Гороскоп на листопад 2015 року: Лев

У найближчому оточенні представників цього царського знака зодіаку повинні бути самі надійні і вірні друзі. У справах, що мають відношення до соціуму, вас чекає успіх і везіння. Багато цікавих подій і клопоту, наповнених радісними моментами, пророкує вам гороскоп. Це та багато іншого ви дізнаєтеся зі статті про те, чого очікувати левам у рік кози в листопаді 2015.

Гороскоп на листопад 2015 року: Лев

Любов і відносини

Вам важливо навчитися ставитися до свого партнера об’єктивно, тобто не ідеалізувати, але й не чіплятися по дрібницях. Приймайте його таким, який він є. І тоді буде вам щастя. Самотні леви будуть з королівською гідністю приймати компліменти та знаки уваги від людини, якого давно знають. Вам варто вирішити для себе, чи має сенс перетворювати дружбу у щось більше. До того ж зірки обіцяють вам незабаром кілька цікавих варіантів. Вибір як завжди залишається за вами.

Кар’єра і фінанси

Ваша цілеспрямованість і енергійність не залишаться непоміченими. Однак зараз не найкращий момент для змін і кар’єрного зростання. Просто спостерігайте і спробуйте поглянути на звичні справи по-новому. Не турбуйтеся про матеріальні засоби – їх буде цілком достатньо. В кінці місяця цілком можлива несподівана, але дуже приємна надбавка.

Здоров’я

Будьте уважні до вибору гардероба – одяг повинен бути не тільки красивою, але і теплою. Не переохолоджуйтеся! Виділяйте достатньо часу для повноцінного відпочинку, в якому ви зараз так потребуєте. Слухайте улюблену музику, гуляйте на свіжому повітрі, займайтеся улюбленою справою на дозвіллі – все це необхідно для вашого душевного і фізичного здоров’я. Обмежте вживання так званого фаст-фуду. А ось корисна і здорова їжа вам не зашкодить.

Родина

Привчіть себе до того, щоб радитися зі своєю половиною по всім важливим та не дуже питання, що стосуються вашого життя. Це дозволить уникнути багатьох гострих кутів. Зрештою, світ і в сім’ї залежить і від вас теж. Дітки ростуть і радують вас своїми успіхами. Оточіть їх своєю турботою, не забуваючи при цьому, що вони особистості, які мають право на власну думку. Виховання поваги починається з дрібниць, ви це добре знаєте.

VN:F [1.9.22_1171]