Гороскоп на липень 2016 Стрілець намагається домінувати над усім

Липень 2016 Стрільці проведуть у метушні і суєти. Але життя їх буде, як не парадоксально це звучить, впорядкованої і планомірної. Просто саме в цей період у Стрільців все складається найсприятливішим чином, і багато представників знаку будуть намагатися встигнути зробити якомога більше, поки Фортуна повернулася до них обличчям.

Робота

Липень обіцяє масу цікавих подій і несподіваних приємних зустрічей. Але більше всього, представники знаку будуть успішні на професійному терені. Доля підкидає як з рогу достатку різні труднощі і непередбачені ситуації, але це тільки надасть завзяття і мобілізує Стрільця. Як ніколи він готовий до нових подвигів і звершень. Злість в хорошому сенсі слова стане самим надійним помічником Стрільця на шляху до досягнення успіху.

Період сприятливий для підписання довгострокових контактів та оформлення кредитів. Ці дії навряд чи пройдуть без сучка і задирочки, але згодом будуть абсолютно економічно виправдані.

У липні Стрільці будуть намагатися в усьому домінувати над оточуючими, що для багатьох представників знаку може обернутися погіршення відносин з колегами і начальством. Збільшення напруженості аспекти Сатурна може стати причиною прояви в характері Стрільця деспотичности, принциповості, яка доходить до самодурства. Оточуючим буде дуже складно зберігати рівні відносини зі Стрільцем, а керівництво може висловити своє незадоволення більш кардинальними способами. Стрільцям варто бути трохи стриманішим, не злитися і не дратуватися по дрібницях, бути більш ввічливими і уважними не тільки до своїх принципів, але і до думки оточуючих його людей.

Гороскоп на липень 2016 Стрілець намагається домінувати над усім

Протягом усього місяця, як говорить гороскоп, в житті Стрільця буде чимало неоднозначних ситуацій, вирішити які представникам знака буде складно. Ніщо не повинно перешкодити вам звернутися за порадою до близьких вам людей, до думки яких ви готові прислухатися і володіє в ваших очах авторитетом. Будьте впевнені, що вони ставляться до вас з щирою любов’ю і симпатією і поганого не порадять. Все той же Сатурн з його несприятливим впливом на представників зодіакального будинку Стрільця, зумовить часті конфліктні ситуації з близькими друзями, особливо це стосується сильної половини Стрільців. На щастя, ці зіткнення закінчаться швидким перемир’ям.

Гороскоп на липень 2016 Стрілець намагається домінувати над усім

Відпустку, якщо він випадає на липень 2016, Стрільцям краще провести в місці, багатому на нові яскраві враження. Стрільця приверне будь-який захід, що передбачає масштаб і буйство фарб – художня виставка, парад-карнавал або екзотичне шоу. Швидка зміна вражень допоможе зарядитися представникам знака позитивними емоціями на весь рік. Чого слід категорично уникати Стрільцеві у відпустці, так це смутного часу і нудьги. Така відпустка буде часом, викресленим з життя, залишить неприємний осад і почуття розчарування.

Любов

Відносини Стрільця в родині будуть відносно одноманітними, але мирними. Зірки рекомендують Стрільцям докласти зусиль, щоб вони стали більш теплими і душевними. Інакше що здалася верхівка айсберга вашого охолодження один до одного загрожує перетворити човен вашого сімейного благополуччя «Титанік».

Розсудливі Стрільці стануть частіше перебувати в лоні сім’ї та охороняти інтереси кожного її члена, і вже до кінця місяця їх родинні стосунки помітно підвищать градус і стануть теплими, як зазвичай.

Гороскоп на липень 2016 Стрілець намагається домінувати над усім

Остання декада липня 2016 року дуже сприятлива для заведення нових корисних і приємних знайомств. Розширення кола знайомств дається Стрільцеві абсолютно без праці. Навколишні зачаровані його харизмою і палаючими очима. Це повною мірою стосується і любовних відносин.

Гороскоп на липень 2016 Стрілець намагається домінувати над усім

Але пам’ятайте, якщо ви починаєте відносини зі Стрільцем, що він надзвичайно ревнивий і ставиться до об’єкта своєї любові і симпатії як власник. Бійтеся ревнощів Стрільця. Це в кращому випадку буде деякий час повної безмовності, а в гіршому – огидний скандал з істерикою. Стрільці люблять пристасно, але від любові до ненависті, як відомо один крок, а ненавидіти Стрілець вміє з такою ж пристрастю, що і любити.

Дитина Стрілець

Гороскоп на липень 2016 Стрілець намагається домінувати над усім

Батьки дитини-Стрільця будуть лізти зі шкіри геть, щоб догодити своєму чаду з іграшками або їжею, а підліткам з одягом і гаджетами. Дитині-Стрільцеві життєво необхідні нові яскраві враження, але і перегинати палицю не варто, інакше ви можете виростити свою дитину деспотичним егоїстом, налаштованим на споживання. Дотримуйтесь баланс, не втрачайте голови, і частіше нагадуйте маленькому Стрільцеві, що у нього теж є своє коло обов’язків у домі.

Здоров’я

Гороскоп на липень 2016 Стрілець намагається домінувати над усім

Метушня, поспіх і виснажлива робота можуть призвести деяких представників знаку до неприємних наслідків. «Поспішиш – людей насмішиш» кажуть в народі, але смішно навряд чи буде Стрільцям, які із-за власної необережності або поспіху ризикують отримати травми або опіки. Прикладіть максимум зусиль для дотримання елементарних правил безпеки життєдіяльності, особливо якщо ви зайняті на виробництві. Простежте за тим, щоб на вашому робочому місці і вдома були найпоширеніші медикаментозні засоби і матеріали, необхідні при наданні першої допомоги при травмах та опіках. Тоді ризик неприємних для вас наслідків буде зведений до мінімуму. Якщо все ж таки уникнути травми не вдалося, негайно зверніться до медичного закладу, не пускайте ситуацію на самоплив, щоб не стати пацієнтом на тривалий час.


Резюме:
Липень 2016 сприятливий для підписання контрактів та отримання кредитів.
Не нервуйте через дрібниці, прислухайтеся до думки оточуючих.
Гороскоп для Стрільців на серпень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: