Гороскоп на липень 2016 Скорпіон вступає в період змін

Липень 2016 року із-за розташування світил виявиться для Скорпіонів періодом значних змін і нововведень. Як вказує гороскоп, Скорпіонам доведеться зробити важливий життєвий вибір, і від цього вибору буде залежати їхнє майбутнє. Для того, щоб не помилитися у прийнятті рішень і виборі життєвого вектора, якими спантеличить представників знаку Вогняна Мавпа, Скорпіони будуть змушені стати більш діяльними, активними і передбачливими. Що дійшла з глибини століть прислів’я «Сім разів відміряй – один раз відріж», в липні не один раз прийде на виручку Скорпіону.

Робота

Липень неминуче принесе Скорпіону зміни на краще, хоча при цьому самі представники знаку навряд чи відчують, що вони захищені зірковими покровителями і їх стан стабільно. Причиною тому стане дуже бурхлива, насичена різними подіями і емоційними струсів життя в липні. Уран зробить свій вплив на представників зодіакального будинку Скорпіона, і виражатися воно буде в прагненні до першості і високої конкурентоспроможності представників знаку. Єдиний фактор, який може стати перешкодою на шляху до досягнення Скорпіонами успіху, це квапливість і непунктуальність. Вони чреваті необдуманими вчинками й невиваженими діями. Послідовність, терплячість і ретельність планування стратегії і тактики дій закладуть міцний фундамент добробуту Скорпіона в липні. І, якщо ви все зробите правильно, вам залишиться тільки пожинати плоди і спочивати на лаврах весь залишок року.

Друга декада липня – найкращий час для починань у будь-якій сфері діяльності. Особливо це стосується сфери роботи і бізнесу. Практично всі ідеї, ініціативи Скорпіона, висунуті в цей період, будуть винагороджені і виправдані. У цей же період у житті Скорпіона з’являються нові життєві перспективи і можливості, використавши які Скорпіони зможуть підвищити соціальний статус і якість життя. Виняток становлять Скорпіони, народжені з 24 жовтня по 2 листопада. Протидія планет змусить представників знаку знизити активність і спочатку добре обміркувати ситуацію, що створилася, і тільки потім вже вирішувати, який план дій буде найоптимальнішим. Кінець місяця виявиться для них метушливим і неспокійним.

При всьому цьому на професійному терені Скорпіони у липні будуть успішні, а місяць стане плідним і результативним. Скорпіонам часто-густо доведеться займатися не дуже цікавими справами і дуже багато працювати, але гра варта свічок, і вже найближчим часом нагородою для багатьох представників знаку стане довгоочікуване підвищення по службі, повагу з боку товаришів по службі і керівників, матеріальне заохочення. У фінансовому відношенні липень буде відносно благополучним, але при цьому багато Скорпіони вважатимуть це недостатнім, захочуть трохи більшого, і візьмуться за пошук додаткового заробітку. Уран забезпечить марність такої затії, а отже, можете не напружуватися і не витрачати сили на безперспективну затію. Як би Скорпіон не намагався в липні 2016, основним його заробітком залишиться постійне джерело доходів, який вже був на початок місяця.

Гороскоп попереджає, що Скорпіонам не варто в цей період звільнятися з роботи, розширювати сферу впливу бізнесу або змінювати сферу діяльності. Це неодмінно негативно позначиться на стабільності і величиною доходів. У другій декаді липня багатьох представників знаку чекає успіх у діловому співробітництві, професійної самореалізації. Цей період стане плідним у питаннях врегулювання взаємовідносин в робочому колективі, всі шорсткості, недомовленості повинні зникнути, як димок у вітряну погоду. А ось в останніх числах місяця Скорпіонам потрібно тримати вухо гостро і проявляти пильність у всіх справах – дуже високий ризик стати жертвою шахраїв і бути обдуреними.

Любов

Вогняна Мавпа благоволить до жінкам-Скорпіонам в липні. Протягом усього місяця представниці знаку будуть знаходитися в променях уваги і захоплення чоловіків, і не тільки своїх коханих, будуть засипані компліментами і обдаровані подарунками. Жінкам-Скорпіонам потрібно бути розважливими і акуратними у вираженні емоцій, щоб не викликати уколов ревнощів своїх половинок.

Вільні представниці знаку будуть дуже схильні до спалаху почуттів з першого погляду, і варто тільки з’явитися об’єкту, гідного уваги жінки-Скорпіона, тут же виникне шалений роман. Гороскоп все ж наполягає, що не варто впускати у своє серце тих, хто доводить свою до вас любов словами, а не діями. Інакше не уникнути розчарувань і сліз, але звинувачувати буде нікого, виною всьому – легковажність і безглуздість, допущене вами в нових відносинах.

Але якщо серце підказує представникам знака обох статей, що це саме та людина, з яким ви готові бути в горі і в радості, а ваш вибір зроблений як серцем, так і головою, то місяць може стати місяцем блискучого любовного тріумфу. У цей період можна сміливо переводити відносини в якісно інше, більш серйозне русло.

Здоров’я

У липні, незважаючи на те, що час загострення всіх хронічних захворювань позаду, Скорпіонів може укласти на лікарняне ліжко загострення захворювань, пов’язаних з опорно-руховим апаратом. Чи Не пора припинити займатися самолікуванням, адже воно не приносить позитивних результатів та з кожним разом симптоматика тільки наростає. Зверніться до профільного фахівця.


Резюме:
Середина липня — відмінний час для будь-яких починань.
Скорпіонам не варто звільнятися з роботи в липні 2016 року.
Гороскоп для Скорпіонів на серпень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: