Гороскоп на лютий 2016. Козеріг повинен відмовитися від угод з нерухомістю.

Фортуна на час відвернулася від вас. Не лякайтеся і не робіть ніяких різких рухів.

Робота.

У цей час не рекомендується робити нічого, пов’язаного з фінансами. Не варто міняти роботу, організовувати новий бізнес, вкладати гроші в самі, на перший погляд, надійні угоди навіть з уже не раз перевіреними партнерами по комерції. Все це приречене на провал, який обернеться не тільки фінансовими втратами, але і величезним ударом по самолюбству і подальшої невпевненістю у своєму економічному чуття. Постарайтеся не засмучуватися тимчасово відсутніми можливостями бажаних заробітків.

Цей період скоро закінчиться. Ваша сама правильна практика в нинішній момент – пригнути голову, і нехай кулі свистять повз. Так Вогняна Мавпа показує свій вплив на представників цього знака. Напружений графік життя абсолютно не приносить успіхів, однак необхідно пам’ятати, що у будь-якого людського організму є ресурс, і цей ресурс не безмежний. Козерогам прийшов час взяти невеликий тайм-аут. Відпочинок і гармонізація внутрішнього світу дуже необхідні Козерогам, їх почуття розпатлане, нервова система виснажена, і фізична втома превалює над всіма відчуттями. Відпустка буде саме тим, що вам зараз потрібно. Все одно ваші спроби заробити безуспішні. Краще проведіть цей час з користю для здоров’я і нервової системи.

Гороскоп на лютий 2016. Козеріг повинен відмовитися від угод з нерухомістю.

Зірки радять відмовитись на початку року від операцій з купівлі та продажу нерухомості. Велика ймовірність махінацій і зустрічі з недобросовісними людьми. Особливий ризик представляє продаж власної нерухомості. І, якщо вже ви не можете з якихось причин уникнути цього, то виконуйте всі юридичні тонкощі, щоб потім цю операцію неможливо було опротестувати.

Відвертість і імпульсивність Козерогів найімовірніше підуть на шкоду. Слова, сказані в запалі або слова, сказані в довірчій обстановці, але малознайомій людині, можуть обернутися низкою конфліктів і сварок, які попсують чимало нервів. Будьте стриманішими.

Гороскоп на лютий 2016. Козеріг повинен відмовитися від угод з нерухомістю.

Обстановку в родині і в робочому колективі Козерогів теж не можна назвати спокійною. Ваш палкий норов, нездатність поважати чужі почуття і бажання в лютому можуть зіграти з вами злий жарт. Будьте м’якше і делікатніше у спорах, постарайтеся почути опонента. Це піде тільки на користь. Особливо це стосується відносин у родині. Партнерам важко дається ваш важкий характер і невміння залишати за порогом будинку всі неприємності, які трапилися у вас за день на роботі. Зривати свій гнів і негативні емоції, що накопичилися на близьких дуже типово для Козерогів. І це є основною причиною конфліктів в сім’ї.

Ретельно продумуйте список необхідних покупок вже на виході з будинку, складайте список покупок і не виходьте за їх рамки. Будь-яка спонтанна і необдумана велика покупка може вивести вас зі стану фінансової стабільності.

Любов.

Цей час не є найбільш вдалим для того, щоб вступати в законні відносини зі своєю половиною. Любов до пишних церемоній і до «щоб було не гірше, ніж у людей» і в цьому питанні зможуть зіграти з вами злий жарт. Відкладіть весілля з лютого 2016 року до кращих часів, вони неодмінно скоро настануть. Якщо ж це неможливо, обмежитеся ввечері в колі близьких друзів і родичів.

Що дійсно може порадувати і повернути гарний настрій, так це зустріч зі старовинним другом, спілкування з яким ви були позбавлені через відстані. Ця зустріч щиро порадує Козерога, надасть йому можливість похизуватися власними заслугами та досягненнями в житті, добре організованим побутом і чудовою родиною. Докладіть зусиль до того, щоб ця зустріч відбулася, тим більше, в епоху розвитку інтернету, соціальних мереж і величезних можливостей телефонного зв’язку це не складе великої праці.

Гороскоп на лютий 2016. Козеріг повинен відмовитися від угод з нерухомістю.

Чимало клопотів та турбот Козерога зажадають старенькі батьки. Присвятіть їм час, вникніть в проблему і вирішити її.

Дуже благотворно на самопочуття і світовідчуття Козерогів вплине зіткнення з прекрасним. Вам варто відвідати виставку, театральну або балетну постановку, подивитися хороше кіно, чи прочитати щось із класики.

Дитина Козеріг.

Гороскоп на лютий 2016. Козеріг повинен відмовитися від угод з нерухомістю.

Маленькі Козероги не завдають своїм батькам особливих хвилювань. Виняток становлять діти 3-5-річного віку, які саму терплячу матір можуть привести в стан опущених рук своїми істериками. Ці істерики є нічим іншим, як першими спробами самоствердження в житті, промацати вас «характер», зрозуміти, хто сильніше. І, якщо зараз ви пустіть виховний процес не самоплив, виростите домашнього тирана в своєму ж будинку. М’яко, але впевнено припиняйте будь-які спроби вашої дитини встановити над вами верховенство. Не йдіть у нього на поводу. Щоб припинити істерику у більшості випадків достатньо відволікти дитину чимось цікавим. Погодьтеся, що зробити це, враховуючи його юний вік, зовсім не складе проблем.

Здоров’я.

Гороскоп на лютий 2016. Козеріг повинен відмовитися від угод з нерухомістю.

З народження Козероги нагороджені природою прекрасними формами, деяким дуже часто вдається зберегти гарну фігуру до самої старості. Однак багато Козероги з роками обростають зайвими кілограмами, яких, начебто і не дуже багато, але вони вже відокремлюють їх власника від ідеальної фігури. Козерогам не дуже складно худнути, вони не є великими гурманами. Їх гастрономічні домагання закінчуються тим, що їм достатньо просто не відчувати почуття голоду. Спробуйте замінити гарнір з картоплі і макаронів овочевим салатом і вже за пару тижнів помітите результат, кілограми почнуть випаровуватися, а процес травлення стане більш здоровим і збалансованим.


Резюме:
Не робіть нічого у сфері фінансів.
Найкраще в лютому 2016 взяти відпустку, провівши його з користю для душі і тіла.
Гороскоп для Козерогів на березень 2016.

Розкажіть про нас друзям: