Гороскоп на листопад 2015 року: Скорпіон

Протягом цього місяця ви будете налаштовані дуже рішуче, адже колишнє положення справ вас вже не влаштовує. Саме тому гороскоп віщує представникам даного знаку безліч нових подій, будь це кар’єра, рівень доходу або навіть сім’я. Додатково до вашої рішучості ви навчитеся і грамотному плануванню своїх прямих обов’язків і звичних занять. Нові знайомі поділяться з вами своїм досвідом, мудрістю і навіть хитрістю. Про все це ви дізнаєтеся зі статті, в якій описано, чого очікувати скорпіонам в рік кози в листопаді 2015.

Гороскоп на листопад 2015 року: Скорпіон

Любов і відносини

Дух романтики так і прозирає з усіх щілин, що тягне за собою низку нових знайомств і зустрічей. Зірки розпорядилася так, що в цей час ви просто випромінюєте привабливість для осіб протилежної статі. А це означає, що ваш партнер буде дуже ревнивий, так і ви від нього не відстаєте. При цьому є ймовірність того, що у вас з’явиться серйозний суперник, з яким вам захочеться потягатися. Перш ніж приступати до рішучих дій подумайте, як слід, чи має сенс боротися за людину, яка вже розглядає вам альтернативу.

Кар’єра і фінанси

Не виключено, що ви зіткнетеся з труднощами матеріального характеру і як наслідок вдастеся переживань з цього приводу. Не звертайте увагу на поводу в емоцій, інакше ризикуєте нарватися нікчемні витрати. Приведіть в порядок всю документацію, пов’язану з податками, цілком можливо, що скоро вас відвідають гості з відповідних органів. Слідкуйте за своїми заощадженнями, а також готівкою. Зірки говорять, що у вас з’явиться можливість поліпшити своє фінансове становище. Живіть за коштами, уникайте всіляких позик та боргів.

Здоров’я

Витривалість і стійкість скорпіонів найчастіше створює ілюзію невразливості людини. Однак для того щоб підтримувати таку фору потрібно не ухилятися від профілактики, в даному випадку мова йде про режим харчування, помірному фізичному навантаженні і повноцінний сон і відпочинок. Це допоможе вам уникнути стану депресії, до якого ви зараз так схильні. Направте свою енергію в мирне русло, займіться домашніми справами, що потребують фізичної активності. Підняти ваш настрій буде можна і за допомогою ароматною пінної ванни, прослуховування улюбленої музики, створенням естетики навколо себе.

Родина

Проявіть терпимість по відношенню до своєї половині, у якої зараз справи і так йдуть не кращим чином. Спільна діяльність буде сприяти вашому зближенню і поліпшенню взаєморозуміння. Найкращий час для того щоб організувати веселий домашній свято, в якому візьмуть участь всі домочадці. Гороскоп каже, що вам доведеться вирішувати питання, пов’язані зі спадщиною, зокрема з нерухомістю. Будьте дуже обережні – навколо спокуси, визначитеся з розстановкою пріоритетів.

VN:F [1.9.22_1171]