Гороскоп на липень 2016 Ваги проявлять твердість і рішучість

Терезам, одному з найбільш неоднозначних знаків зодіакального кола, в липні 2016 варто бути готовими для зіткнення з безліччю ситуацій, виходити з яких переможцем можна буде лише мобілізувавши всі свої життєві сили, кмітливість і бажання зміцнити або підвищити свій соціальний статус. Попередження гороскопу зовсім не привід скласти руки перед ударами життєвої стихії. І вже покладатися на волю випадку не варто категорично. Якщо вже не виходить використати на свою користь будь-яку ситуацію, прийміть її такою, яка вона є і активизируйтесь в просуванні в іншому напрямку використовуючи весь свій могутній потенціал.

Робота

Марс і Венера, традиційні планети-противники Ваг, у липні виконують роль покровителя зодіакальних будинків стихії Повітря. Подібна ситуація спостерігається вкрай рідко, і зараз для представників абсолютно непробачно не скористатися її по максимуму. Сила і міць Марса надасть Терезам сприяння у вирішенні складних питань допомогою тиску, що для представників знаку не властиве, а Венера прикриє любовний і емоційний фронт.

Марс додасть в липні незвичайну рішучість, твердість і потреба в активних діях. Ваги нарешті відкинуть у бік нерішучість, докори сумління і бажання озирнутися на думку оточуючих. У разі необхідності Ваги без найменших вагань вдадуться до допомоги ультиматуму і навіть силового вирішення питання, що можуть завдати шкоди своїй репутації. Особливо пильними слід бути Терезам, народженим під впливом Юпітера ( 14-23 жовтня). Саме їх вдачу відрізняється честолюбством, нестриманістю і невмінням слухати опонента, не стримуючи своїх емоцій, Ваги можуть виявитися в неприємній ситуації, ставши учасником масштабного конфлікту. Всім іншим представникам знака – зелений світло. І навіть, якщо оточуючі будуть дорікати Ваги в неетичності, невміння вести діалог і прислухатися до співрозмовника, пропускайте ці розмови повз вуха. Виправдати неможливо лише бездіяльність, тому куйте залізо поки гаряче.

Гороскоп на липень 2016 Ваги проявлять твердість і рішучість

Стосовно області бізнес-відносин, то в ній Терезам в липні 2016 повезе значно більше всіх представників зодіакальних будинків. Якщо у більшості представників знаків Зодіаку у цій сфері, повний застій, або хаос і плутанина, то Ваги долають усі труднощі не тільки без втрат, але і з певними досягненнями. Це може бути не тільки матеріально виражені доходи, але й знання та досвід, напрацьовані ділові зв’язки або партнерство. Підприємства Ваг працюють стабільно, як часовий хід. Але це не дає привід Терезам розслабитися. Різні непередбачені ситуації можуть чекати Ваги всюди, а конкуренти активізуються негайно, як відчують вашу слабину. Будьте напоготові!

Якщо ж важливі угоди або контракти укладаються з партнерами, яким ви не довіряєте на 100%, краще почекати, інакше велика ймовірність, що вони будуть зірвані, не принесуть очікуваного фінансового результату, або гірше того, завдадуть шкоди вашій діяльності. Вже у другій декаді місяця у Терезів з’явиться довгоочікуване вільний час, який Ваги використовують для побудови планів на майбутнє. Все, що представники знаку запланують у цей період, має шанси повністю втілитися в життя вже в найближчому майбутньому.

Любов

З-за того ж впливу Марса в любовних відносинах відносин Терезам в липні доведеться проявити себе безкомпромісними, твердими і рішучими особистостями. У відносинах Терезам раніше часто доводилося поступатися. Почасти це траплялося через те, що представники знаку не хотіли вступати в конфлікт. І зрозуміло, що у багатьох Ваг ситуація в сім’ї далеко не безхмарна. У липні нарешті приходить час сказати своє вагоме слово, затвердити свій авторитет і показати, хто в домі господар. У цей період Ваги будуть відчувати внутрішню впевненість, і все сказане ними, буде сприйнято близькими без нарікання і заперечень. Але не варто перегинати палицю, з’ясовуйте відносини тільки тоді, коли це стосується безпосередньо вас, і, якщо в якийсь момент ваш партнер вирішить «зробити вам нерви», Ваги повинні без зайвих емоцій, але з твердістю на межі ультимативності направити ситуацію в потрібне їм русло. Час покаже, що це було єдино правильне поведінка і найбільш ефективне рішення спірного питання.

У самотніх Ваг в липні максимум можливостей виправити такий стан речей. Варто лише докладати хоча б невеликі зусилля – частіше бувайте на публіці, освіжіть свій зовнішній вигляд і проявіть відкритість для спілкування.

Гороскоп на липень 2016 Ваги проявлять твердість і рішучість

Липень 2016 року – прекрасний час для укладення шлюбного союзу. Сміливо робіть або приймайте пропозицію руки і серця.

Дитина Ваги

Гороскоп на липень 2016 Ваги проявлять твердість і рішучість

У липні маленькі Ваги доставлять чимало клопоту батькам своїм непослухом. З підлітками ще більше проблем. Підліток-Ваги слухати співрозмовника не вміють і не хоче, а от каже невтомно, не звертаючи уваги на репліки батьків або друзів, чим немало їм докучає. Привчайте свою дитину слухати і чути опонента, тримати свої обіцянки і бути стриманішим у розмовах, це стане в нагоді йому в житті не один раз і зараз, і в дорослому житті. Девіз місяця «Мова – срібло, мовчання – золото!»

Здоров’я

Гороскоп на липень 2016 Ваги проявлять твердість і рішучість

Емоційні струси, шалений темп життя, перекушування на ходу, несприятлива екологічна обстановка, в якій доводиться жити Терезам, незабаром матимуть несприятливий вплив на організм представників знаків. Найчастіше це обмежується проявом зовнішніх факторів, таких, як ламкі нігті і волосся, нездоровий вигляд шкіри, зайві кілограми в районі талії. Не варто ставитися до них зневажливо, потрібно знайти сили і час для їх усунення. А потрібно для цього зовсім небагато – вести більш здоровий спосіб життя, збільшити фізичні навантаження, прислухатися до порад дієтологів. Ви і самі не помітите, як попрощаєтеся з такими недоліками зовнішності.


Резюме:
Ваги можуть стати учасником масштабного конфлікту.
Липень 2016 — відмінний час для укладення шлюбу.
Гороскоп для Терезів на серпень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: