Гороскоп на лютий 2016. Діва отримає пропозицію у сфері бізнесу, яка принесе вигідні дивіденди на довгий майбутнє

Незібраність, нестриманість і взбалмошность Вогненної Мавпи матиме на Дів у лютому року вкрай негативний вплив. Приготуйтеся до низки дрібних, але дуже стомлюють неприємностей. Оплачена і забута на касі купівля, поламаний каблук або ніготь, несправності дрібної побутової техніки, забуті ключі будуть переслідувати вас по п’ятах протягом всього місяця, а то й довше, і можна тільки втішатися тим, що ці проблеми не варті виїденого яйця. Постарайтеся не сприймати близько до серця всі ці дрібні негаразди, ви нічого не зможете змінити, а значить не варто псувати собі нерви через дрібниці.

Робота.

У сфері роботи Дів чекає стабільність і успішність. Однак варто приділяти більшу увагу, ніж зазвичай, оформлення всіх документів, тому що і тут можливі незначні непорозуміння і помилки, які не можуть вплинути на процес, але можуть значно зіпсувати вам нервову систему через переживань з їх приводу.

Дівам властиво зупинятися, затримуватися в останню хвилину. Це може зіграти з Дівами погану жарт протягом усього життя, і в лютому особливо. Звертайте увагу на все, що надійшли, пропозиції, що стосуються бізнесу і робочого процесу, одне з них буде саме таким, яке варто прийняти. Це забезпечить ваш добробут і безбідне життя протягом тривалого часу.

Гороскоп на лютий 2016. Діва отримає пропозицію у сфері бізнесу, яка принесе вигідні дивіденди на довгий майбутнє

Чоловікам — Дівам варто приділити трохи уваги своєму зовнішньому вигляду, особливо якщо їм доводиться займати посаду керівника або бути власником бізнесу. Нерозбірливість в одязі або її не дуже охайний вигляд може відштовхнути від вас потенційних клієнтів. Проводите більше часу, займаючись ранковим туалетом. Подбайте про регулярне відвідування перукаря. Відшліфуйте свій зовнішній вигляд за допомогою брендового одягу та аксесуарів. Подібні упущення, які стосуються вашого зовнішнього вигляду, неможливо і неприйнятно пояснювати ні відсутністю коштів, ні відсутністю часу на них.

Відрядження і ділові поїздки цього періоду будуть успішними, і ви зможете вичавити максимум з поставлених перед собою цілей. Віддайте перевагу залізничному транспорту. Уникайте протягом зими авіаційних перельотів і тривалих поїздок на автомобілі. А ось від відпустки в лютому краще відмовитися зовсім. Він буде похмурим і безрадісним. І, якщо вже його не можна перенести на інше, більш відповідне час, постарайтеся його провести хоча б в хорошому колективі.

Любов.

Лютий є благополучним часом для створення відносин. Зірки розташовані до створення тандемів Діва – Лев, Діва — Водолій, Діва-Риба. Стосунки в таких союзах зароджуються легко, тривають тривалий час і все це час зберігають міцність. Єдине уточнення, що Дівам доведеться трохи послабити свою вимогливість по відношенню до партнера, посилити критичність по відношенню до власної персони і спробувати викорінити в собі бажання верховодити усіма і в усьому. Особливо це стосується жінок-Дів. Постарайтеся віддати ініціативу в руки свого партнера, адже його вибір був заснований на позитивних якостях вашого чоловіка. Не варто постійно доводити своє верховенство, просто покладіться на свого супутника у всіх життєво важливих питаннях, він зможе забезпечити вам надійний побут і тил. Для сімейних пар триває чудовий період. У вашій родині панує гармонія і взаєморозуміння. Якщо ж це не так, то шукайте причини тільки в своїй поведінці. Накопичилися претензії до чоловіка чи дружини при найближчому розгляді обернуться вашими прорахунками або неувагою по відношенню до своєї половинки.

Гороскоп на лютий 2016. Діва отримає пропозицію у сфері бізнесу, яка принесе вигідні дивіденди на довгий майбутнє

Діви часто зазнають нападів ревнощів. Ревнощі часто є необґрунтованою і нав’язливою. Діви можуть згадувати події минулих днів, відносини, в яких перебували їх партнери до початку нинішніх відносин, і переживати кожен раз при спогадах первозданні емоції. Постарайтеся бути стриманішою у задушевних розмовах з Дівою про минулі любовні зв’язки. Зайві подробиці можуть зіпсувати і ускладнити вам обом життя і подальші відносини.

Дитина Діва.

Гороскоп на лютий 2016. Діва отримає пропозицію у сфері бізнесу, яка принесе вигідні дивіденди на довгий майбутнє

Маленьким Дівам все дається в цей період без особливих складнощів. Навчання та заняття творчістю, спортивні досягнення радують батьків і приносять масу позитивних емоцій безпосередньо маленьким Дівам. Постарайтеся зафіксувати в пам’яті дитини, наскільки йому комфортно перебувати в такій ситуації. Це потрібно нагадати йому, коли відбудеться спад інтересу до навчання, хобі або суспільного життя дитини. А цей спад протягом шкільних років або років навчання у вищому навчальному закладі відбудеться неминуче і не раз, адже у вас дитина-Діва.

Здоров’я.

У лютому здоров’ю Дів може бути завдано шкоди внаслідок харчового отруєння. Звертайте увагу на всі споживані вами продукти на вашій кухні, і ще більш уважно на те, що ви їсте за її межами. В гостях рекомендується виключити вживання салатів, виготовлених із застосуванням майонезів і вершкових соусів і консервованих продуктів. Постарайтеся бути стриманішим і алкогольних бенкети. Якщо отруєння все ж таки станеться, негайно звертайтеся за лікарською допомогою, інакше воно надовго укладе вас в ліжко і відновлюватися після нього буде складно.

Гороскоп на лютий 2016. Діва отримає пропозицію у сфері бізнесу, яка принесе вигідні дивіденди на довгий майбутнє

Багато Діви схильні до ожиріння, діабету та артеріальної гіпертензії. Все це набагато легше запобігати, ніж потім боротися і з самим явищем і з його наслідками. Приділяйте увагу споживаної їжі, її кількості і калорійності. Намагайтеся обмежуватися у споживанні вуглеводів і жирів. Діви великі ласуни. Солодке є вашим слабким місцем і самим головним фактором у поступово з’являються проблеми із зайвою вагою. Постарайтеся виключити його споживання, якщо не повністю, то хоча б до мінімуму. Обов’язково відвідуйте тренування або хоча б гуляйте перед сном. Невпинно боріться із зайвою вагою.


Резюме:
У лютому можливі дрібні неприємності.
Поїздки і відрядження будуть успішними.
Гороскоп для Дів на березень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: