Гороскоп на лютий 2016 Близнюки страждають від своєї непослідовності

Близнюкам, які мають смак до гри і живим рухомим розумом, в лютому належить гвалтувати свою натуру, працювати довго і копітко і не отримувати від витрачених зусиль ні очікуваного фінансового результату, ні морального задоволення.

Робота.

Основні помилки, які буде здійснювати в цей період життя Близнюк – непослідовність, спроби робити кілька справ одночасно і небажання доводити роботу до логічного завершення. При чималих витрачених зусиллях справи не будуть ладиться, а це неминуче буде викликати роздратування. Близнюк піде в себе, почне займатися внутрішнім «розбором польотів», що ще більше погіршить ситуацію. В цей час Близнюкам категорично не можна сумувати.

Гороскоп на лютий 2016 Близнюки страждають від своєї непослідовності

Інтелект, неймовірна пам’ять і вміння сконцентрувати увагу на найважливішому Близнюки не повинні використовувати для самокопання і самоїдства. Тому, якщо ситуацію вдасться переламати, для представників знаку відкриються нові горизонти. У цей час дуже великий шанс знайомства з людиною, який буде надавати великий вплив на ваше життя протягом тривалого періоду часу. Це може бути потенційний партнер по бізнесу, або могутній покровитель чиновницької сфері. Дуже важливо не переглянути цієї людини.

Всі пропозиції, що надійшли в лютому, які стосуються змін у роботі чи бізнесі, варто піддати ретельному розгляду. І це стосується не тільки просування по кар’єрних сходах, але і зміні виду діяльності. Представники Близнюків вкрай схильні до сумнівів у тому, що займаються в житті не зовсім тим, чим могли чи хотіли б. І всі перші зимові місяці року обіцяють Близнюкам різноманітні пропозиції в цій сфері. Якщо ж нова робота буде відповідати вашим уявленням про те, чим би ви хотіли займатися в цьому житті, то і дохід від неї буде дуже радувати. Якщо ж ви знову підете проти свого внутрішнього настрою, то і дохід від такої діяльності, швидше за все, розчарує. Для Близнюків дуже важливо займатися улюбленою справою, а заняття не по душі дуже швидко призводить представників цього знака до зневіри і заниження самооцінки.

У зв’язку з тим, що Близнюки з головою поринули в роботу, їх часто мучать різного роду сумніви, вони трохи розчаровані нинішніми подіями, їм все це потрібно компенсувати якимось позитивними емоціями. І ці позитивні емоції Близнюк може черпати у відносинах з близькими людьми. Будьте зараз уважні до Близнюка, підтримайте в його починаннях, розкажіть йому який він чудовий і як ви його любите. Цим ви досягнете від нього набагато більшого, ніж причіпками, нотаціями і скандалами. Більш того, він неодмінно це оцінить і віддячить сторицею, коли у вашому житті буде не найкращий період.

Любов і дружба.

У відносинах з друзями стане помічатися деяке охолодження. Виною тому можуть послужити слова, сказані представником знака в нападі роздратування, виклики телефонні дзвінки, відсутність реакції на якісь події, що відбуваються в житті людей, що входять у найближче коло вашого спілкування. Стан емоційної холодності, в якому ви зараз перебуваєте, для вас не властиво і в кращому випадку залишить ваших друзів в подиві, а в гіршому спричинить за собою конфлікти аж до розриву відносин. Постарайтеся цього не допустити, інакше вам доведеться сильно переживати і докласти чимало зусиль для відновлення колишньої дружби.

Гороскоп на лютий 2016 Близнюки страждають від своєї непослідовності

У лютому для Близнюків не найкращий час для прийняття стратегічних рішень. Це повною мірою стосується і рішення про створення сім’ї. Не варто в лютому робити пропозицію жінці — Близнюкам. І чоловікові Близнюкам краще відкласти пропозицію руки і серця до кращих часів, якщо тільки це не Левиця або Діва. Тільки в лютому з-за впливу Марса союз з представницями цих знаків обіцяє стати дуже вдалим.

Жінка-Близнюк буде вимагати від свого партнера підвищеної уваги. В її професійному житті зараз не найкращий період, а що може підбадьорити і втішити жінку, як не її коханого чоловіка? Станьте її віддушиною. Балуйте її, тим більше, що це не зажадає від вас великих витрат. Не забувайте говорити їй компліменти, виводити її в світ і балувати подарунками. Подарунок може бути не дуже дорогим, але неодмінно повинен бути їй корисним, жінки цього знака практичні і рачительны.

Дитина Близнюк.

Гороскоп на лютий 2016 Близнюки страждають від своєї непослідовності

Маленьким Близнюкам теж доведеться не дуже солодко. Дитині буде здаватися, що вчителі недооцінюють його, а тренер або керівник ставиться до нього упереджено. Не пускайте ситуацію на самоплив. Поговоріть з дитиною, спробуйте разом розібратися в ситуації, аргументовано і спокійно доведіть йому протилежне. М’яко вкажіть йому на його помилку і підкажіть шляхи їх виправлення. Маленький Близнюк, як жодна дитина з представників інших знаків гороскопа, дуже сприйнятливий до прикладу дорослих. І буде цей приклад гідним, багато в чому залежить від його батьків.

Здоров’я.

Гороскоп на лютий 2016 Близнюки страждають від своєї непослідовності

З-за впливу Меркурія в стані здоров’я Близнюків можуть відбутися значні погіршення. Близнюкам не властиво пильну увагу до свого здоров’я і дуже властиво сподіватися на те, що проблема «розсмокчеться» сама по собі. В юному віці часто так і трапляється. А ось для вікових Близнюків згубна практика в цей час року принесе свої наслідки, і піти в поліклініку вам все ж доведеться. Загострення артритів, артрозів і ревматизму дуже часто турбують Близнюків в кінці зими і на початку весни. Хвороби ці важко піддаються лікуванню, а іноді стають причиною інвалідизації. Вас повинні насторожити ранкова скутість суглобів, почервоніння шкіри великих суглобів, зміна їх величини і форми. Обов’язково зверніться до лікаря. Він припише правильне лікування і дасть рекомендації з дієтичного харчування і комплексу фізичних вправ. Крім того останній зимовий місяць загрожує зниженням імунітету і авітаміноз.


Резюме:
Можливо знайомство з людиною, яка буде надавати на Близнюків значний вплив протягом тривалого періоду життя.
Відкладіть рішення про створення сім’ї.
Гороскоп для Близнюків на березень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: