Гороскоп на листопад 2015 року: Телець

Все досить спокійно і рівно, але не нудно – як ви любите. Гарний час для того, щоб змінити свій імідж. Важкі часи залишилися позаду, а попереду світять нові горизонти. Дрібні перешкоди не здатні збентежити представників цього знака зодіаку. Зате зірки обіцяють Тельцям нові пригоди, які принесуть чимало сюрпризів. А от які саме — ми дізнаємося з цієї статті про те, чого очікувати тільцям в рік кози в жовтні 2015.

Гороскоп на листопад 2015 року: Телець

Любов і відносини

Одиноким гороскоп тельцям настійно радить відправитися в подорож, причому, чим далі від рідного дому, тим краще. Там на вас чекає дуже приємне знайомство, яке незабаром перейде у щось більше, ніж просто дружба. Як бачите, доля приготувала для вас приємні сюрпризи. Тим, хто вже перебуває у відносинах, зірки обіцяють благополучний перебіг подій. Можливо, ви навіть вирішите офіційно зареєструвати ваш громадянський шлюб.

Кар’єра і фінанси

Матеріальне становище не дуже стабільний – воно змінює свою позицію, немов дитячі гойдалки. Однак якщо ви проявіть розсудливість, то всі справи пройдуть як по маслу, що сприятливо позначиться на стані вашого гаманця. Не варто давати гроші в борг, навіть самим близьким і рідним людям, якщо не хочете втратити ці відносини. Накопичені заощадження краще інвестувати в нерухомість. Будьте уважні в питаннях, що стосуються закону, інакше штрафів не уникнути.

Здоров’я

В цей час має сенс звернути належну увагу на своє самопочуття. Відвідайте лікарню для огляду хоча б в цілях профілактики. Дотримуйтеся здорового і збалансованого харчування – це піде вам на користь. Тим, хто хоче позбутися згубних звичок варто спробувати ще раз – в цьому місяці у вас є всі шанси здійснити задумане.

Родина

Розділіть обов’язки по дому – це полегшить не тільки ваше життя, але і ваших рідних. Дозвілля проводите в дружній компанії вашої родини. Ваша половина потребує підтримки та особливої уваги, має сенс приділити їй більше уваги, ніж ви це зазвичай робите. Для того щоб до наступного місяця у вас з’явилася можливість відпочити всім разом спільно виконуйте поставлені завдання. Це буде не тільки корисним, але і вельми приємним заходом.

VN:F [1.9.22_1171]