. Це може завдати шкоди не тільки самому Льву, але і його діловій репутації. Дуже велика ймовірність уславитися людиною запальним і неврівноваженим. Охолодити свій запал і стримайте буйний норов, переламати ситуацію докорінно вам все одно зараз не під силу.

Робота.

Набагато ефективніше і з більшою користю для справи звернути увагу на незакінчені проекти, недооформленную документацію і всі ті справи, які ви відкладали в довгий ящик. В рік Вогненної Мавпи вам за вашу схильність сподіватися на «потім» буде дуже не солодко. Вже зараз почнуть проявлятися проблеми минулих періодів, коли вам було ніколи або ви визнали зайвою тратою часу привести справи в повний порядок у відповідності з вимогами закону, діловодства та професійної етики.

У лютому Леву доведеться провести кілька неприємних переговорів. Ці переговори можуть завдати великий удар по самолюбству Лева, і він на деякий час може відчути себе не дуже комфортно, тому що його щедрість та вміння робити красиві жести не зможуть проявитися у цих переговорах.

Леви-жінки в цей період будуть вимагати від оточуючих, щоб їх помічали, про них дбали і будуть пристрасно бажати показати себе, вибравши в якості зброї шовку, хутро і аромати на межі різкості. І якщо така жінка може досить витрачати на свій гардероб, все обходиться благополучно. В іншому ж випадку Левиця буде компенсувати якість одягу її кількістю, користуючись фальшивими хутрами, штучними коштовностями і дешевими парфумами. Це дуже хибна практика для Левиць, і до неї вдаватися не можна.

Гороскоп на лютий 2016. Лев знаходиться у фазі стабільності.

У домашній обстановці Львів буде переслідувати низка дрібних побутових конфліктів і сварок. Причина все та ж — незавершені вчасно справи. І ось тепер всі їх кількість впаде на голови Львова з силою гірської лавини. Дрібний ремонт меблів, не оплачені вчасно рахунки за комунальні послуги, загрожують сильно ускладнити життя Леву, і саме тим, що ці проблеми дрібні й несуттєві. Їх кількість неприємно здивує Лева і посприяє тому, що на деякий час багато Леви спробують взяти їх під контроль за допомогою складання списків справ, які потрібно виконати. Але дуже скоро Леву це набридне, не може настільки велична натура займатися такими рутинними справами і все повториться знову. Тому, якщо ви хочете, щоб ваш улюблений Лев або Левиця були щасливі, позбавте їх від цього.

На початку року дуже велика небезпека погіршення відносини з колегами або друзями з-за невдало загублених слів, хоча при цьому ви зовсім не мали бажання з кимось посваритися або образити кого-небудь. Вас можуть просто невірно витлумачити. Фраза, вимовлена в нападі дратівливості, обіцяє великими неприємностями у разі, якщо була сказана на адресу начальства. Ви легко можете зіпсувати собі репутацію і прославитися склочним і дріб’язковою людиною. Будьте обережнішими у висловлюваннях і судженнях.

Любов.

Для самотніх Львів лютий буде сприятливим часом для закладення фундаменту нових романтичних стосунків, які з великою часткою ймовірності переростуть у сімейні відносини. До того ж самотні Леви відчують нагальну необхідність переглянути деякі аспекти свого життя. Вогняна Мавпа — покровителька дому, вогнища і сім’ї, тому побудова нового осередку суспільства буде успішним. Левам, пов’язаних родинними узами, на початку року доведеться налагоджувати погіршення відносин зі своєю половиною. Виною цьому все той же безлад у справах і домашньому облаштуванні, в якому “Леви” зараз перебувають.

Гороскоп на лютий 2016. Лев знаходиться у фазі стабільності.

Дитина Лев.

Маленькі Левенята будуть вимагати до себе постійної уваги і піклування. Висловлювати вони це по-різному. Напади іпохондрії, сльози, скандали, істерики – все це лише вимога уваги з боку батьків. У них може спостерігатися зниження успішності та інтересу до навчання, занять творчістю та спортом. Не варто злитися і вимагати від маленького Лева негайно виправити ситуацію. Як і у всіх людей, у них є періоди злетів і падінь. Краще оточіть дитину теплом і турботою, постарайтеся проводити з ними більше часу разом, цікавтеся тим, що відбувається в їхньому житті, але при цьому м’яко і впевнено, вимагайте від дітей виконання їх невеликих домашніх і шкільних обов’язків. Вроджена амбіційність представників цього знака дасть свій результат, і скоро все повернеться на круги своя.

Гороскоп на лютий 2016. Лев знаходиться у фазі стабільності.

Здоров’я.

У лютому здоров’ю Львів може загрожувати загострення шкірних захворювань. Особливо пильним треба бути Левам, хворим на псоріаз, екзему або вітіліго. Досвід хвороби повинен підказувати вам, що потрібно ретельно уникати переохолодження, стежити за станом зубів і ротової порожнини, суворо дотримуватися дієти і утримуватися від прийому алкогольних напоїв. Дотримання цих заходів дозволить значно знизити ризик загострення і протримати захворювання в стані ремісії тривалий час.

Гороскоп на лютий 2016. Лев знаходиться у фазі стабільності.

Всі дрібні життєві негаразди, які докучають Леву не менше великих проблем, можуть спровокувати безсоння. Недосипання загрожує Львів важким ранковим пробудженням, нападами агресії і дратівливості, ослабленням імунної системи. Не думайте, що безсоння не медична проблема. Не посилюйте проблему неувагою до неї. І, якщо не хочете приймати медикаментозне лікування, використовуйте хоча б досвід наших предків у боротьбі з безсонням і поганою якістю сну. Приймайте незадовго до того, як лягати в ліжко трав’яні відвари меліси, м’яти, пустирника, валеріани. Це допоможе заснути і вранці відчувати себе бадьоро і свіжо.


Резюме:
Зверніть увагу на справи, які були залишені на потім».
Будьте обережні у висловлюваннях і судженнях в присутності колег і друзів.
Гороскоп для Левів на березень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: