Гороскоп на листопад 2015 року: Рак

Вміння довіряти людям допоможе представникам даного знаку не замкнутися в собі. Навчіться відкрито говорити про себе і свої почуття, навіть якщо існує небезпека бути відкинутими. Гороскоп говорить про те, що є прекрасна можливість втілити свою давню мрію, але для цього вам доведеться як слід попрацювати. Зате результат перевершить всі ваші очікування. Про все це ви дізнаєтеся з цієї статті про те, чого очікувати ракам в рік кози в листопаді 2015.

Гороскоп на листопад 2015 року: Рак

Любов і відносини

Цілком можливо, що нові знайомства несуть хороші перспективи. І те, що ви спочатку не сприймали всерйоз, виявиться на ділі дуже важливим і цінним. Ракам, які вже перебувають у відносинах, зірки обіцяють гармонійний розвиток подій. До того ж у вас є відмінна можливість навчитися ставитися спокійно ставитися до недоліків своєї половини. Зрештою, ніхто з нас не ідеальний! Будьте обережні у своєму бажанні змусити партнера приревнувати вас – загратися дуже легко, а от виплутуватися буде куди складніше.

Кар’єра і фінанси

Уникайте інтриг і двозначних ситуацій на роботі. Проявіть всю свою спокій для того, щоб зберегти холоднокровність. Поспішіть вирішити всі питання, пов’язані з документами і спадщиною. Прихильно приймайте пропозиції професійного характеру. Гороскоп обіцяє, що незабаром вас порадую підвищення в посаді і як наслідок більш високим доходом.

Здоров’я

Повноцінне харчування ось що вам зараз необхідно. Раціон повинен бути різноманітний, поживний і здоровий. Пам’ятайте горезвісний рада сучасних дієтологів: «Краще менше, але частіше». Це допоможе вам не набрати зайві кілограми і відчувати себе бадьорим і активним на протязі всього дня. Одягайтеся по погоді, тримайте ноги в теплі.

Родина

Добробут ваших рідних і близьких у ваших руках. Саме з цієї причини ви просто зобов’язані бути завжди на позитивній хвилі – спорами і лайкою добра не отримаєш. У вихідні проведіть час зі своєю половиною – місце відпочинку вибирайте спільно, так задоволення від процесу отримаєте ви обидва. Приділіть своїм домочадцям увагу і ви отримаєте таку подяку з їх боку, про яку навіть і не мріяли.

VN:F [1.9.22_1171]