Гороскоп на липень 2016 Телець зайнятий фінансовими питаннями

У липні Плутон – управитель знака Телець, тому в цьому місяці Тельці будуть більш врівноваженими, тверезомислячими і розсудливими, ніж коли-небудь. У липні всі ваші помисли будуть зайняті фінансами і тим, як заробити. Телець буде прагнути до порядку в робочих справах і в стосунках з колегами і товаришами по службі. Всі обіцянки, дані оточуючим, Телець неодмінно виконає в строк, а пунктуальність представників знаку приємно здивує його ділових партнерів. Банально, але актуально, що кожна медаль має і зворотний бік. Тому слідкуйте, щоб ваше серйозне ставлення до всього, чим ви зараз зайняті, не перейшло в елементарне занудство, а ваше підвищене прагнення до порядку і ідеального виконання всіх справ не викликали роздратування у працівників!

Робота

Перша декада липня виявиться для Тельців самим складним і непередбачуваним часом. Плутон може привнести у ваше життя непередбачувані колізії, з-за яких Телець буде легко вибитий з колії, а його настрій буде безнадійно зіпсовано. Але спираючись на властивий Тельцям оптимізм, переводити час на порожні турботи і душевні хвилювання ви не зможете. В самі стислі терміни душевну рівновагу повинно бути відновлено, а всі сили спрямовані на виправлення поточних проблем. Намагайтеся не планувати на початок липня особливо пріоритетних справ, так як в цей період обставини можуть виявитися сильніше вас, а тримати жорсткий контроль над ситуацією вам буде досить проблематично.

Гороскоп на липень 2016 Телець зайнятий фінансовими питаннями

У другій декаді липня 2016 року у впливі на долю Тільця активно візьме участь Сатурн, і саме завдяки вносить гармонію впливу Сатурна, представники знаку нарешті впорядкують свої справи й розберуться в купі утворилися за попередній період проблем. В цей час Тілець з надією і радістю відчує, що з кожним днем його життя стає більш налагодженою, спокійною і безтурботною. Але це не повинно жодною мірою перешкодити Тельцю вжити заходів безпеки на випадок форс-мажорних обставин, які можуть несподівано виникнути у вас в бізнесі або роботі! Причина цих обставин може критися в тому, що ваші конкуренти і вороги, в цей період можуть відчути вашу слабину і втопити вас в море інтриг і сварок. Але якщо Телець проявить належну обережність і акуратність, ніхто не зможе і не посміє зупинити його на шляху до успіху.

Любов

В кінці липня 2016 року Тільця можуть знову наздогнати минулі проблеми, які так і не були вирішені до кінця. Плутон змусить вас знову і знову переживати деякі складні життєві ситуації, які вже були у вашій минулого життя. Це стане лише додатковим доказом того, що Тельці недостатньо сумлінно засвоюють кармічні уроки, які раніше дала їм життя. Але це зовсім не означає, що липень стане для вас важким періодом, швидше за все, він буде безрезультатним. А гороскоп може почати вас відчувати не тільки неприємностями, але й щастям і успіхом у осіб протилежної статі. Все залежить від того, наскільки врівноваженим, мудрим і гідним буде Тілець в таких ситуаціях, як успішно він пройде послані зірками випробування і зможе гарантовано забезпечити собі майбутнє процвітання. В цілому, липень буде для вас не найгіршим, але і не самим плідним місяцем. Негативним чинником стане тільки те, що в деяких пріоритетних справах ви не зможете проявити властиву вам рішучість, що сильно зменшить можливість добитися блискучих успіхів.

Гороскоп на липень 2016 Телець зайнятий фінансовими питаннями

Прикладіть максимум зусиль, щоб урізноманітнити ваші любовні відносини новизною, романтикою і щирістю, інакше може статися так, що кохана людина поруч з вами може занудьгувати і відчути розчарування

У липні Телець як ніколи буде вести себе чесно і відкрито, але замість такого ж самого поведінки вимагатиме і від своєї половинки. Але й тут велика ймовірність перегнути палицю і зіпсувати ваші стосунки з коханою людиною — ваша принциповість,що межує з дріб’язковістю, що сильно ускладнює життя не тільки самому представнику знака, але і його партнеру.

Гороскоп на липень 2016 Телець зайнятий фінансовими питаннями

За що варто поважати і цінувати Тельця, так це за те, що до питань любові і стосунків він ставиться надзвичайно серйозно. І, якщо Телець відчуває, що його любовний партнер йому доріг, то саме зараз варто прийти до рішення про створення сім’ї, тим більше що і ваш партнер відчуває аналогічну потребу. Шлюби, укладені в липні 2016, особливо з Козерогами, Водоліями і Раками, воістину буде укладено на небесах. Цим союзам будуть протегувати зірки.

Дитина Телець

У маленьких Телят завдяки їх батькам з’явиться шанс спробувати себе в нових творчих захоплення. У переважної більшості з них розквітнуть нові оригінальні здібності, якщо не сказати таланти. Однак батькам Тільця не варто упускати можливості надання часу своїй дитині для спілкування з однолітками.

А ось Тельцям-школярам і студентам батькам доведеться в липні не раз пояснювати, що заради дружби іноді потрібно нехтувати власними інтересами йди потребами. Принципово важливо, щоб ваша дитина обов’язково знайшов компроміси зі своїми ровесниками.

Здоров’я

Гороскоп на липень 2016 Телець зайнятий фінансовими питаннями

Таке положення речей, коли справи йдуть ні добре, ні погано, багатьох Тельців може вивести з душевної рівноваги. Багато представників знаку відчують легке нездужання, занепад сил і апатію. Якщо це не супроводжується іншої больовий симптоматикою, то зі зверненням до лікаря можна і не поспішати. Основне ваше ліки зараз – гармонізація стосунків з самим собою і навколишнім світом. Особливого прориву в професійної сфері не передбачається, тому зараз найвдаліший час для відпустки, який посприяє і поліпшенню самопочуття, та покращення в стані психоемоційної сфери.


Резюме:
Не плануйте на початок липня пріоритетних справ.
Шлюби, укладені в липні, будуть особливо щасливими.
Гороскоп для Тельців на серпень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: