Гороскоп на липень 2016 Водолій зустріне старого друга

Початок місяця для Водоліїв може бути трохи затьмарене невеликими проблемами з-за допущених раніше помилок. Не варто звинувачувати себе і займатися самоїдством. Зірки підказують, що ви робили саме так не із-за власної безвідповідальності, а із-за низької опірності до впливу свого оточення і несприятливих факторів, обумовлених планетарним впливом.

Робота

Ближче до середини липня 2016 року в житті багатьох Водоліїв станеться якесь масштабне подія, яка спричинить поліпшення в багатьох сферах життя представників знаку. Це може бути і підписання важливого контракту, і знайомство з впливовою людиною, авторитет і вага якого в діловому світі піде на користь і вам.

Гороскоп на липень 2016 Водолій зустріне старого друга

Незважаючи на невеликі фінансові втрати, які незмінно спричинить за собою убывающее вплив Плутона, серйозної шкоди фінансів Водолія завдано не буде. Представники знаку зможуть швидко відновитися від втрат і приступити до збільшення свого достатку. При неухильному дотриманні обраній тактиці це буде даватися Водоліям без особливих зусиль з їх боку.

Гороскоп на липень 2016 обіцяє багатьом представникам знака незаплановані доходи. Це може бути дохід від додаткової роботи, а може статися і так, що справа, яке довгий час було вашим хобі, несподівано принесе реальний грошовий внесок у ваш бюджет.

У чому Водоліям варто бути напоготові, так це з чинним законодавством та юридичними складнощами. Гороскоп радить ретельно уникати зіткнень з представниками правоохоронних і фіскальних органів.

Друга декада липня – час нових планів та нових звершень. Прекрасні взаємини з колегами або підлеглими стануть додатковим стимулом для нових досягнень. Всі задуми цього періоду будуть втілені у життя вже до кінця року і принесуть солідний куш.

Гороскоп на липень 2016 Водолій зустріне старого друга

В цей час, якщо назріли кардинальні зміни у вашому житті, варто впевнено зробити крок вперед. Нове місце роботи, розширення сфер впливу в бізнесі, початок нового ризикованого проекту будуть своєчасними і принесуть не тільки зміцнення матеріального добробуту, але й подарують позитивні емоції.

Липень відкриє для Водоліїв нові можливості, подарує шанс піднятися по службових сходах і зміцнити своє становище в соціумі. У більшості Водоліїв у цей період виникне непідробний інтерес до справи, яким доводиться займатися. Ентузіазм ще нікому не завадив на шляху просування до успіху, і Водолії будуть крокувати до нього семимильними кроками. Чим більшого вдасться їм досягти в цей період, тим краще, тому що частина року навряд чи буде такою перспективною в цьому відношенні.

В кінці липня Водоліям світить зустріч зі старим другом, спілкування з яким волею долі було давно перервано. Можливо, що багато представників знаку будуть розчаровані подібною зустріччю, але постарайтеся не одного строго судити, швидше за все, ваші враження після зустрічі оманливі, і після продовження спілкування все стане на свої звичайні місця. Липень багатий і на зустрічі з друзями, контакт з якими не переривався. Це час галасливих вечірок, банкетів і дружніх посиденьок.

Любов

Що стосується любовної сфери, то тут на частку Водолія випаде чимало випробувань. Ближче до середини місяця вплив Венери на долю представників зодіакального будинку Водолія стане настільки масштабним, що навіть самим стійким і стриманим Водоліям доведеться відчути її підступність. У цей період навіть самі щасливі у шлюбі Водолії можуть почати фліртувати і кокетувати з малознайомими представниками протилежної статі, менш морально стійкі і зовсім можуть зробити адюльтер. Виною тому стане не банальна розбещеність, а бажання подобатися і захоплювати. «Preimonituse, preiminituse», хто попереджений,той озброєний, і якщо вам доріг ваш шлюб і ваш коханий чоловік, постарайтеся уникати навіть ситуацій, які можуть спричинити за собою зраду.

Гороскоп на липень 2016 Водолій зустріне старого друга

У липні для одиноких Водоліїв нарешті наступає зовсім інший період, повний яскравих переживань і незабутніх моментів. Відносини, що почалися в липні, розвиваються блискавично, і вже восени багато Водолії будуть готові до розгляду питання про вступ у шлюб. Не бійтеся піддаватися таким душевним поривам, зірки гарантовано стверджують, що вони продиктовані ні сиюсекундным бажанням, а усвідомленим відчуттям, що саме так і треба вчинити, щоб бути щасливою.

Дитина Водолій

Гороскоп на липень 2016 Водолій зустріне старого друга

Маленьких Водоліїв можуть очікувати неприємні враження і відчуття з-за присутності галасливій компанії, що складаються з приятелів і колег батьків.

Водолії, тим більш маленькі за їх незміцнілою психікою, взагалі погано переносять галасливі вечірки і велика кількість людей у власній оселі. Маленькі Водолії не люблять гостей, тим більше коли їх батьки намагаються похвалитись успіхами власного чада, змушуючи читати вірші чи співати пісеньки. Кожен такий захід – міні-стрес для дитини-Водолія. Пам’ятайте про це і постарайтеся виключити це з практики вашої родини.

Здоров’я

Гороскоп на липень 2016 Водолій зустріне старого друга

Гороскоп протегує в липні представникам знака у всьому. Це стосується в повній мірі і здоров’я Водоліїв. У цій області все абсолютно безхмарне. Місяць сприятливий для тих, хто вирішив відмовитися від шкідливих звичок. Водолії схильні до переїдання і нічним споживанням їжі, і як наслідку часто мають зайву вагу. У липні багато хто з них почнуть боротьбу із зайвою вагою і мають всі шанси вийти з цього протистояння переможцями. Для цього не доведеться прикладати титанічних зусиль. Просте обмеження калорійності їжі і банальна відсутність часу для перекусів призведе Водоліїв до приголомшливого результату.


Резюме:
У середині липня Водоліїв чекає сприятливий подія.
Якщо ви дорожите своєю другою половиною, уникайте дій, які можуть призвести до зради.
Гороскоп для Водоліїв на серпень 2016 року.

  • Гороскоп на липень 2016 Водолій зустріне старого другаЯк зустрічати рік мавпи 2016
  • Розкажіть про нас друзям: